Mala igra

Gazdarica:
Hahahah, kakva ideja... Ne, nije, naravno...
Btw. odosmo mi daleko s teme...
Dakle, frigidni/impotentni svih zemalja, ujedinite se... :roll:

Nema izgleda takvih ovde, samo mi deca i ovaj pic..pacenik Stvarnost :D
Stvarnost, zar stvarno mislis da se uvlacenjem u dupe danas moze doci do seksa? Ili se samo lozis na sve ovo, pa ga drndas ispod stola?
Mada kod ove frigidne ko zna, mozda je bas to formula za nju :roll:
 
Gazdarica:
Ma, samo vi zamisljajte kako hocete, ne smeta meni... :wink:
A, ako vas zanima istina, ima ljudi na forumu koji vam i to mogu otkriti...
I sto se tice izgleda i sto se tice (ne)frigidnosti... :D
Bicu iskren, izvini Gazdarice. Gazdarica je hodajuca bomba i imam zaista ok misljenje o njoj i moram da priznam da sam se latko pojedinim komentarima na ovom topicu. Gazdarice samo da se osmehnem i nadam se da cemo se jos dugo smejati postovima na ovom topicu
 
Ronik:
Gazdarica:
Hahahah, kakva ideja... Ne, nije, naravno...
Btw. odosmo mi daleko s teme...
Dakle, frigidni/impotentni svih zemalja, ujedinite se... :roll:

Nema izgleda takvih ovde, samo mi deca i ovaj pic..pacenik Stvarnost :D
Stvarnost, zar stvarno mislis da se uvlacenjem u dupe danas moze doci do seksa? Ili se samo lozis na sve ovo, pa ga drndas ispod stola?
Mada kod ove frigidne ko zna, mozda je bas to formula za nju :roll:

Nije mi jasno kakvo je to uvlacenje u dupe ako sa nekim razgovaras a sto se tice osvajanje ja imam svoje metode koje su do sada uvek davale rezultate tako da ako mislid da sam ovde doso da bih opalio nesto onda se varas jer se ja ovde zabavljam istovremeno dok i radim veoma ozbiljen stvari , naravno i izdrkam ga ponekad i ispod stola sto da ne bas to bese pre neki dan ma popalila me ova seksi-iva do te mere da smo ja i devojka zajedno ucestvovale i posle se dobro pojebali da je sve sevalo tako da koristim ovu priliku da se zahvalim seksi-ivi naravno da mi devojka nije bila tu ja bih ga onako slatko izdrakao, pa to nije sramota ionako smo svi tako upoznali svoje genitalije itd da ti tu sada ne razglaban jer sigurno neces razumeti, tako ti je to buraz **** ne **** qrcu veme prolazi
 
Mr X:
Ne dirajte mi Gazdaricu misa vam vaseg.Ronik odakle tebi ideja za ovakvu temu nesto razmisljam a da ti nisi...
BINGO!
Nikako da provalite da su ove provokacije u stvari vapaj za pomoc :cry: :cry: :cry: ne znam vise kome da se obratim :(
...avaj...probao sam sve:
staro i mlado...mekano i tvrdo...musko i zensko...lepo i ruzno...sisare, ptice, ribe i insekte...zivo i mrtvo... ne vredi! :cry:
 
Stvarnost:
Nije mi jasno kakvo je to uvlacenje u dupe ako sa nekim razgovaras a sto se tice osvajanje ja imam svoje metode koje su do sada uvek davale rezultate tako da ako mislid da sam ovde doso da bih opalio nesto onda se varas jer se ja ovde zabavljam istovremeno dok i radim veoma ozbiljen stvari , naravno i izdrkam ga ponekad i ispod stola sto da ne bas to bese pre neki dan ma popalila me ova seksi-iva do te mere da smo ja i devojka zajedno ucestvovale i posle se dobro * da je sve sevalo tako da koristim ovu priliku da se zahvalim seksi-ivi naravno da mi devojka nije bila tu ja bih ga onako slatko izdrakao, pa to nije sramota ionako smo svi tako upoznali svoje genitalije itd da ti tu sada ne razglaban jer sigurno neces razumeti, tako ti je to buraz * ne * qrcu veme prolazi

...........,,,,,,,,,,:::::""""ERTOYGBNRIMCVXCMEOFKDAKFEFJI

Preporucujem ti da pocnes da koristis malo i ove znakove, ako zelis da te neko razume :D
Ah, nisam primetio, stavio si jedan zarez :lol:
 
Snezna_kraljica:
Ronik:
ptice, ribe i insekte...zivo i mrtvo... ne vredi! :cry:
:lol: :lol: 8)
Sto se tice pitanja...... Hm.....
Kojote? Mozda si i u pravu, ali nemoj da mu kazes da sam to rekla. ima da se naljuti. :wink:
(uzgred, i ja ga zamisljam kao kojote-a iz onog crtanog, prosto ne mogu da verujem.. 8) )

E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
 
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:
 
Ronik:
Ajde da pogadjamo ko je na ovom forumu frigidan-impotentan, ali bez da se neko ljuti :wink:
Ja tipujem na Gazdaricu i (Kojota...u sebi) :roll:
Zamislite sex izmedju njih dvoje(i mene...joj,unapred se radujem) :shock: :shock:
Slobodno opletite i po meni :wink:

...ma nema ljutis Ro-nikcence :wink:
 
Princeza:
enrico:
Princeza:
Evo ja priznajem da sam frigidna!
Jel to onda kada ti neko kaze da si velika ko frizider? :?
Evo i ja priznajem da sam impotentan...

Jel' to ono kad ti Princeza kaze da si IMBECILNO POTENTAN!? ...???... :shock:

U pravu si! Proveril asam kod Vukajlije: tako nastala kovanica "impotentan"!!! :D

Friziderchicu moj... :wink:
 
Snezna_kraljica:
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:

...Beba Slatka.Raskusuracemo se ti i ja-kad porastes-shecerlemice moja :wink:
 

Back
Top