MAJA I JOVANA- HEROJI DEMONSTRACIJA!!!???

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nisu trebale tako da kradu. Ali nisu ni imale srece sa tom kradjom jer krali su i drugi tako pa ih nisu snimili. Nisam pravi lopov. Nisam spremna na rizik. Zbog toga nista nikada i nisam ukrala iz neke prodavnice. Ja bih na primer na tom protestu isla toliko daleko da trazim od nekog decka da ukrade nesto za mene ili da mi da nesto od onoga sto je ukrao, ili da uzmem nesto ako nekome ispadne, pa ako primeti, kao, "Ispalo ti, izvoli", "A mogu li ja to da zadrzim jer ne umem da kradem?". Mozda bih uzela iz prodavnice neku sitnicu zbog koje, ako me uhvate, niko ne bi podnosio krivicnu prijavu! Patike, jedne. Vidite, nisam lopov. :-)
 
Mozda bih uzela iz prodavnice neku sitnicu zbog koje, ako me uhvate, niko ne bi podnosio krivicnu prijavu! Patike, jedne. Vidite, nisam lopov. :-)
To nije tacno. JA znam jednog decka iz kraja koji je uhvacen u prodavnici gde je pokusao da uzme patike i dobio je 6 meseci uslovno (ili godinu dana ne mogu da se setim) Kazna je bila blaga jer mu je to prvi prekrsaj a i sustinski nista nije ni uzeo jer su ga "navatali" na vratima :).
Za sve se podnosi krivicna prijava. Nema sitne i krpune kradja. Kradja je kradja

Sama kazna zavisi od tezine prekrsaja i da li je prvi ili neki ponovljen prekrsaj, ali krivicna prijava se pise, ulazi ti u dosije i dobijas kaznu. Pa onda razmisli koliko ti se isplati kad budes trebala da se zaposljavas jer se cesti trazi potvrda da nisi osudjivan ;)
 
Boze sacuvaj!!!! Samo toliko mogu da kazem.
Hvala onom mom ocu i mojoj majci sto su nas male ucili da je kradja delo koje je kaznjivo.
Da je to SRAMOTA raditi pa u bilo kakvom stanju.
NEMA OPRAVDANJA.
Na zalost cujem po nekad komentare: "ma kod nas je sve normalno" ili "svi to rade" ili "to je nasa Srbija tu je i nemoguce moguce"...
I onda imamo ovo sto imamo.
A u Evropu hocemo i u svet hocemo.
Lepo gore neko napisa na terazije sa njima. Da bi rest Srbije makar malo brinuo o buducim posledicama, nekim buducim mitinzima...
 
Nisu trebale tako da kradu. Ali nisu ni imale srece sa tom kradjom jer krali su i drugi tako pa ih nisu snimili. Nisam pravi lopov. Nisam spremna na rizik. Zbog toga nista nikada i nisam ukrala iz neke prodavnice. Ja bih na primer na tom protestu isla toliko daleko da trazim od nekog decka da ukrade nesto za mene ili da mi da nesto od onoga sto je ukrao, ili da uzmem nesto ako nekome ispadne, pa ako primeti, kao, "Ispalo ti, izvoli", "A mogu li ja to da zadrzim jer ne umem da kradem?". Mozda bih uzela iz prodavnice neku sitnicu zbog koje, ako me uhvate, niko ne bi podnosio krivicnu prijavu! Patike, jedne. Vidite, nisam lopov. :-)

leci se!
mislis da si toliko dobra riba da mozes da kontrolises druge?
da mozes...neke reterde i shabane.
ti nisi lopov ti si b.e.d.n.i.c.a....

STA KAZES DA RADIS I DA ZARADIS ZA "jedne patike" ?
mukice....:twisted:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top