Malu Danku (2 godine) po pljusku traži 300 ljudi u naselju kod Bora

Da li verujete u zvaničnu verziju dogadjaja?


  • Ukupno glasova
    19
Dakle, ovako: Trudna žena po lošem i vetrovitom vremenu sama odvodi dvoje male dece (jedno tek prohodalo) da se igraju u šiblju i korovu na napuštenom i oronulom porodičnom imanju na obodu grada, na koje godinama niko nije kročio? I mlađe dete "nestane".
Očigledno teška muljačina. Koliku vrednost ima dečiji život smo videli kroz sve ratove u istoriji.
 
uopste i ne uzmes u razmatranje smece sto pisu nasi novinari.
verujem da si bio od onih koji su se popalili na agata kristi fore sa nasom pevacicom marijanovic.

i tu si steorisao godinama i na kraju? nista...
I ne uzimam toliko u razmatranje sta oni pisu, ali mi nemamo informacije sem od njih sto iznesu, ako i sama policija kaze da su nasli neke tunele a da je pre toga rasciscen sut gde se vide i slike i snimci da se to radi, onda nemam razloga da ne verujem sto se toga tice.
Najvece sumnje u tzv. informacije su navodne izjave sta je ko rekao od potencijalnih svedoka, komsija ... i tu treba biti prilicno rezervisan.
 
I ne uzimam toliko u razmatranje sta oni pisu, ali mi nemamo informacije sem od njih sto iznesu, ako i sama policija kaze da su nasli neke tunele a da je pre toga rasciscen sut gde se vide i slike i snimci da se to radi, onda nemam razloga da ne verujem sto se toga tice.
Najvece sumnje u tzv. informacije su navodne izjave sta je ko rekao od potencijalnih svedoka, komsija ... i tu treba biti prilicno rezervisan.
samo sam naslove citao. nisam ni jednom kliknuo na vest. cekao sam da se zavrsi i da postedim sebe milion prica i misljenja.
nego se oduzilo majku mu
 

Back
Top