mama, ne plači

da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

odjekuje ti bioloshki sat?! :rotf:

uklapati vlastite sa zeljama roditelja...sizifov je pos0
povinovati se njima...recept je za katastrofu

mada ima sluchajeva kada su zaista pametniji
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

Znas li ti kolko ima neozenjenih?Ni ja nemam zenu,pa sta sad,ako bude-bice...Ako si ti resio da se zenis,tek toliko radi reda i da bi se dokazivao komsiluku,onda ces vrlo brzo videti da si strasno pogresio.Uostalom,gde ti vidis da se danas iko uzima iz ljubavi.Sve sam go interes!
 
Znas li ti kolko ima neozenjenih?Ni ja nemam zenu,pa sta sad,ako bude-bice...Ako si ti resio da se zenis,tek toliko radi reda i da bi se dokazivao komsiluku,onda ces vrlo brzo videti da si strasno pogresio.Uostalom,gde ti vidis da se danas iko uzima iz ljubavi.Sve sam go interes!

aa, ja se zenio iz ljubavi. nesam znao da je to prolazna stvar.

ali si u pravu kolega, sta koj moj ima ko da pritiska ikog za neke majke koje plachu.
pa one bre plachu od muke dok nas radjaju, tolko im tesko pada nas zivot.
nek placu bre, postala to rasirena pojava pa retko ko i primecuje.

otac da se slusa, ako nije pod stiklom zene
 
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

vidis koliko je to pogresno u startu
 
Jaoj bre mekflaj , hteo sam nesto davno da napisem al nema se vremena.
Pazi coveka ceo zivot u drustvu prati hijerarhija, to je bioloska neminovnost kod svake socijalne vrste, neko mesto gde se nalazi i pripada, to je neizbezno i neminovno!!!!
Zayebi demokratiju ljudska prava zakone itd. od vrtica , osnovne ,srednje skole ,faksa , firme , imas podelu i rangiranje ...alfa ekipa ,bete (radnici), omege (za zrtvovanje jer su laki za manipulaciju naivni i iskreni).

ti si omega i bete nece da se druze sa tobom jer to srozava njihov status (s kim si -takav si poslovica sad ima smisla;) ) ,oni se trude u alfa tim da upadnu il budu u najboljem odnosu ,a od omega beze ....
beta drustvo jer je najvece i tebi ideal, gde ti stremis ,ce te iskoristiti ,zayebavati, il dokazivati dominaciju (zbog svojih neostvarenih poriva) pa je normalno sto si odustao i postao pun frustracija.

takodje i prilaz devojkama koje brzo skapiraju tvoj polozaj ma kolko dobar i posten bio , ma kolko vrhunski bio , je osudjen na neuspeh- uvek.sto dovodi do daljeg povlacenja i stidljivosti.
ti moras sto vise da se kreces, da putujes ,da se upoznajes sa totalnim strancima, jer se tad upoznajes na kolko -tolko ravnopravnoj osnovi .
to ti je cilj da se unormalis prebrodis komplekse i steknes iskustva , samo kretanje.
vama je smrt zabiti se u kucu i uopste biti u okruzenju tog istog drustva koje zna za tvoj status , al paradoksalno zbog tolkog neuspeha i ismevanja to najcesce se i desi pa vam slabe ionako slabe socijalne vestine...
Ceo zivot , znaci alfa bete omege , sve to postoji , ko god ovde to ismeva cini ti medvedju uslugu , od vek vekov postoji , menjaju se samo nazivi -status ,klasa ,liga itd...
 
Poslednja izmena:
Jaoj bre mekflaj , hteo sam nesto davno da napisem al nema se vremena.
Pazi coveka ceo zivot u drustvu prati hijerarhija, to je bioloska neminovnost kod svake socijalne vrste, neko mesto gde se nalazi i pripada, to je neizbezno i neminovno!!!!
Zayebi demokratiju ljudska prava zakone itd. od vrtica , osnovne ,srednje skole ,faksa , firme , imas podelu i rangiranje ...alfa ekipa ,bete (radnici), omege (za zrtvovanje jer su laki za manipulaciju naivni i iskreni).

ti si omega i bete nece da se druze sa tobom jer to srozava njihov status (s kim si -takav si poslovica sad ima smisla;) ) ,oni se trude u alfa tim da upadnu il budu u najboljem odnosu ,a od omega beze ....
beta drustvo jer je najvece i tebi ideal, gde ti stremis ,ce te iskoristiti ,zayebavati, il dokazivati dominaciju (zbog svojih neostvarenih poriva) pa je normalno sto si odustao i postao pun frustracija.

takodje i prilaz devojkama koje brzo skapiraju tvoj polozaj ma kolko dobar i posten bio , ma kolko vrhunski bio , je osudjen na neuspeh- uvek.sto dovodi do daljeg povlacenja i stidljivosti.
ti moras sto vise da se kreces, da putujes ,da se upoznajes sa totalnim strancima, jer se tad upoznajes na kolko -tolko ravnopravnoj osnovi .
to ti je cilj da se unormalis prebrodis komplekse i steknes iskustva , samo kretanje.
vama je smrt zabiti se u kucu i uopste biti u okruzenju tog istog drustva koje zna za tvoj status , al paradoksalno zbog tolkog neuspeha i ismevanja to najcesce se i desi pa vam slabe ionako slabe socijalne vestine...
Ceo zivot , znaci alfa bete omege , sve to postoji , ko god ovde to ismeva cini ti medvedju uslugu , od vek vekov postoji , menjaju se samo nazivi -status ,klasa ,liga itd...

Da se ja jednom slozim sa tobom.:ok:
 
Poslednja izmena:
... da se nadovežem na vašu priču :)

Roditelji znaju da smaraju oko ženidbe/udaje... unuka, ali oni teško prihvataju da se način i tempo života, u odnosu na njihov, promenio.

Naše mame i tate, koji su se venčavali u 20-tim godinama, bili su prestari u odnosu na generaciju baba i deda kad su oni to radili, jer tada su babe najčešće imale manje od 20 godina (dede su mogle da budu i starije :) )
Školovanje danas traje dugo, pronalaženje posla još duže, ... ali diploma i posao nisu uslov za brak. Najvažniji u svemu je biološki sat, koji se značajno pomerio, naročito kod žena, tako da one same biraju da kasnije uđu u brak. Stvar je prosta, i spada u napredak civilizacije, evoluiranje ... nekada su žene počinjale rađati decu sa 16-17-18 godina i rodile bi svaki put kad bi ih muž "odradio" (dete nekad preživi nekad ne, ali to nije tema) ... do 30-te godine su, u proseku, oko 10-tak puta ostajale trudne (rađale, imale pobačaje, neka deca živa, neka umirala još kao bebe ...), to je veliki poremećaj u organizmu, i normalno je da su sa 35 bile stare, a sa 45 starice, ... mnoge su i umirale od toga. Ishrana im nije bila kao danas (uprkos pesticidima i GMO), higijena nije bila ovakva, a tadašnju i sadašnju medicinu nema smisla ni porediti. Sve to, i još mnogo drugog, uticalo je da se ženama, ali i muškarcima, pomeri biološki sat, tako da i potreba za brakom, zajednicom i potomstvom ide u skladu sa tim "satom", nije ta potreba ostala na nivou naših roditelja, baba i deda, ...
S druge strane, i potrebe i uslovi da se podigne potomstvo (normalno, ne u oskudici i gladovanju) se promenilo, skoro da je nemoguće podići normalno decu bez prihoda (da im ništa ne nedostaje, da imaju mogućnost da se obrazuju, itd.), a prihod se obezbeđuje od nekog posla, međutim, danas se mora raditi mnogo više nego u njihovo vreme, za manji prihod (ako se uporedi potrošačka korpa nekadašnje prosečne zarade i današnje), a neke stvari se sada moraju platiti mnogo više nego nekada, na žalost.

... ali ipak treba tražiti partnera, i ne osvrtati se na predhodna loša iskustva (ako ih ima), te ne generalizovati i ne porediti jednog skota (vama skotuša) sa ostalim ljudima koji su, ipak, najčešće normalni.

... takođe, nemojte misliti da su sve žene JK ili MarijanaM (i njima slične), ali i ne očekujte da vam devojka bude normalna i verna, a da izgleda kao ove dve, to je nespojivo u glavi žene.

P.S. Ne zamerite što se uključujem u vaš forum, ali na ženskom forumu nema ovakvih tema predhodnih meseci.

:D
 
Poslednja izmena:
da li se majka razočarala u vas?

moja mi se ne meša u život i ne vrši pritisak na mene, ali vidim da je razočarana. dolaze joj prijateljice, hvale se unučićima, dešavanjima, ogovaraju snaje, a ona, ona ima sina samotnjaka. pitaju je imam li vezu.

malo malo pa čujem neki poznanik se oženio, drugi dobio dete, i tako, vreme prolazi...

kakva je kod vas situacija?

ovaj naslov je tako nekako tužan da bih ja sad plakala:(
 
Tjale je glavni uzor:ok:


jeste, chak iako ni rech ne kaze, nikad ne pokaze ocinstvo, to sto uradi ili se sledi ili se ne sledi sa [prezirom - pa se napravi bolje.

majke su.. poziv nazad.
ta njena ljubav je neustrasiva, kontrarevolucija, reakcija, revolucija, pobuna za ...
zelis nazad da te nema, da si placenta, i samo plovis, uvek toplo, nema strahova, svet van vulve nije tvoj, uopste ne postoji, chak nije ni tema za razmatranje. taj moment kad izadjes, svi se deru. neki se smeju i9 prave slike al samo se prave.
mama urla a ti ono slinavi nepodobni nepozvani gostu, bash te volimo, doborodsho. sace tekaramo chim t3e vakcinisemo...

yebeno bolno, toliko pi9tanja da ih sto ovise saznas, toliko ima vise pa ajde onda da napustimo sve to mozda je odgovor tamo negde gde nismo trazili. a onda sta ima ko ko sta da pita, aj pizsemo bibliju ili ideologiju, aj se vrnemo nazad, ebesi ti sve ovo. dzizuse, vrati nas u vulvu. ce se pokajemo, samo nas vrati nazad pliz. a ovi drugi, aj pravimo vulvu ovde pa svi dqa legnemo tamo sluzavi i budemo jedno u boli iz solidarnosti, samsung ili apple samo nek ima koneklcija. svi nek se lajkujemo pa cemo zajedno da stbvorimo toplu sluz.
raj na zemlji ili na nebu.
e nejma, znam ja imam rec.ept sledi me, ma onaj ne znaj, aj se bijemo muhamedu, a papiga laze, kuc kuc, pa slobodno pitaj ce ti se otvopri i odgovori. sace ti predstavimo istinu al prvo da stavis slusalice, one sa nula shuma iz okoline. istina i spasranje imaju rec i ta rec ima da nema da bude ometana ili skrgut zuba.

sve to je danasnja ludost pisana iz bezumlja rodjenih.genijalna tu8zba uruchena na pravo mesto gde ih cheka poraz. sve ce nas spale ljudi od akcije.
oni oce sto pre nazad i ne ide pa im treba podrska..

sveta knjiga, ustav ili snosi konsekvence kad jednog dana stigne apokalipsa.


nisu urachunali glavni faktor svega, onog koji je provalio pa otiso.
nonsalantno.


the grand penetrator, the life creator
qyrac
 
Poslednja izmena:

Back
Top