Mađari dižu ogradu na granici sa Srbijom

minsko-polje.jpg


Најјефтиније и најсигурније решење.
Па ко хоће нека пева кукавицу.

ovo treba nama na granici sa kosovom.. pardon, administrativnim prelazom sa kosovom..
Pa kada krenu da kradu sumu da ih gledamo kako lete :D
 
A šta bilo koga normalnog boli **** da li će biti ograde...ja ću granicu preći ili na a)Horgošu autom, b) Kelebiji vozom ili c) na terminalu Ferenc Liszt-a. A da li će neki sirijac da izigrava Sergej Bubku preko ili kopati kanal ispod mađarske žice tačno mi puca...

Štaviše kada podignu tu žicu naći će neke druge rute pa možda neću morati da ih gledam po gradskim parkovima :ok:
 
Nema od toga nista, Orban jeste koliki toliki drzavnik ali nista od ovoga.

Orban je oterao Angelu u tri lepe i a planirao je da zatvori granicu sa srbijom ( fizicki i za prolaz sa pasosima ) jos pre par godina...
Ne da ce da bude nego ce Vucic samo da se cese po glavi kada se u Subotici nastane svi ti imigranti...

- - - - - - - - - -

Normalno svako stiti svoje interese osim Srba naprednjaka i DS-ovaca

Ovo je dobro i po nas jer ce se smanjiti priliv imigranata kroz Srbiju i preusmeriti u pravcu Rumunije i Bugarske...

Pa moraju preci preko Srbije ako to zele, em je lako em im je prakticno. Rumunija ce biti malko teza za izvesti al Bugarska moze da dodje u obzir, samo koja budala zeli da ide preko Bugarske...
 
Orban je oterao Angelu u tri lepe i a planirao je da zatvori granicu sa srbijom ( fizicki i za prolaz sa pasosima ) jos pre par godina...
Ne da ce da bude nego ce Vucic samo da se cese po glavi kada se u Subotici nastane svi ti imigranti...
Сасвим могуће да ће то спровести, али у Суботици има пуно мађара који су све само не просрпски, баш ми драго да сиротиња из трећег света ту нашла место.
 
Inace juce isao do Segedina sa dva druga da jedemo u Gringosu ( ako je neko bio onda zna zasto vredi preci put ). Prelazili preko Backih Vinograda ( milina prelazak, max sto je ikada bilo je 3 automobila, mana je sto radi samo do 7 uvece ). Presli lepo granicu, usli u Madjarsku nekih 10km ( Sam put krivuda pa ima vise nego da ides na glavni prelaz ) kada ono iz zbunja istrcavaju imigranti, mislim da ih je bilo minimum 20. To nije problem koliki je problem to sto uz granicu partoliraju panduri i pogranicna policija ( od granice do Segedina videli 4 patrole ), sto u kolima sto na konjima. Jedini zakljucak koji mozes da proizvedes je da ih neko za pare prevodi preko granice jer nema sanse da ih panduri ne bi pronasli. Neko im sigurno javlja gde su patrole, sto je moguce jer ima jako velik broj ljudi na biciklovima koji se vozikaju tim putem....

- - - - - - - - - -

Сасвим могуће да ће то спровести, али у Суботици има пуно мађара који су све само не просрпски, баш ми драго да сиротиња из трећег света ту нашла место.

Suboticu je za godinu dana napustilo 10-15k stanovnika, i to su uglavnom bili ti koji su bili "problematicni"....
 
Inace juce isao do Segedina sa dva druga da jedemo u Gringosu ( ako je neko bio onda zna zasto vredi preci put ). Prelazili preko Backih Vinograda ( milina prelazak, max sto je ikada bilo je 3 automobila, mana je sto radi samo do 7 uvece ). Presli lepo granicu, usli u Madjarsku nekih 10km ( Sam put krivuda pa ima vise nego da ides na glavni prelaz ) kada ono iz zbunja istrcavaju imigranti, mislim da ih je bilo minimum 20. To nije problem koliki je problem to sto uz granicu partoliraju panduri i pogranicna policija ( od granice do Segedina videli 4 patrole ), sto u kolima sto na konjima. Jedini zakljucak koji mozes da proizvedes je da ih neko za pare prevodi preko granice jer nema sanse da ih panduri ne bi pronasli. Neko im sigurno javlja gde su patrole, sto je moguce jer ima jako velik broj ljudi na biciklovima koji se vozikaju tim putem....

- - - - - - - - - -



Suboticu je za godinu dana napustilo 10-15k stanovnika, i to su uglavnom bili ti koji su bili "problematicni"....

Ne moras da ides u segedin da jedes meksicku hranu. Imas i u Beogradu restoran Buritos kod INEX-a
 
Meni odgovara da sve clanice EU dignu zidove visine 5m.

Madjari su krenuli...
Rumuni ako dignu zid 5m, dodacemo para za branu, pa vise nema poplava koje dolaze sa rumunske strane preko polja.
Bugari ako dignu zid, to ce biti atrakcija, jer sa Bugarskom to su planine i planine...ali da ih ne potrosimo previse, pristajem i na zid 5m na njihovoj teritoriji, gde im ravno i zgodno...
Hrvati i zid 5m, opet dobro dodje zbog poplava.
Makedonija nece da dizu zid. Kosovo bi trebalo da digne zid, pa nek se njima cini da smo mi unutra, a oni van, dok makedonci i Grci ne zavrse svoje delove zida...Cg moze da ustedi i samo naslaze kamen....salim se, treba i njima zid....
 

Back
Top