Quantcast

Mapa putovanja- u kojim ste sve zemljama bili?

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.380

Prilozi

Poslednja izmena:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.380
fortes svaka čast z:), ja sam svega 6 prema ovim sajtovima (Bugarska, Grčka, Italija, Vatikan, Srbija, Crna Gora), naravno ne racunam zemlje kroz koje sam samo prolazio tokom putovanja,
planiram i ja da produzim listu...

http://www.travbuddy.com/maps/7030162

Pogledajte prilog 474671
Ja sam računao :whistling:...dobro konkretno to su Slovačka i Emirati, tako da bez toga 26...a i Srbiju sam štiklirao,znači 25
I Rusija,Švajcarska i Egipat su bili u ranom životnom dobu, jedva da se i sećam...ali still counts ;)

Poslednja izmena:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.096
To i kažem...misliš "video sam sveta" a kad pogledaš izbedačiš se. Evropa vuče kvantitet
Ja sam zaboravila da ubacim Tunis i nemam pojma kako da ga dodam.
U svakom slučaju, samo sam zavirila u Afriku, a Ameriku i Aziju ni toliko. Misija je određena, ali je jako teško uklopiti i vreme i novac. Za dalje destinacije nam treba i jedno i drugo, a to je ozbiljna akrobacija.
Ali ako išta na svetu vredi, onda vredi putovati. :super:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.380
Ja sam zaboravila da ubacim Tunis i nemam pojma kako da ga dodam.
U svakom slučaju, samo sam zavirila u Afriku, a Ameriku i Aziju ni toliko. Misija je određena, ali je jako teško uklopiti i vreme i novac. Za dalje destinacije nam treba i jedno i drugo, a to je ozbiljna akrobacija.
Ali ako išta na svetu vredi, onda vredi putovati. :super:
Realno je da vidim Kinu,Vijetnam,Kambodžu,Japan u nekom narednom periodu od već redovnog Tajlanda kao baze makar na izlet ....Dugoročno barem jednom u USA ili Kanadu,u južnoj Americi bih voleo mnogo toga ali recimo makar Brazil...malo da iscrtam mapu i sa te strane Bože zdravlja.

Afriku i ne moram :lol:

Poslednja izmena:

Alisa u zemlji čuda

Buduća legenda
Poruka
26.096
Ja najviše želim da vidim Indiju od cele Azije, može Tajland, Kamboža, Vijetnam, Filipini...
Jako, jako želim da vidim Južnu Ameriku, pre svega Peru, Maje i Inke, a onda može i ostalo...
I naravno Siriju, Jordan, Liban, Izrael, Iran - države Mesopotamije, samo što je tamo sada haos pa će morati da sačeka...
Evropu sam videla jer je blizu i nije skup odlazak, a realno mi se svidela jedino Italija. Što sam videla - videla, što nisam - nemam ni želju.
Ja sam željna drugačijih kultura...

- - - - - - - - - -

Maroko i Madagaskar da ne zaboravim, a što da ne i Australiju. :D
USA, VB i Kanada me ne zanimaju uopšte.

- - - - - - - - - -

Da ne grešim dušu, svidela mi se i Grčka sa svojim istorijskim znamenitostima i divnim plažama, samo mi je već izašla na nos.
Ali želje su jedno, a mogućnosti ne odbijamo. :D

- - - - - - - - - -

I Kuba mi je favorit, dok je još nisu preuzeli Ameri i napravili od nje blaziranu kutiju. :super:

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
25.380
Bravo za sve! ...:D

Nisam rachunala Srbiju, a nisam sigurna da sam sve zakvachila...30...:aha:

Slichica neshto mala...z:hm:

Pogledajte prilog 474928
Mala kada je screen sa fona ili tableta.... :lol:

Inače za putničko iskustvo :respekt:
Jel ono Kolumbija označena? I dole Paragvaj ili Urugvaj? Zanimljiv izbor za Južnu Ameriku.

Čekamo veliku sliku...baš si lepo raporedila.

Poslednja izmena:

jabajagi

Desert Rose
Poruka
45.044
Mala kada je screen sa fona ili tableta.... :lol:

Inače za putničko iskustvo :respekt:
Jel ono Kolumbija označena? I dole Paragvaj ili Urugvaj? Zanimljiv izbor za Južnu Ameriku :)

Čekamo veliku sliku...baš si lepo raporedila.
Predomislila sam se, netju veliku sliku...vidish ti sve...:lol:

Nisam zakvachila nekoliko "Surdulica" kako ih popularno zovem...:malav:

Maldive je Nina prepoznala, rekoh da je Surdulica, pojasnih sada, valjda...

Poslednja izmena: