Macke na plazi....

ne znam nesto mi u opste nije bitno kakav je kupaci
uglavnom kupim jedan,rabim ga naredne 3-4 godine dok se skroz ne istrosi i ne izbledi.
onda kupim novi i tako stalno.
inace volim dvodelne,bez korpi,sto se vezuju oko vrata.
ove godine ocu da kupim sportski dvodelni gde mi se nece nista mrdati da bih mogla da ga nosim ispod mokrog odela....jednostavan i praktican,pa nek izgleda kako god.
 
Nisu, jest' i to što kažeš..... samo su se prvi javili da napljuju a, ako se dobro sećam, ni ti nisi mnogo zaostajao..... licimuru kikinški.

Rekla si da muskarci pariraju..ja nisam pljuvao nekoga ko tako izgleda..vec sto prica da zeli to promeniti..a ima odbrambeni mehanizam za 'pljuvanje' ili se folira da mu ne smeta nesto poput viska kg..celulita i sl.
 
Dvodelni, jarke boje nije bitno da li je bikini ili sa korpama bitno mi je da ja mislim dsa mi dobro stoji. Mada, ove zime sam potpuno neplanski kupila odlican crni kupaci sto je nekarakteristicno za mene, ali sta cu kada mi ponudise dobar kvalitet za relativno nisku cenu.
 
Kad pomenu crni..primetio sam da bas takav svakoj stoji sexy bez obzira na figuru..samo je bitno da ga ponosno bez stida nosi.
P11181314.jpg
blk65.jpg
 
A moj ima kamencice i izbor kako cu da vezem, da li oko vrata ili kao normalne bretele. Svidja mi se ali cini mi se da ce biti koriscen za popodnevo-predvecernju setnju po plazi. Ipak vise volim jarke boje, posebno kad pocrnim
 

Back
Top