Mala igra

kojote:
Snezna_kraljica:
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:

...Beba Slatka.Raskusuracemo se ti i ja-kad porastes-shecerlemice moja :wink:
:shock: :shock: :shock: Je li ovo pretnja? :shock:
 
Princeza:
enrico:
Princeza:
enrico:
Princeza:
Evo ja priznajem da sam frigidna!
Jel to onda kada ti neko kaze da si velika ko frizider? :?
Evo i ja priznajem da sam impotentan...

Jel' to ono kad ti Princeza kaze da si IMBECILNO POTENTAN!? ...???... :shock:

U pravu si! Proveril asam kod Vukajlije: tako nastala kovanica "impotentan"!!! :D

Friziderchicu moj... :wink:


Imbecilcicu moj! :lol:

Moja smrznuta ribichice... 8)
 
Snezna_kraljica:
kojote:
Snezna_kraljica:
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:

...Beba Slatka.Raskusuracemo se ti i ja-kad porastes-shecerlemice moja :wink:
:shock: :shock: :shock: Je li ovo pretnja? :shock:

Ma jok, pre ce biti da su pusta obecanja... (citaj: ustrojen) :)
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
kojote:
Snezna_kraljica:
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:

...Beba Slatka.Raskusuracemo se ti i ja-kad porastes-shecerlemice moja :wink:
:shock: :shock: :shock: Je li ovo pretnja? :shock:

Ma jok, pre ce biti da su pusta obecanja... (citaj: ustrojen sam!) :)

...kakva crna pretnja!Ja te voluckam,voluckam... :wink:
 
kojote:
Steffan:
Snezna_kraljica:
kojote:
Snezna_kraljica:
Steffan:
E Snezna stvarno si me razocarala... pa zar tako o svom drugaru? :wink: Umesto da ga branis ti ga jos dokusuravas... hehe... :) sigurno ga tvoje reci najvise bole... jadni ofucani ustrojenko... :(
Nisam rekla a ga zamisljam kao ustrojenog, vec samo kao onog ofucanog kojota. A to nema veze sa njim, ko mu je kroiv sto je izabrao taj nick... 8)
Ma, moje reci ga ne bole ni najmanje, garantujem... Bas njega briga sta bilo ko ovde o njemu pise. A nije mi bila namera da ikog 'dokusuravam' :wink:

...Beba Slatka.Raskusuracemo se ti i ja-kad porastes-shecerlemice moja :wink:
:shock: :shock: :shock: Je li ovo pretnja? :shock:

Ma jok, pre ce biti da su pusta obecanja... (citaj: ustrojen sam!) :)

...kakva crna pretnja!Ja te voluckam,voluckam... :wink:

Mars pederu jedan... :)
 
enrico:
Princeza:
enrico:
[
Moja smrznuta ribichice... 8)
Ribica... mmm... gladna sam! Moram da napunim frizider! :lol:

Frizider pun do imbecilnosti!!! Mmmmm...8)

oh da! Cek bre malo...
Sta ti mislis ko je jos frigidan i impotentan na Forumu?
Znam za Gazdaricu provereno da nije frigidna, jer smo imale fantastican sex letos. Vi naravno ste novi pa ne znate...
 
enrico:
Princeza:
enrico:
Frizider se naglo ispraznio... :(
Sto, dragi?
Pa ja sam samo uradila ono sto ni jedno musko nije smelo! :wink:
I dalje sam velika kao frizider! :D

Stvarno volim velike, ali ne kao frizider, nego kao zamrzivac! Mozda si ti i sitna za moj ukus... :?
Hm... da...
iskreno ja sam vise kao onaj mali rucni frizider... Eto... :?
 
Princeza:
enrico:
Princeza:
enrico:
Frizider se naglo ispraznio... :(
Sto, dragi?
Pa ja sam samo uradila ono sto ni jedno musko nije smelo! :wink:
I dalje sam velika kao frizider! :D

Stvarno volim velike, ali ne kao frizider, nego kao zamrzivac! Mozda si ti i sitna za moj ukus... :?
Hm... da...
iskreno ja sam vise kao onaj mali rucni frizider... Eto... :?

:twisted: Lagao sam! To mi treba! Mozes odmah da dodjes da ti pokazem kako se pravi tabela u excellu... :twisted:
 
Steffan:
Snezna_kraljica:
Steffan:
Gde onda treba da udjem? Mali sam i ne znam... hoces da mi pokazes? Poslusacu te... dobar je Stefi... hahahaha... :)
Kako gde? Pa, udji u diskusiju! Boze, ima curkica na ovom svetu, pa svasta zapitkuju... :wink:

Diskusiju?!? Sta je to?!? Sta treba da radim kada udjem u nju? Da li mi treba ulaznica ili je slobodan ulaz? :) :) :)
Samo sa pozivnicom. :wink:
 

Back
Top