majkl dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Andjelčić:
Billi samo da znas da ja to nisam rekla...to mi katy stalno govori da licim na njega....ali ne licim...kao imam isti nos ko on!!!! A nemam..kao imam iste obrve ko on!!! A nemam!!
Bela sam ko on!!Dobro to jesam...ali nisam bas toliko bela koliko ona misli...ma Katy je prsla...stalno kada se vidimo ona meni "Isti MJ" pa halucinira devojcica... :smile:
Ma znam da to ona tebi govori ! Zato mi je bzvz sto ti kaze da si majmunce a s druge strane joj licis na Mikicu MJa !Cista suprotnost ! ;)
 
Dajte bre ljudi! Ako andjelčić nije MJ ja sam slepa koliko i Iguman Stefan...stvarno me nerviras Jelena...ti u koži nemaš trunke pigmenta (ko da si se u brašnu kupala), nos imaš prćast i izdužen, obrve kao iz Bad spota...pljunuta si Majkl...još + obe igramo basket kao Majkl...to sam takođe primetila....samo svoju zlatnu kosu ofarbaj u crnu i stavi minival i eto ti Majkla....posle reket u ruke i rešetaj loptice (jer znaš da igraš tenis (skoro ) podjednako dobro kao M)...eto
 
katy:
jedino je šteta što Majkl nije zaigrao bilijar (moj omiljeni sport) u Beat it ili Smooth Criminalu...sigurna sam da bi i u tome bio odličan...

Pa onaj sto za biliar u Beat it nema rupe , pogledaj malo bolje ...
Ja nisam ni znao da postoji i ovde tema , jao sad moram, a se razvlacim na dva mesta ..., a toliko mi spor internet...
A tebe sam Billie naso , otvaras teme o Novaku Djokovicu , bad girl ... 8-)
 
katy:
Zasto Beat it sto za bilijar nema rupe???jel to neki fazon il sta??
Muzika iz zone sumraka ..... nema stvarno , mozda zato sto je Michael prvi u bilijaru i posto mnogo voli bilijar pa mu sklonili rupe da ne bi poceo da igra...zezam se .... mozda ima neko skriveno znacenje..., kao kad se pale svetla u Billie Jean 8)
 
Pa da bi spot imao neki dobar efekat,ne mogu da se setim vise,davno sam to zamolila Majkla,i ispunio je !!! 8) Sad sam ga zamolila da sutra odigramo partiju tenisa,i pristao je !!! 8) Katy najbolje da ga pita za bilijar,a ti immph za kosarku !!! 8)
 
Billie Jean:
Pa da bi spot imao neki dobar efekat,ne mogu da se setim vise,davno sam to zamolila Majkla,i ispunio je !!! 8) Sad sam ga zamolila da sutra odigramo partiju tenisa,i pristao je !!! 8) Katy najbolje da ga pita za bilijar,a ti immph za kosarku !!! 8)
Ja cu za kosarku posto sam najvisi verovatno 194 cm. 8)
 
immph:
Ja nemam pojma o tome nista ...., jel imas taj spot Billie , kad dodjem u Bg ima sve, sve,sve,sve,sve da mi narezes ....? 8)

Tako sam i ja patila dok sam bila mladja, tj. dok nisam nabavila vecinu spotova.
Tako, svaki put kada sam naletala na Majkla na tv-u ....potpuno sam se izgubila..
inace, prva pesma i prvi spot koji sam videla od Majkla je Remember the time.
E, immph....nista ne obecavam, ali pokusacu! ;)
Slusaj, Andjelcic ima program za skracivanje memorije (muzike, ali valjda mogu i spotovi)...pa cu ja da pokusam da skratim memoriju(ali ne i sadrzinu) spotova koje imam i posaljem ti ih...ako se slazes naravno. Da ne cekas toliko.... a kad dodjes, skluplja se druzina Jackson i idemo u osvajanje Beograda :) Billie,immph,katy i companija....to mi je najveca zelja...da se udruzim sa MJ fanovima "uzivo"....nema niceg lepseg...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top