Malwarebytes и Winows Repair 10

Ево неколико дана не залазих овде. У међувремену видех да се није избрисао скроз натпис на налепници. Значи Lenovo IDEAPAD Z 710.

Сад се не забсеави код паљења али почео да греје. Да ли је он већ престар за десетку, ко зна...
Где треба ући да се види када је направљен?
??? Može malo detalja? Pa naravno da se elektronika GREJE! Pentium IV su se kuvali i na 80°C!
 
Кад смо овде, да не отварам нову тему: Како се скида неки програм за холограм пројекције?
Чтам да може када се то угради, да се гелдају музеји итд, Тамо пише да само укуцаш ово,Holograd za iOS / али не иде
 
Неколико дана ми није показивало горе десно да има одговора, кад сад видим да је било.
У међувремену; неће да се ни пали ни гаси,
и кад се најзад упалио, одем на Dick celanup и нађем 11 ГБ системских фајлова. То су ти патрљци који су остајали при покушајима да се апдејтује и стартује.
И када сам то кликнуо, мучио се готово сат да то побрише.
И сад, да куцнем у дрво...

Једино, зезе батерија. Уопштене искочи оно your batery rynnung low него се само угаси ако не пратим на иконици кад приђе крају.
Позз.
 
Још питањце: који је најбољи од recovery програма.
Нестао ми је цео фолдер са УСБ. невероватно. Уградио сам неки Ease US data reccovery, нашао свашта али то не. Неки други уради скенирање али неће да га поврати без лиценце...
 
Poslednja izmena:
Још питањце: који је најбољи од recovery програма.
Нестао ми је цео фолдер са УСБ. невероватно. Уградио сам неки Ease US data reccovery, нашао свашта али то не. Неки други уради скенирање али неће да га поврати без лиценце...
Ne znam ni za jedan besplatan i DOBAR za Windblowse! Zato sam prešao na Linuks! :zcepanje:
 
Recuva portable, ali skini sa drugog uredjaja i nabaci na flesh pa pokreni.

Vidim fura se VPN. Ti bi taj pc trebao odneti kod nekog ko zna da ti to lepo sredi i pogleda, ali ne kod ovih priucenih, vec kod nekog ko se bavi sistem administracijom.
Како набаци на флеш? Ова два што сам пробао иду овако: Уградиш га као и сваки други прогрма па те он пита шта хоћеш да "рековери" нешто са десктопа, мај документс, са флеша итд И онда одабереш УСБ
 
Poslednja izmena:
Како набаци на флеш? Ова два што сам пробао иду овако: Уградиш га као и сваки други прогрма па те он пита шта хоћеш да "рековери" нешто са десктопа, мај документс, са флеша итд И онда одабереш УСБ
Ma previdio je da su ti podaci nestali sa USB-a, a ne sa sistemske particije!
 
Вагон? Избацило мали милион. Него, замисли нема ми тог фолдера који је мистериозно нестао. Био фолдер са неколико Ворд фајлова, пар ПДФ.
и нема га од пре пар недеља. Имају неке верзије из 2018 године, али знам да сам ту нешто додавао недавно.
Наиме, да сам грешком кликнуо делете он би ме питао оно јесте ли сигурни...
Техничко питање:Је ли овај рековери пронађе само делете фајлове или и оне cut -paste негде другде? Можда сам исекао па пребацио на стари лсптоп али ми није сада овде да проверим.
 
Вагон? Избацило мали милион. Него, замисли нема ми тог фолдера који је мистериозно нестао. Био фолдер са неколико Ворд фајлова, пар ПДФ.
и нема га од пре пар недеља. Имају неке верзије из 2018 године, али знам да сам ту нешто додавао недавно.
Наиме, да сам грешком кликнуо делете он би ме питао оно јесте ли сигурни...
Техничко питање:Је ли овај рековери пронађе само делете фајлове или и оне cut -paste негде другде? Можда сам исекао па пребацио на стари лсптоп али ми није сада овде да проверим.
CUT je u nekom smislu isto što i DELETE! BRIŠE se sa izvorne lokacije i kopira na odredište. A datumi datoteka te možda zbunjuju jer imaš Created, Modified, Accessed itd.....
 
CUT je u nekom smislu isto što i DELETE! BRIŠE se sa izvorne lokacije i kopira na odredište. A datumi datoteka te možda zbunjuju jer imaš Created, Modified, Accessed itd.....
То ме и буни, има само колона за Modified и још нешто чини ми се неки екселенс,
Него, у овом ЗИП фолдеру када се скида Рекува имају 2 EXE FIles један обични, дуги за 64 Бит. А сви фајлови у том фодлеру су рађени оригнално на старом лаптопу са 32 Бит мада су после мењани на 64. Да то нема неке везе?
Recuva2020-05-06_083631.jpg
 

Prilozi

  • Recuva2020-05-06_083631.jpg
    Recuva2020-05-06_083631.jpg
    52,3 KB · Pregleda: 3
То ме и буни, има само колона за Modified и још нешто чини ми се неки екселенс,
Него, у овом ЗИП фолдеру када се скида Рекува имају 2 EXE FIles један обични, дуги за 64 Бит. А сви фајлови у том фодлеру су рађени оригнално на старом лаптопу са 32 Бит мада су после мењани на 64. Да то нема неке везе?
Pogledajte prilog 693293
Nema veze. Nema ti druge nego svaki 'spašeni' dokument otvoriti i tražiti. Neki se i neće moći otvoriti.
 
Још питањце: који је најбољи од recovery програма.
Нестао ми је цео фолдер са УСБ. невероватно. Уградио сам неки Ease US data reccovery, нашао свашта али то не. Неки други уради скенирање али неће да га поврати без лиценце...
Probaj ovaj:
https://download.cnet.com/EaseUS-Data-Recovery-Wizard-Free/
 

Back
Top