Quantcast

Mapa putovanja- u kojim ste sve zemljama bili?

MOST6

Ističe se
Poruka
2.671
Ovde možete kreirati mapu vaših destinacija gde ste bili:

http://www.travbuddy.com/world-travel-map

https://traveltip.org/countries_visited.php

Prosto me boli koliko sam u stvari malo video kada se postavi ovako...ali dobro.... ćeraćemo se još z:mrgreen:

28 svetskih zemalja. Koliko ste vi zemalja posetili?
Impresivan broj. Usput, prvi link ne radi.

Zasad sam posjetio 12 zemalja, ali neke sam posjetio više puta i bio na različitim destinacijama unutar granica tih država.

Kišofil

Aktivan član
Poruka
1.700
Impresivan broj. Usput, prvi link ne radi.

Zasad sam posjetio 12 zemalja, ali neke sam posjetio više puta i bio na različitim destinacijama unutar granica tih država.
Ni meni nije hteo da radi. Pa kad sam markirala zemlje, udarim screenshot, et voila!
:think:
Mada bi ovaj neznatan broj zemalja mogla i rucno da ucrtam. :(
Isti slucaj, u sve ove zemlje se vracala vise puta, al u neki drugi deo.

Poslednja izmena:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
44.032
Šalila sam se naravno.
E kad bi mogli obici sve sto zelimo.
Ja sam uvek htela obici, kako sam govorila kao klinka, tri I, Indiju, Irsku i Istanbul. Od toga sam bila samo u Istanbulu. :(
Ma zaista se radujem, nisam ni mislila drugachije.
Turska je mojom nogom ''gazhena'' chetiri puta, a sad si me podsetila da postavim neke iz 2011-e..fotkam brdo i onda ; ova nije lepa, ova je shklj...ajd nema spama, okachitju neshto sada. : ))

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.055
Ako neko ima Vijetnam, nek okaci. Bila je moja drugarica, gledala sam i gledam njene fotke, odusevljena sam. Stavljen je na listu jednog dana...
Pa bar imam listu, i ako ne odem, neko ni listu nema, ako mi je za utehu
o da itekako je na listi....Bože zdravlja u novembru-decembru Sajgon-Hoi An jedno desetak dana već hoteli bukirani samo kartu čekam da pojeftini malo...
I meni deluje fenomenalno...doduše ja na hranu njihovu prvenstveno imam pik, posle ću na Tajland "na more" :lol: