MAFIA !!!

don't talk about THAT game please...nasla sam CD koji sam izgubila...
Pricalo se o nastavku ali nista od toga...Pterodon samo pravi Vietcong idiotluke(prvi je sjajna igrica,drugi otom potom)...place mi se...pa ne bas,ali SKORO!
GTA je prcmoljak naspred MAfie.GTA je vise za zezanje,misije se lakse prelaze i svoju popularnost je stekla jer ima sifre(Koje ja ne koristim u San ANdreasu)...MAfia ima kompleksnost i obozavam taj period 30ih 40ih godina...Trka je bila toliko teska,i uvijek sam bila prva polu puta a onda bi me na kraju prestigao jer kod poslednje krivine ja se sklepam ili usporim...Srecom...presla sam trku...MOlim vas za minut tisine...za nesto sto se najbolje desilo u gaming industriji
 
Evo vidjeh malo trailera...!iZGLEDA dobro zbog nje cu kupiti novi kompjuter!Mada mi je glupo sto se desava u 50im bolje bi iblo u 40im 30im...kao i prosla igrica mada razumijem zasto su promijenili vrijeme za deset godina...
 
Imam problem. Hteo sam opet da instaliram mafiju ali pri instalaciji nece da mi cita savegame folder sa drugog CD-a. Da li bi neko hteo da mi posalje taj folder preko mail-a?
PLEASE!!!
 
Imam problem u igri koji neznam kako da riješim. U poglavlju Moonligting s autom treba da dođem ispred Polijeve zgrade, parkiram se, svirnem mu, on izađe na prozor, vidi me, siđe dole, uđe u auto i mi idemo dalje i igrase nastavlja.

Međutim ja dođem pred zgradu sviram i ništa. Sviram i zviždim ko lud ali Polija nema pa nema na prozoru. Bezbroj puta sam odigrao poglavlje ispočetka ali sve isto. Neznam više šta da radim jer dalje nemogu nastaviti igru. :confused:
 

Back
Top