M.A.C kozmetika

knatasa

Početnik
Poruka
27
Na zalost od ove isporuke samo je to ostalo, ostalu kozmetiku su dobili oni koji su je pre toga narucili. Medjutim za nekih 20-ak dana ponovo idemo za Nemacku i bice mnogo veci izbor i kolicina. Tako da ako mozete sacekajte malo i pratite nas na Facebooku, tamo cemo postaviti sve slike i cene cim stigne sminka :)
 
Waterfall, ima vise pudera, ja sam za sebe izabrala jedan, nadam se da ce nijansa odgovarati. Nego zna li neko kako se stavljaju ovi pigmenti, to mi je skedece na spisku. Videla sam da sjajno izgledaju na ocima, ali kako ih staviti?
 
Nije to fake, to je kozmetika radjena za istocno trziste i malo su drugacija pakovanja, ali cena i kvalitet su potpuno isti. Btw, ja sam kupila Liquid lift foundation i jedan pigment i zaista su savrseni.
Pigment sam stavila par puta, ekstra je na ocima, ali mislim da ga ne stavljam bas najbolje. Postoji li igde na netu neki tutorijal ili uputstvo bas za pigmente?
Tqakodje me zanima da li je neko od vas koristio Mac cetke i koja je najbolja za nanosenje pigmenta?
 
Nije to fake, to je kozmetika radjena za istocno trziste i malo su drugacija pakovanja, ali cena i kvalitet su potpuno isti. Btw, ja sam kupila Liquid lift foundation i jedan pigment i zaista su savrseni.
Pigment sam stavila par puta, ekstra je na ocima, ali mislim da ga ne stavljam bas najbolje. Postoji li igde na netu neki tutorijal ili uputstvo bas za pigmente?
Tqakodje me zanima da li je neko od vas koristio Mac cetke i koja je najbolja za nanosenje pigmenta?

Ako se ne varam MAC ne pravi za ist. trziste (ne ulazim u to da li je na pomenutom sajtu fake ili ne)

Nanosenje pigm. potrazi na Youtube.
 
1e_2.JPG
 
Sad si me zbunila... Dobro sam se raspitala i ovo sto sam ja dobila definitivno nije fake. Fake pigmenti nemaju naziv vec valjda samo broj, a ja sam dobila sa nazivom (uzela sam Violet) i na kutiji i na bocici (ne radi mi aparat da postavim sliku, probacu za koji dan). Takodje postoji i bar code na kutiji. Koliko sam videla na netu na fake pigmentima pise "POLVOS CON PLGMENTOS" - , a na pravim "POLVOS CON PIGMENTOS".

Btw, nasla sam na youtube za pigmente kako ih je najbolje staviti, hvala. Kad sam stavila i ispod donjeg kapka mnogo bolje izgleda.
Nego, da li neko od vas zna neki online site koji salje kozmetiku u Srbiju? Trebace mi uskoro i Diorov sculpt tecni puder, a kod nas po parfimerijama je preko 3.500 din? |Cula sam da se preko moze naci jeftinije.
 
Poslednja izmena:
Nemojte nasedati, kod nas se nasiroko prodaje fake MAC. Pravac inostranstvo i provereno kupiti dobro. Postoje razlike na kopijama koje se uz malo prostudiranja mogu lako uociti.

Negooo, ja se zalepih za cuveni creme d' nude, koliko videh cena mu je oko 20 evra, cekam brata da otputuje i vec mu se unapred radujem, nijednim nude ruzom nisam zadovoljna, a recenzije za ovaj su odlicne.
 

Back
Top