Maja i Meda

Pojavila se nova igračka: gazdine nove patike sa neverovatnim, čarobnim, fenomenalnim, pertlama.... Dva dana su ih naizmenično proučavali a onda sam morala da ih sakrijem da ne bi svi dobili po repu...

x3y8mv.jpg


Posle smo nas troje rešili da kitimo jelku.
Doduše, jelkica je minijaturna pa je Meda pokušao da je ukrade i odvuče u kuhinju, ali nas dve nismo dale.
anm33l.jpg


A bilo je tako zanimljivo!
w9vbk8.jpg


Maja je napravila raspored gde ćemo šta staviti,
2r71vlk.jpg


onda su zajedno proverili svećice,
33x7x21.jpg


i kad je Meda potvrdio da je sve O.K., tek onda smo završili posao!
2e34llf.jpg
 
Joj , prelepi su oboje :aha:
Savet: pripazi malo na Medinu ishranu, zbog zdravlja ne valja da se nagoji,pricam iz iskustva. Moj persijanac ima 8kg i mora na dijetu,debeo je.Meda je mlad,pa da ne bi imao problema kasnije,neka smrsa malkice(ako je to ikako izvodljivo)
:heart:
 
Verovatno je izvodljivo, ali teško.
Ne znate vi koje je to arlaukanje kad je gladan, u stanju je da se dere 10 minuta iz petnih žila kao magarac. Koliko puta me tako izblamira pred strankama, čuju ljudi pa misle "koji su ovo dripci, nisu dali mački danima da jede!"
Za sada imaju dijetalne granule, ali su strašni lovci pa kad im se ne dopadne ručak oni odu na ručak u sopsvenoj režiji. Začas se tu stvore i grlice i miševi.
Valjda će na proleće biti malo aktivniji pa istrošiti ono salo.
 
Lopticaaaaaaa!
25auknk.jpg



Ova mi je najnovija, čak i svetli
ve6qvo.jpg



Imam ja još mnogo i loptica i kutija i miševa, pa kad ih sve pojurim - žurka samo takva! :vatromet:
al2ivc.jpg

zkgvip.jpg



Kuma je zauzela moju fotelju :confused: , ali nema veze mogu ja i odozgo :zplez:. Ona će me maziti :mazi: a ja ću samo :strika: i uživam :zaljubljena:

2jbwk6f.jpg
 
Jaooo kako mi je lepa Maja sa ovom tamnom njuškicom! :heart: A Medu možete slobodno da prekrstite u Međed! :lol:

Hvala u Majino ime, a Meda već pretenduje na imena Nilski Konj i Garfild. Jutros je pojurio nekog mačora, onaj jadnik kad je video koliki je Meda samo je podvio rep....z:cry: na Majinu beskrajnu žalost z:mrgreen:.
Dripac, rasteruje mami udvarače z:p.
 
Neki dan je Maja napala moj epilator. Mnogo joj se dopadao :zaljubljena: (kako i ne bi - lep roze, nema veze što zuji) vukla je kabl, pokušavala da mi preotme, lizala ga, gurala nos pod pincete :tease:... Jedva sam joj objasnila da se mace NE depiluju.
Onda je iz revolta našla i ukrala čupavu krpu za prašinu, dovukla je do mene i čupala iz sve snage, valjda se nadajući da ću ustati da spašavam krpu i ostaviti epilator nebranjen :zper:!
Prava lukava devojčica, nema šta :manikir::flert:

34y18b6.jpg
 
Neki dan je Maja napala moj epilator. Mnogo joj se dopadao :zaljubljena: (kako i ne bi - lep roze, nema veze što zuji) vukla je kabl, pokušavala da mi preotme, lizala ga, gurala nos pod pincete :tease:... Jedva sam joj objasnila da se mace NE depiluju.
Onda je iz revolta našla i ukrala čupavu krpu za prašinu, dovukla je do mene i čupala iz sve snage, valjda se nadajući da ću ustati da spašavam krpu i ostaviti epilator nebranjen :zper:!
Prava lukava devojčica, nema šta :manikir::flert:

34y18b6.jpg

Kako je slatka :zaljubljena:
 
Neki dan je Maja napala moj epilator. Mnogo joj se dopadao :zaljubljena: (kako i ne bi - lep roze, nema veze što zuji) vukla je kabl, pokušavala da mi preotme, lizala ga, gurala nos pod pincete :tease:... Jedva sam joj objasnila da se mace NE depiluju.
Onda je iz revolta našla i ukrala čupavu krpu za prašinu, dovukla je do mene i čupala iz sve snage, valjda se nadajući da ću ustati da spašavam krpu i ostaviti epilator nebranjen :zper:!
Prava lukava devojčica, nema šta :manikir::flert:

34y18b6.jpg

Ha! Možda je htela novu frizuru da napravi :lol: .
 
Pošto je napolju grozno a naspavali smo se koliko god se moglo - prešli smo da se igramo u predsoblje. Ja sam zauzeo garderober, pa mi je gazdarica stavila maramu da budem lep.
262r76w.jpg


Mama je bila ljubomorna i pokušala da mi ukrade, ali ja nisam dao, hoću da JA budem lepši!
x5eh53.jpg


Posle smo se ja i gazdarica malo grickali i lizali, a onda sam dograbio i kaiš od aparata i tu je bio kraj slikanju... najzad...
2i12lg4.jpg


2vrv66p.jpg
 
Poslednja izmena:
Ma Meda se super obukao, jos odabrao taj leopard dezen da izgleda opasno. A ne mogu da verujem da Maja hoce da se igra sa depilatorom, ja juce kad sam ga ukljucila Mimi se istraumirala, nije spavala sve vreme dok je radio ona je bila na oprezu i zaobilazila ga u sirokom luku
 
Juče su padale one ogrooomne pahulje, pa nam je gazdarica otvorila prozor da gledamo. I lepo smo sedeli par minuta, ali čim je ona dohvatila aparat Maja je dala znak da treba da zbrišemo i miniramo joj sliku! Uvek to radimo čim čujemo da ono čudo počinje da zuji i seva.
9rkumv.jpg


Usput smo otkrili da je peć hlana, pa je trebalo ispitati ZAŠTO.
33ogsbd.jpg
 

Back
Top