Mala maca Mimi

Tek sad vidim da imate mnogo pločica po podovima. Da li Mimi pomaže kad se brišu?
SVE moje mace dok su bile male morale su da zajašu brisko a ja da ih vučem i tako smo stalno zajedno čistili.

Naravno da pomaze u brisanju plocica kao i u svemu ostalom. Samo sto se ona juri i grize sa krpom. Pomaze i u brisanju prozora jednom mi je izvukla krpu iz lavora sa vodom, dok sam brisala prasinu, valjda je videla da sam negde propustila pa je ona odlucila da odradi to.
 
Poslednja izmena:
Nisam vam se javljala neko vreme jer mi je bilo mnogo lose. Vodili su me opet kod onog doktora, ovaj put me skroz upropastio nisam mogla da dodjem sebi dva dana. Samo sam spavala, a i kad sam lezala budna bila sam dobra, iako su oko mene bili kablovi nisam ih uopste dirala.

img5122s.jpg

img5133d.jpg
 
Onda sam jednog jutra ustala u mnogo boljem stanju, odmah sam oborila jedine dve saksije i prosula zemlju po podu, ali to nisu slikali. Onda sam im se pridruzila za doruckom, nisam bila pozvana.

img5136pf.jpg

img5137h.jpg


A onda sam primetila na televiziji neka stvorenja sa dugackim repom, izgleda da su majmuni. Odmah su mi se dopali, mozda sam ja iste vrste kao oni i ja imam rep, a kad previm gluposti kazu mi majmunice.

img5141st.jpg

img5144r.jpg

img5147w.jpg

img5152pv.jpg


Posle sam primetila da se nesto pomera na zidu iznad tv-a, pa sam toliko vikala i pokusavala da se popnem na tv, da su morali da me podignu da izvidim, inace bih mozda napravila stetu.

img5153r.jpg
 
Jadna Mimi. Mogu da zamislim koliko joj smeta kragna tako živahnoj. :( Ali nema veze, najbitnije je da joj sa ranicom bude sve ok. Dušica mala. :heart:

Smeta joj, ali nije strasno. Cak razmisljam da je zadrzim, pa da je koristim kao kaznenu meru. Kad skroz poludi kao sto ona zna, stavim joj kragnu pa se mozda primiri. Sad je definitivno mirnija i mazi se vise. Sad nas ujutru ne budi da se igramo nego da je ceskamo, sedne ti pored ruke i namesta se, u 6h ujutru :dash:
 
Mali vrag svaki dan nesto napravi sto ne treba, danas je jadna zakacila verovatno kragnom casu sa vodom, koja se prosula po telefonu, kompjuteru, produznom i kablovima, stajala je na radnom stolu pa se samo slilo sve dole. Jedva sam je sklonila sa mesta zlocina, da je ne udari struja. Sad je pocela da se penje na tv, strah me da ce ga srusiti, a onaj sprej sto sam kupila da je drzi podalje od nekih mesta ne radi kako treba uopste.
 
Far, upravo sam otkrila ovaj foto album, i moram ti reci da su mi tvoje slike ulepsale dan!!! Malo je reci da sam odusevljena- kako glavnim "foto modelom", tako i tvojom fotografskom umesnoscu, duhovitim komentarima, hronoloskim redjanjem slika, okruzenjem i svim ostalim! Mimi je PREDIVNA, PRESLATKA, UMILJATA, NEODOLJIVA, BLESKASTA..... ma sve naj za nju!!! Izmazi je puno! Veliki pozdrav za tebe i hvala ti na ovom albumu! Tako se to radi! ;);) :heart::heart::heart:
 
E i meni na toj slici izgleda kao da ima sesir, vezan masnom oko vrata. Mnogo je smesna. Ostala je danas bez svoje trave, bacila sam. Ne gricka je nikad, nekad sedi u saksiji i stalno je obara, svaki dan cistim zemlju. Sad nemamo saksije, u jednoj je bila ta njena trava a u drugoj moji neuspeli zacini, nisu bas izrasli, sad sam sve bacila.
 
Bas ste svi divni sto me hvalite, hvala vam puno. Htela sam samo da vam kazem da sam sad jos lepsa, skinuli su mi kragnu konacno. Opet sam se svim silama trudila da ostanem u transporteru kad su me doveli kod onog doktora, ali su mi tamo prvi put uradili nesto lepo, nemam vise kragnu, a ni konce. Posle veta odveli su me na plazu, opet. Prvo sam bila pazljiva i drzala sam se poznatih stvari transportera i onih naocara za plivanje, ovo je jedini preostali primerak ovih belih, dvoje takvih istih sam vec izgrizla kod kuce. Mnogo je dobar taj silikon za zvakanje, a one crne i nisu nesto.

img5353u.jpg

img5359t.jpg


Posle sam se jos malo ohrabrila pa sam izasla i izvan lazaljke i kopala pesak. Pa sam cak ulovila stabljiku od grozdja, sa jednom slicnom se borim i kod kuce.

img5373h.jpg

img5381v.jpg
 
Samo da vidite kao ja oprezno hodam, drzim se nisko da me neprijatelj ne primeti.

img5388t.jpg


Pa sam i sama krenula u setnju, naravno oprezno.

img5387r.jpg


Kad sam se skroz opustila, uzivala sam u pogledu i odmarala. Saljem vam pozdrave sa plaze i ako veme i nije bilo neko, sigurno je lepse nego kisa i sneg. Jeste da sneg nisam videla, ali jednom je padala kisa pa sam se bas uplasila i uznemirila, iako sam bila kod kuce.

img5389n.jpg

img5391g.jpg
 

Back
Top