Quantcast

mada bilo bi mi dosadno bez vas

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksa ndar

Elita
Poruka
17.735
E posto mi je zakljucana tema ''gudbaj'' dugo vremena sam razmisljao zasto je to tako i gdje sam pogrijesio, posto jelte jesam dok je zakljucana...i onda sam shvatio da sam tokom rasprave izmedju ostalog pozitivno pricao o covjekovoj slobodi, a ispljuvao ovaj robovlasnicki sistem...a to u ovome vremenu je pogresno, jer jelte osim sto smo navikli na robovanje, mi smo to i zavolili, i to ne samo to nego sve sto ide u paketu sa njim, znaci od, upravo tog robovanja pa preko gubitka identiteta sve do krajneg nemorala...i vaistinu je tako...te cu sada ovom temom da se ispravim, znaci ne putujem nigdje, ostajem ovdje da se kurvam, porocim itd...i sada je pitanje jel tako, da tako treba?

Evo u to ime jedna pjesmica koja govori upravo o tome...za one koje je nece poslusati...u njoj pored ostaloga stoji i ovo...

''javicu vam se uskoro iz debelog lada,
pun mi je k.... i grada i rada''

pa kaze dalje

''mada bilo bi mi dosadno bez vas
i nasnifanih vuna sto dobro blajve kobas''
(oke ja cu ipak izbjegavati nasnifane, iz zdravstvenih razloga iskljucivo, a i slabo toga vise, ima par kuguarki i to je to, zadrzacu se na ovima sto piju, one su, jelte, poprilicno zdrave, tj nisu mnogo bolesnije od mene kao sto ni ja nisam od njih, takoreci tu smo negdje)

i jos jedna stvar...zaboravite onu moju sliku na kojoj nosim prtljag i putujem...evo vam nova, na kojoj je prikazano da, ipak, ostajem...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.