Quantcast

Maja i Meda

K aja

Ističe se
Poruka
2.828
Meda se strašno palši grmljavine. Kad je zadnji put bila oluja morala sam na brzinu da mu napravim neku pećinu da se sakrije, inače bi dobio infarkt od straha i panike. I nije neki poseban zaklon, ali uz gazdaricu pored sebe - nekako je pretrpeo oluju.

25uocxf.jpg

A za Sivka grmljavina nije ništa. Došao je unutra jer ne voli vetar (inače je po ceo dan napolju), isterao me sa fotelje pored samog prozora i blaženo zaspao bez obzira na nevreme.

fei1rr.jpg

Neverovatno koliko su različiti!

K aja

Ističe se
Poruka
2.828
Poslednji topli dani. Obojica bi da sede na prozoru - a nema mesta....

"Onaj mali se baš raširio, a ja nemam gde...."

2lwsscg.jpg

"Ne vredi da se guramo, pašću"

2gvvpm9.jpg

"Pa ne branim ti ja, slobodno dođi"

642ujt.jpg

"a ko ti je kriv što si tako debeo i truntav........."

zmjm1d.jpg

K aja

Ističe se
Poruka
2.828
Meda još uvek spava u spavaćoj sobi gde se ne greje, a meni žao pa mu preko dana stavim pod ćebad 2 flaše sa vrućom vodom. On se prilepi uz njih i uživa kao neki deda koji boluje od artritisa. Noću se priljubi uz nas, a kad mu je suviše hladno onda se traži pod moje ćebe pa nas dvoje celu noć predemo. Suprug mu zavidi, kaže -" više voliš Medu nego mene, ima tretman kao kineski car"... :per:

K aja

Ističe se
Poruka
2.828
Stigla je pošiljka, sa njom i kutija, samo je nekako jako mala.... taman za pola Mede

etxqhh.jpg

Ali Sivku je taman:

rs77f5.jpg

Svi su stali, i gazda.

o9k5.jpg

- - - - - - - - - -

Ovo su poslednje Medine slike

2qbcbrk.jpg

14lr9y8.jpg

Danas smo ga sahranili.

K aja

Ističe se
Poruka
2.828
"Posle celodnevne skitnje po dvorištu treba malo i odspavati. Najbolje je u kancelariji jer su tu i oni dvonogi. Nema veze što su meni ostavili samo malu, pomoćnu stolicu."

Nikako mu se ne sviđa da bude sam.

p4m8i.jpg

200sjra.jpg

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Duša lepa. :lol: Ista priča, može i ona pletena baštenska što stoji tu za farmere, pere se crevom... Mada ovaj moj ipak više voli moje krilo, čak je počeo i da balavi dok me "mesi" šapama da bi se smestio.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.