Madonna

dobar spot i pesma i dobro izgleda, nije da nije....dobro se drzi mada ne moze da sakrije kozu na rukama koja je vidno ostarila...bas me cudi da to nije sredila....
 
madona mi se ne dopada ni najmanje....a to kako izgleda....pa pazi ona sad shljaka neq medicinsq zashtitu koja tje nama smrtnicima biti dostupna za 30god....to ti je ona pricha tina tarner jede alge i vezhba jogu....my ass....
 
AntunTun:
madona mi se ne dopada ni najmanje....a to kako izgleda....pa pazi ona sad shljaka neq medicinsq zashtitu koja tje nama smrtnicima biti dostupna za 30god....to ti je ona pricha tina tarner jede alge i vezhba jogu....my ass....


Pa dobro... ja joj licno ne zameram zbog toga, postoje drugi razlozi zbog kojih je ne volim. ;)
 
zena koja ima muziku meni ne nesto impresivno....izgleda dobro..peva poprilicno lose,ali ipak i pored svega toga ne moze se osporiti da je muzicka legenda....voleli je ili ne.
 
zaista mi nije jasno zasto se poslednjih dana pojavljuje toliko tema posvecenih njoj. Da nije mozda uredila nesto novo sto jos nisam doznao, kada se toliko ljudi ovih dana setilo nje???
A sto se njene muzike tice... eh... bio bi ovo dugacak post, bolje ne... ;)
 
pa ne znam za ovaj sad,ali znam da su svi albumi posle ray of light propadali od neslusanosti....ali ona zna sta pali kod ljudi pa se i u svojoj skoro petoj deceniji skida,kao da ima 20..ali ako ce joj to pomoci da stigne do vrha,sa kog je odavno pala,onda GO MADONNA :p
 
Lucky girl:
pa ne znam za ovaj sad,ali znam da su svi albumi posle ray of light propadali od neslusanosti....ali ona zna sta pali kod ljudi pa se i u svojoj skoro petoj deceniji skida,kao da ima 20..ali ako ce joj to pomoci da stigne do vrha,sa kog je odavno pala,onda GO MADONNA :p


Godine prolaze... nece ona jos dugo da se glupira, ne moze... ;)
 
Naravno... ne prodaje ona svoje diskove jer ima ne znam kakav glas ili je virtuoz ne nekom instrumentu.... odlican kompozitor, bilo sta... Ona svoje diskove prodaje zahvaljujuci svojoj bizarnosti i spremnosti da uradi bilo sta kako bi se zadrzala tu gde je sada. E... ni to nece trajati vecito...
 
To je ku(kaslj)cka i nevidjena glupaca. I sad kao misli da je neka faca sto je zazvalila Britney za novu godinu wow e skandal sirom sveta.Kako me matora ku(kaslj)rva drka spalio bih je.
 

Back
Top