Malta

Da li je nekom potrebna cimerka od 7.maja? Ili je neko u fazonu za zajednicko trazenje? Prvi put idem na Maltu pa nemam pojma jos uvek sta cu, a karta je tu :)
 
Pozdrav svima...potrebna mi je informacija da li su potrebni elektricari nekoj firmi...radim sve vrste instalacija kako jake(220-380) tako i slabe struje.(strukturne mreze,kontrole pristupa,alarma,sistema centralnih ozvucenja,protiv pozarne sisteme(adresibilne-konvertibilne),video nadzore(IP-analogne)itd.Imam 28god. porodican posao nam je elektika vec 3 generacije.Hvala unapred svima.
 
Pozz ljudi,
Hteo bi i ja ici na Maltu da radim i nasao sam ovde dosta korisnih informacija, imam Madjarski pasos znaci pasos EU i vidim da to dosta znaci tamo, e sad zanima me sta bi to moglo ici u moju korist i na koji nacin, npr ja sam hteo da ostanem tamo na pola godine e sad da li taj pasos meni moze ici u prilog da mogu naci bolje radno mesto ili vecu platu? Engleski znam perfektno, studiram graficki dizajn i da li mogu naci posao u struci npr graficki dizajner ili moram da se prihvatim poslao kao sto su konobar, sanker itd itd.. sto meni i ne deluje tako lose, naime dosla bi i moja devojka koja takodje ima pasos EU i koja bi optrilike bila procedura? Isli bi negde u Junu, jel kasno da dodjemo ili nije? Hvala unapred :)
 
Pozdrav drugari.Da napisem iskreno onako kako jeste pa da vidim sta ce biti.Inace zivim u Republici Srpskoj pa ako neko ima odavde,a otisao je vec na Maltu,bilo bih mu zahvalan da mi napise sta je potrebno od papira.Mada su dobrososli odgovori iz Srbije jer svakako planiram izvaditi srijansko drzavljasnto.Inace sam zavrsio srednju elektrotehnicku(elektronicar),ali pretpostavljam da nekog posla vezanog za ovu struku nema pa sam planirao da radim kao konobar.Problem je u tome sto nikad nisam konobarisao,a kako sam gledao onaj sajt vecina posllodavaca trazi radnike sa iskustvom.Pa me interesuje da li bi me neko primio bez iskustva?Meni nije problem uciti,ako neko ima nazive pica,hrane koje se sluze na Malti neka prosledi,rado bih se bacio na citanje.Imam 22 godine,zadnje 2 godine sedim kuci pa mi zivot prolazi bezveze.Mislim da je vreme da se zakoraci napred.Dakle,kod mene postoji velika volja i zainteresovanost za "bilo kakvim poslom" samo treba neko da me uputi.Naravno da ne mislim poslodavcu reci da bih radio "bilo sta",nisam ni ja toliko lud,jer koliko cenis sebe toliko ce te i drugi ceniti.Prilicno znam engleski jezik(pricao sam preko skajpa sa englezima,amerikancima...dakle mogu da se sporazumem).Bio sam i u Italiji,na Siciliji(zadnji put sam bio pre 7 godina) tako da jos znam nesto i italijanskog,a inace sam ga znao bolje nego engleski.Bio sam tamo u italijanskoj porodici,a jezik je najlakse nauciti kroz svakodnevni razgovor.
Dakle,postoji li mogucnost da te neko zaposli a da nemas iskustvo?Naravno ako neko planira da ide na Maltu,moze i zajednicko putovanje,stanovanje i snalazenje.Inace,zivim na granici sa Srbijom,Ljubovija.Sat vremena od Loznice.Nadam se da ce neko odgovoriti.Hvala.
 
Pozdrav drugari.Da napisem iskreno onako kako jeste pa da vidim sta ce biti.Inace zivim u Republici Srpskoj pa ako neko ima odavde,a otisao je vec na Maltu,bilo bih mu zahvalan da mi napise sta je potrebno od papira.Mada su dobrososli odgovori iz Srbije jer svakako planiram izvaditi srijansko drzavljasnto.Inace sam zavrsio srednju elektrotehnicku(elektronicar),ali pretpostavljam da nekog posla vezanog za ovu struku nema pa sam planirao da radim kao konobar.Problem je u tome sto nikad nisam konobarisao,a kako sam gledao onaj sajt vecina posllodavaca trazi radnike sa iskustvom.Pa me interesuje da li bi me neko primio bez iskustva?Meni nije problem uciti,ako neko ima nazive pica,hrane koje se sluze na Malti neka prosledi,rado bih se bacio na citanje.Imam 22 godine,zadnje 2 godine sedim kuci pa mi zivot prolazi bezveze.Mislim da je vreme da se zakoraci napred.Dakle,kod mene postoji velika volja i zainteresovanost za "bilo kakvim poslom" samo treba neko da me uputi.Naravno da ne mislim poslodavcu reci da bih radio "bilo sta",nisam ni ja toliko lud,jer koliko cenis sebe toliko ce te i drugi ceniti.Prilicno znam engleski jezik(pricao sam preko skajpa sa englezima,amerikancima...dakle mogu da se sporazumem).Bio sam i u Italiji,na Siciliji(zadnji put sam bio pre 7 godina) tako da jos znam nesto i italijanskog,a inace sam ga znao bolje nego engleski.Bio sam tamo u italijanskoj porodici,a jezik je najlakse nauciti kroz svakodnevni razgovor.
Dakle,postoji li mogucnost da te neko zaposli a da nemas iskustvo?Naravno ako neko planira da ide na Maltu,moze i zajednicko putovanje,stanovanje i snalazenje.Inace,zivim na granici sa Srbijom,Ljubovija.Sat vremena od Loznice.Nadam se da ce neko odgovoriti.Hvala.

Zexman, ako si zainteresovan za putovanje zajedno pisi na email: lukacvijin@yahoo.com
 
Zdravo ,nisam mogla da te kontaktiram drugacije ,a htela bih da mi das savet ,ili bilo ko drugi ko pogleda ovo ,planiram da idem na Maltu sama na bum da radim na crno ,radila bih bilo sta pa me interesuje da li moze lako posao da se nadje ,koliko mi je potrebno para za kartu ,smestaj i zivot dok ne nadjem posao ,i kako je nabolje dobiti posao tamo ,bila bih vam mnogo zahvalna na bilo kakvoj vrsti odgovora tj pomoci ,mozete mi pisati i na mail adresu ignjatovicjelena25@gmail.com ,planirala sam da idem oko 1 juna ,unapred zahvalna

Jelena
 
postoji li mogućnost rada u sketoru bezbednosti na Malti?
po zanimanju sam diplomirani oficir policije:
Unapred zahvalan na svakoj informaciji
 
Našao sam oglas na netu gde čovek traži stolare za maltu, i bio sam da se vidim sa njime....Da li je još neko u toj priči za odlazak 03.05 na Maltu???ako ima takvih molim da mi se jave ...........pozdrav
 
Poz svim dobrim ljudima na forumu..E sad,procitala sam sve stranice na temu Malta..Vidim da je vecina otisla na blef ili zato sto imaju prijatelje tamo,a mene interesuje zna li iko preko koje agencije se iz Srbije moze otici na Maltu,cisto radi sigurice (tragam vec neko vreme al bezuspesno) ..Cekam vec neke poslove u Dubai-u i Abu Dhabi-u,Italiji, (preko agencije) pa bih i Maltu dodala na listu,pa sta mi upadne pre...Tnx unapred..
 
Agenc. za slanje radne snage naravno..Da sam turist..Odaaavno bi ja bila tamo..Ono,obezbede ti kartu,nadju ti smestaj,posao,jest da ih keshiras al ides da zaradis tamo svakako pa kontam vratice se ulozeno..Svaki savet dobro dosao...
 
Moj savet ti je da ( i ako uopste postoje takve agencije) takve agencije zaobidjes u sirokom luku, jer ako pristanes da radis za njih onda pristajes i na njihove robovlasnicke uslove. Preko nekoliko slucajeva na Malti u sektoru gradjevine.
Vlasnici *agencija* tj robovlasnici ce te drzati tu sve dok radis preko njih, a u slucaju da ih napustis i promenis firmu, onda krece shitstorm i istog momenta vam ukidaju radnu dozvolu i javljaju policiji da nemate papire, a papiri vaze do kada i dozvola vazi. Dzandari odrade svoj posao, po sluzbenoj duznosti, tj, sprovedu te do aerodroma, gde si primoran da kupis kartu po paprenoj ceni, jer je same day flight. I tako . . .
Vidim da si zensko, verovatno atraktivno, jos jedan razlog da zaobidjes bilo koje *agencije* za *radnu snagu*, a za koje ti tako lakoverno tvrdis:" Ono,obezbede ti kartu,nadju ti smestaj,posao,jest da ih keshiras al ides da zaradis tamo svakako pa kontam vratice se ulozeno." , vrlo lako moze da se desi 80% od ovog sto si navela, dobijes kartu, dobijes smestaj, NE dobijes pasos nazad, ali zato dobijes posao i to u krevetu i sa ko zna koliko klijenata dnevno. Toga nema na Malti, ali vidim ti bi isla po tim Dubajiima i Abu Dabi Ko Mi Ga To Zabi drzavama gde konji, magarci i kamile imaju 300% vise prava od zene, tj zenke homosapiensa. Pamet u glavu i dupe duvaru (prema zidu) i mani se agencija, molim te . . . Cak i ako ima *postenih* agencija, neces se hleba preko njih najesti (a oni hoce)

Pozz

Pozz
 
Druze,svesna sam da postoje razne agencije,bas zato iskljucivo biram proverene preko kojih je neki covek kojeg znam otisao,bio,video,vratio se ili ostao,svesna sam rizika al zato se i ne zapucavam u prvu koju vidim da radi! Iskreno,rizicnije mi je da ustanem,pozajmim kesh i odem negde gde nemam pojma sta me ceka..(Svaka cast ljudima koji su tako otisli i snasli se,verovatno jos nisam dovoljno hrabra za takav korak) Na to se odnosilo ono "sigurica"preko agencije! Al vidim da mi niko nije odgovorio na moje prvo pitanje sto znaci da takva agenc.ne postoji..:koto:
 

Back
Top