majkl dzekson

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bane, ti si bas opcinjen Majklom....sto te nema na njegovoj temi, na muzici....podeli misljenja sa ostalim fanovima... ;) znam te ja... vidi se iz aviJona da ga obozavas
 
naravno da bi bio.
sta vise vec i jeste.
MJ je najbolji u svemu cega se lati!

sada ocekujemo novu sliku billie jean,lovca na tenisere,u zagrljaju sa MJ-om,koji je guruno cak i prepotentnog federera sa vodecih pozicija,naravno dok premire od straha :)
 
Banshee:
naravno da bi bio.
sta vise vec i jeste.
MJ je najbolji u svemu cega se lati!

sada ocekujemo novu sliku billie jean,lovca na tenisere,u zagrljaju sa MJ-om,koji je guruno cak i prepotentnog federera sa vodecih pozicija,naravno dok premire od straha :)
Hehe...nego sta !Slikala sam se ja sa njim,ali ne bih da pokazujem tu sliku,posto sam umrla od straha dok sam se slikala,pa sam lose ispala ! 8)
Kako da se ne slikam sa najboljim teniserom...svasta ! :)
 
Billie Jean:
Billi samo da znas da ja to nisam rekla...to mi katy stalno govori da licim na njega....ali ne licim...kao imam isti nos ko on!!!! A nemam..kao imam iste obrve ko on!!! A nemam!!
Bela sam ko on!!Dobro to jesam...ali nisam bas toliko bela koliko ona misli...ma Katy je prsla...stalno kada se vidimo ona meni "Isti MJ" pa halucinira devojcica... :smile:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top