Lyoness! Zarađujte dok trošite novac!?!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1.ja bih samo pitao dali trebam da otvorim svoj ziro racun ili to lyoness otvara?
2. kako doci do te kartice ?

ja bih se uclanio sigurno nema sta da se izgubi, treba probati.

aj odgovori pa da se uclanim.

unapred hvala

Možete da se učlanite sami odmah:
https://www.lyoness.ag/3029_RS?db_CoachID=381.006.153

Učlanjuje se korak po korak na sledeći način:
Selektujte gospodin/gospođa.
Unesite svoje ime “ime” i prezime “prezime”.
Unesite svoju adresu, poštanski broj i grad.
Selektujte državu (pojavi vam se pozivni za Srbiju 00381) i unesite vaš e-mail.
Unesite mobilni bez prve nule i datum rodjenja.
Skroz niže ... gde piše „Lyoness mi je preporučio“
Unesite moj id broj 381006153 na mestu „kupac id“ i kliknite na “traženje sponzora” – pojavi se ispod vojislav nikolic (ako ste preko gornjeg linka moje ime je već popunjeno).
Izaberite vaše „korisničko ime“ i „lozinku“ (zapišite ih i zapamtite). One su ulazak u Vaš ofis!
Selektujte saglasan sam sa opštim uslovima.
Kliknite na „poslati prijavu“.
Ako se prijavi neka greška, verovatno je korisničko ime zauzeto ili ste negde pogresili pri unosu, pa ispravite podatke.
Isto tako učlanjujete saradnike sa svojim id brojem, koji ćete dobiti kada se učlanite, pa kompjuter sam popuni Vaše ime i prezime.
Vi se na ovaj način učlanjujete kod mene, a kasnije učlanjujete kod Vas. Dobijete besplatan ofis na internetu na koji se uđe kada kliknete na „kupac“ i unesete svoje korisničko ime i lozinku. Tu se vidi sve, baš sve. Koliko i koga ste učlanili, koga su oni učlanili, gde ste vršili kupovine, matrice, uplate, isplate, i sve moguće.

Na početku, kada se prijavite u Lyoness, ne morate uneti žiro račun i banku.

Link za karticu ću Vam poslati kada se učlanite, jer je sada skinuta iz ofisa.
Ne obraćajte pažnju na negativne komentare pojedinaca. Sve što sam napisao je istina, sve dokumentujem što treba, a uskoro i spisak firmi kod nas...
Pozdrav svima...
 
Poslednja izmena:
Mala je ta kinta da bih se uclanio, ja zaradjivam vise a mogu i tebi da preporucim sljaku ali moras dati 20% provizije od posla .Znaci sljaka je laka radi se u BEOGRADU izbacivamo mrak iz podruma lopatom sat vremena je 30 eura .Svi zainteresovani i koji su voljni za rad neka se jave posla ima preko glave........
 
Jel na odredjeno ili........
a065.gif
 
Pozdrav za Vojana.
Trebaju mi dve informacije.
1. Kada ce sve to da krene? Postoji li neki odredjen datum?
2. Zasto su sve prezentacije usmerene na centralni i juzni deo srbije?

Biće, biće, ali još nije objavljen datum. Da ne bude kao za sajt, pa zakasnili mesec dana, svi se ograđuju od tačnog datuma. Ali sve obećano do sada je ostvareno. Samo još malo strpljenja, da se odradi instalacija aparata u prodavnicama, i kreće se sa registrovanjem kupovine i u Srbiji kao u devetoj državi Evrope. Vidite da je otvoreno predstavništvo. Možete da obiđete kancelariju Lyoness-a u Beogradu i pozovete telefon sa sajta za bilo koju informaciju...
Masovne prezentacije - info susreti se održavaju svakih 7 dana u sledećim gradovima:
- ponedeljak.....Užice
- utorak.....Zaječar
- sreda.....Beograd
- četvrtak.....Niš
Kao što vidite nije samo jug i centar. U zavisnosti od širenja mreže, odnosno od avansiranja t.j. učlanjivanja u "BIZNIS TIM" stiče se uslov za otvaranje novog grada za održavanje masovne prezentacije. Uslov za otvaranje novog grada za masovnu prezentaciju je 20 biznis paketa. Na samoj granici je Novi Sad, a tu je i Subotica. Može da bude i Pirot, Čačak, Kruševac ili bilo koji drugi grad, i biće, ali sve u svoje vreme. To zavisi od nas samih - naših rezultata.

Mi smo ispunili sve uslove jedan po jedan, i samo je pitanje trenutka kada se izvrše sve tehničke i administrativne pripreme...
 
Razvoj i širenje LYONESS-a u Evropi

Ovaj pravilnik važi za dole navedene zemlje i predstavlja osnovni preduslov koji mora biti ispunjen od strane biznis, odnosno poslovnih partnera. Tek kada se ostvare dati parametri, koji se tiču osoba i prodaje, moguće je osnovati oficijelnu ćerka firmu LYONESS HOLDING EUROPE AG u određenoj zemlji. Nakon osnivanja nacionalne kompanije počinje izgradnja mreže kupaca i trgovaca, kao i nacionalne infrastrukture.

Ugovorni partner za kupce
LYONESS HOLDING EUROPE AG
Bahnhofstrasse 12
CH-9470 Buchs
Registarski br.: CH-170.3.026.427-4

Veza sa bankom (Europa Office):
LYONESS HOLDING EUROPE AG
Bank Austria Creditanstalt
Br. računa.: 51860 173 105
SWIFT/BIC: BKAUATWW
IBAN: AT32 1200 0518 6017 3105

Celokupnu dokumentaciju slati (Europa Office)

* Fax-om: +43(0) 1/25330335101
* E-mail-om (skenirano): europe.office@lyoness.ch

Osnovna valuta (do osnivanja nacionalne kompanije)

* EURO

ID kupca

* Dodeljuje se ID broj zemlje stanovanja (npr.za Španiju 034.000.301)

Parametri koji se tiču osoba i prodaje, a koji moraju biti ispunjeni da bi se osnovala nacionalna kompanija
(Za ispunjenje ovih preduslova računaju se isključivo biznis paketi [7xTK I; 3xTK II; 3xTK III])

1.) 50 osoba sa biznis paketom Mogućnost online registracije
2.) 100 osoba sa biznis paketom First National Business Meeting (LYONESS HOLDING)
3.) 300 osoba sa biznis paketom Osnivanje nacionalne kompanije
Kreiranje brošura i formulara
Formiranje nacionalne internet stranice
Izgradnja mreže kupaca i trgovaca
Prelazak na nacionalnu valutu
Prodaja pozicija u nacionalnoj matrici

Isplata provizija odnosno stečene dobiti za kupovinu do osnivanja nacionalne kompanije

* Isplate provizija se vrše u evrima nakon sakupljene sume od 100 EURO
* Fond za kupovinu i njegova upotreba:
o Može se iskoristiti za kupovinu pozicija
o 50% stečene dobiti za kupovinu može na zahtev biti isplaćeno

Materijal za rad

* Brošura za kupce i Business Team na engleskom (odnosno jeziku susedne zemlje)
* Secret Info deo 1 i deo 2 na engleskom (prezentacija)
* Digitalna lista za pozicije i različiti formulari na engleskom
* Internet stranica i kancelarija za kupce na engleskom od 01.05.2008

Zemlje na koje se ovaj pravilnik odnosi
Pisana registracija preko Europa Office:

* 030 Grčka
* 031 Holandija
* 032 Belgija
* 033 Francuska
* 034 Španija
* 041 Švajcarska
* 044 Engleska
* 045 Danska
* 046 Švedska
* 047 Norveška
* 090 Turska
* 351 Portugal
* 353 Irska
* 358 Finska

Pisana registracija preko Europa Office kao i online registracija preko svih LYONESS internet stranica:

* 039 Italija
* 048 Poljska
* 385 Hrvatska
* 386 Slovenija
* 387 Bosna i Hercegovina
* 389 Makedonija
 
Kao što vidite, u pripremi je skoro cela Evropa, a mi smo već završili sve šta je potrebno. Imamo šansu da prenesemo informaciju na sve strane, i formiramo ogromne mreže.
Iskoristite priliku i shvatite ozbiljno ono što Vam se nudi, jer se nudi upravo sada, a kroz neko vreme biće kasno...
Posle reklamne kampanje o Lyoness-u krajem 2008. godine, svi ozbiljniji će čuti o Lyoness-u, a sada je još uvek samo onih 1-2% u ovih desetak država gde Lyoness već funkcioniše.
 
Mala je ta kinta da bih se uclanio, ja zaradjivam vise a mogu i tebi da preporucim sljaku ali moras dati 20% provizije od posla .Znaci sljaka je laka radi se u BEOGRADU izbacivamo mrak iz podruma lopatom sat vremena je 30 eura .Svi zainteresovani i koji su voljni za rad neka se jave posla ima preko glave........

Hahahaha. I da izvozimo za Austriju i Švajcarsku. Ima da padaju pare ko alva ! :hahaha::hahaha::hahaha:
 
Od re reklamne kampanje je proslo 8 meseci, a i dalje niko nije cuo za Lynes :D:D::D

Kao sto kazes - vasi rezultati sve govore.

Reklamna kampanja o Lyoness-u još nije bila, već će biti krajem 2008. Zasada se informacija prenosi na prezentacijama i info susretima. A posle reklamne kampanje ću Vam objaviti broj članova Lyoness-a sa 7 cifara...

U pravu ste da rezultati sve govore, samo što Vi niste stručni da ih tumačite. A rezultati su vidljivi...
 
nije me mrzelo da sve procitam od pocetka i sve one komentare pro et contra pa ja sad imam jedno konkretno pitanje za voju
dakleM:
hocu da kupim daciju karavan koja kosta okruglo 10000€ za model sa 5 sedista (ali ja zelim model sa 7 sedista za koji nemam dovoljno para). kazes rtanj komerc je u lyoness sistemu. super kupicu daciju kod njih iako uopste ne znam koliki je procenat popusta (minimum 4%)

identifikujem se lyoness karticom i dobijem "popust" na sledeci nacin:
na kasi placam 10.000€
1% - lyonessu za troskove izrade moje kartice koju sam moram da odstampam
1% - 100€ se meni vraca (KADA??? pare mi trebaju odmah za dodatna dva sedista)
0,5% - voji mom sponzoru (naravno uclanio sam se uz pomoc linka sa ovog foruma i pozvao sam se na voju kao sponzora)
0,5% - vojinom sponzoru.

sve to je ukupno 3%. ako rtanj komerc daje popust lyoness clanovima 5% ja sam na konju jer cu tako dobiti moja dodatna dva sedista jer ej ostalo jos "mojih"
2% - 200€ "mojih" koji su se volsebno izgubili.... nestali,... nema ih, pojela maca...

znam vojo, nisu nestali, oni su samo u nekom cupu koji vredi 50€... znaci nestalo je 150€. znam vojo nisu nestali, dobio sam 4 (cetiri) cupa sa po 50€ koji ucestvuju u nekom nizu.

pazi vojo, ja sam "kreten" koji se ne kocka, ne kladi, ne igra loto i sto je najvaznije nema prijatelje. nemam nikoga iza sebe u lancu lyonesa. nikoga nikad necu ni uclaniti, mene interesuju samo ta dva extra nedostajuca sedista za daciju karavan, kupicu samo nju i vise nikada nista necu kupovati nigde jer cu crci od srece kad je najzad kompletiram (moja misija je 7 sedista). njihova cena je 300€ i moja racunica kaze da ja mogu kupiti ta sedista kad mi se vrate pare zbog popusta. pristajem da dam lyonessu 100€, pristajem da dam tebi i tvom sponzoru po 50€ jer cu ja lepo dobiti 100€ direktnog popusta i 4 (cetiri) cupa sa po 50€. ja lepo gurnem šaku i ispraznim cupove i voala eto meni mojih nedostajucih 300€ za extra sedista.

da li je bas tako vojo? da li ja mogu unovciti sadrzaj mojih cupova i uzeti pare iz njih ili moram da se kockam?
hoces li mozda da ti opisem i scenario o propasti svega toga?

ja sam po prirodi namcor i jako ljubomoran na "uspesne" ljude koji voze karavane (jelte, to je i razlog sto toliko zelim daciju karavan, kako mi rece moj šrink) i stalno zelim da im miniram poslove i gle cuda, druzim se bas sa jedno desetak takvih ljudi. uclaio sam se u lyoness (na gore pomenut nacin) i kupio "nike patike" (citaj kako je napisano niskim naglaskom) za 100€. strava, ne zato sto sam dobio popust, vec zato sto sam dobo "cup" sa 1€ koji nikada necu da popunim i uvek ce ti biti smetnja u tvom lancu (sto su naravno uradili i moji prijatelji, pazi mogu ih uclaniti sve odjednom, da im ja budem sponzor, amozemo se uclaniti i lancano, sponzor sam samo jednom, ovaj sledecem, kombinacije su nase, tu smo da rusimo lance).

sta ti mozes uraditi sa takvim cupom koji stoji kao čir na dupetu? mozes li ga pomeriti negde? ako mozes onda isto tako mozes pomeriti i neki pun cup i nekim sjebati niz?

da cujem odgovore? sta je s mojim parama od popusta?
kad cu dobiti onaj jedan procenat i mogu li isprazniti moja cetiri cupa?
a interesuju me i komentari o mogucim scenarijima mene kao namcora.
pozdrav

p.s.
uzgred, sto bi se neko prijavljivao u lyoness i pozvao se na tebe kao na sponzora, nek se pozove na mene, i sto uopste mora neko da mi bude sponzor, prijavicu se direkto na sajtu, bez sponzora, hocu da budem na vrhu, a ako vec neko mora da me sponzorise lepo se vi dogovorite izmedju kome cu pripasti a ja odo u "silikonku dolinu"

p.p.s.
kladim se da cu tih nedostajucih 300€ pre skupiti ovde na forumu nego od lyonessa.
 
vojo, imam konkretno pitanje koje ce konacno razresiti sve dileme.
dakleM:
imam tacno 10000 € i za te pare hocu da kupim daciju karavan sa 7 sedista koja kosta vise od mojih 10000 a dodatna sedista su tacno 300 €, pa sam ja smislio sledece:
elem, uclanim se u lyoness i kupim daciju karavan kod rtanj komerc-a, a kako on daje minimum 4% popusta pa sve do 20 i kusur racunam da ce biti 5% popusta te dobijemo sledecu situaciju:
kesiram 10.000 € na kasi i identifikujem se lyoness karticom.
1% - 100€ dobija lyones za troskove izdavanja kartice koju sam sam stampao
1% - 100€ dobijam ja (KADA? to je pitanje broj jedan)
0,5% - 50€ dobijas ti (bas me briga kada, ti juri za tvoje pare)
0,5% - 50€ dobija tvoj sponzor (briga me kad, nek on juri "svoje" pare)

kad to saberem to je ukupno 3%, znaci fale jos 2% popusta. neko ih je "sklonio"

ili nije, koliko sam shvatio ja cu dobiti cup sa 50€ (neko je "sklonio" ostalih 150€) ili cu dobiti 4 cupa sa po 50€. (GDE SU NESTALE TE PARE; ODNOSNO STA JE OD OVIH MOGUCNOSTI TACNO? to je pitanje broj dva).

ako sam dobio cetiri cupa sa po 50€ (kao sto bi trebalo da glasi odgovor) onda oni ucestvuju u nekom binarnom lancu i tako dalje.
e pa vidis, mene ne interesuje loto, kladjenje, kocka, mene interesuju samo dva dodatna sedista za daciju karavan i ja hocu da uzmem tih 200€ jer mi ne trebaju toliki cupovi, dovoljan mi je samo jedan i to skoro prazan. (objasnjenje pri kraju zasto taj jedan cup). DA LI JA MOGU PODICI PARE OD POPUSTA, A KOJE SE NALAZE U MOJIM CUPOVIMA? to je pitanje broj 3.

KADA? ako mogu i ZASTO? ako ne mogu (to je pitanje broj cetiri).

ako mogu, sa tih 200€ iz cupova i onih 100€ od onog jednog procenta ja imam tacno za dodatna sedista, koja cu, elem kupiti, na istom mestu i ostvariti popust:
1% - 3€ lyonessu za vec pomenutu karticu (sto je mnogo realnije)
1% - 3€ meni (za pivo i kafu da se castim za nova kola, nek ide zivot, pa makar ih slupao onako pijan)
0,5% - 1,5€ da i ti popijes pivo
0,5% - 1,5€ da i tvoj nadredjeni popije pivo
2% - 6€ u moj cup, koji cu puniti lagano kao svi ostali obicni smrtnici.

ako ne mogu... uf, onda cu napisati sta mislim u nekom sledecem postu.

voleo bih da napises i obrazlozis odgovore

P.S.
da se kladimo da cu pre skupiti tih 300€ od dobrih ljudi ovde na forumu nego od lyonessa
 
A Vi sigurno imate više od 30% rabata na svoje usluge!
Odakle ti ovo znas i odakle ti uopste pravo da pretpostavljas ovako nesto? Da li ti imas 30% rabata na svoju robu posto kazes da si trgovac? S kojom vrstom robe (usluga) ti radis?


Deo novca se dobija u kešu (na ovo se plaća porez), a deo u vaučerima (oslobođen poreza). Vaučeri mogu da se potroše samo u prodavnicama - partnerima Lyoness-u. Znači opet se deo novca vraća prodavnicama! Znači i taj lovator će doći da potroši svoju zaradu kod partnera...
Koji se to deo novca (zarade) dobija u kesu i sta se desava ako ja hocu celu zaradu da stavim u slamaricu za npr. buduce skolovanje moje dece?

Naravno, samo može biti jedna benzinska pumpa u jednom gradu, i tako za sve bitnije oblasti.
Ovo inace niko ne garantuje...


BRAVO MAJSTORE !!!

Ovo je SRŽ i suština cele ove teme !

BRUTALNA LAŽ !
ALELUJA !!!

Kao što vidite ima sve lepo da piše. Kika daje 10% rabata "J"... Što li? A i učlanili samo 32 svoje prodavnice u Austriji. Osetili prevaru ili :ok: ...
A Müller dao 8%. Mora da i njima matematika nije jača strana :)
Lose si Vojo skapirao. :thumbdown: Fora je u tome sto na sajtu Kika-a i Muler-a nema nista o lyoness-u. Da im je lyoness nesto bitno sigurno bi ga stavili na SVOJOJ stranici a ne na tudjoj. To je ono sto ovde nije jasno.

U najavi je Arena, tačan datum nije određen, ali imam informaciju da je za mesec - dva.

Za svaki podatak dajes toleranciju od DUPLO.

Evo malo i podataka o broju učlanjenih u nekim državama:
Austrija > 37.000
Bugarska > 13.000
Češka > 14.000
Nemačka > 2.000
Mađarska > 92.000
Slovačka > 37.000
Rumunija > 29.000
Srbija > 26.000
Ostalo ... sitno

Pazi Boga ti, nemci su ipak pametni ljudi...
 
A Vi sigurno imate više od 30% rabata na svoje usluge!
Odakle ti ovo znas i odakle ti uopste pravo da pretpostavljas ovako nesto? Da li ti imas 30% rabata na svoju robu posto kazes da si trgovac? S kojom vrstom robe (usluga) ti radis?


Deo novca se dobija u kešu (na ovo se plaća porez), a deo u vaučerima (oslobođen poreza). Vaučeri mogu da se potroše samo u prodavnicama - partnerima Lyoness-u. Znači opet se deo novca vraća prodavnicama! Znači i taj lovator će doći da potroši svoju zaradu kod partnera...
Koji se to deo novca (zarade) dobija u kesu i sta se desava ako ja hocu celu zaradu da stavim u slamaricu za npr. buduce skolovanje moje dece?

Naravno, samo može biti jedna benzinska pumpa u jednom gradu, i tako za sve bitnije oblasti.
Ovo inace niko ne garantuje...
 
A sta mislis Vojane, da mi proverimo i ostale firme?
Imamo jedan poen za laganje - lazna reklama Mullera.
A to podleze i krivicnom zakonu.....

I lazan podatak o "popustu" kod Opel-a. Voja kaze 26% a na lyoness sajtu pise 18%

Znaci kada meni Senior Manager Mullera kaze da nikad nisu culi za vas niti da primaju vase kartice on nema pojma :)

Vojo majstore, ti drzis lanac trgovina od preko 100 maloprodaja i generalni si direktor a onda se nadje 10 pametnih sefova koji ce to na svoju ruku da urade ugovore sa lyoness-om, plate po 2000e a da ti to ne znas? Pa gde bre to ima i koga ti lazes?

Jer recimo ako jedna naftna korporacija u Srbiji koja ima benzinske pumpe po svim gradovima u Srbiji, bude davala svoj rabat za Lyoness, pa logično je da će svi koji budu imali kartice ićiće kod njih da sipaju benzin

Da, a posto Muller nije "uclanio" sve svoje filijale ko ti garantuje da ce NIS uclaniti sve svoje pumpe. To ipak zavisi od sefova pumpi. Onda ce se lako dogoditi da za taj popust moras da ides na drugi kraj grada jer samo jedna pumpa NIS-a u tvom gradu ima sefa koji se opredelio za lyoness.
 
NIsam zvao poslovnicu, nego centralu :)
Eto, tako sam isto pitao za Kliku i ispostavilo se da primaju neke kupone.

Dakle, ostaje LAZ da je Muller u Lynoeseseseu.
A lazima se ne privlace klijenti nego ovce.
A za te prodavnice, vidim, strpljavamo :) se vec 8 meseci :):)
Kakav brz prodor :D::DD

Cekaj malo Vojo, ti recimo drzis lanac od 100 i kusur maloprodaja ili si generalni direktor. Onda se u tvom lancu nadje 10 pametnih sefova koji na svoju ruku izdvoje po 2000eura za lyoness a ti za to ne znas. Pa gde bre to ima i koga ti ovde farbas?
I da, recimo da NIS udje u taj tvoj lyoness, ko nama garantuje da ce sve pumpe biti u tom sistemu kad nije ceo muller? To ce onda zavisiti od sefova pumpi?
 
Evo i novih vidljivih rezultata za Srbiju.
Počelo je objavljivanje firmi-prodavnica partnera Lyoness-a u Srbiji na sajtu Lyoness-a. Spisak prodavnica u Srbiji može se videti na:

https://www.lyoness.ag/3807_RS.pdf

Evo nekih:

PUMPE ZA GORIVO I AUTO-SERVIS:
AUTO GAS MITIĆ D.O.O. 18300 Pirot 85103 Milivoja Manića 29 010/347-037 HSC: "C"

AUTOMOBILI I MOTOCIKLI:
RTANJ COMMERCE D.O.O. 18000 Niš 85102 Niš 018/ 524-010 HSC: "N"

KOMPJUTERI I SOFTVER:
MATRIX 18000 Niš 85108 Obrenoviceva BB 018/ 250-282 HSC: "D"

HOTELI I SMEŠTAJ:
HOTEL NIŠKI CVET 18000 Niš 85109 Kej 29. decembra 2 018/297-700 HSC: "G"

TV, VIDEO I ELEKTRONIKA:
STZR ELEKTROPLUS 21000 Novi Sad Jevreska 18 063/548050 HSC: "J"
 
Poslednja izmena:
PUMPE ZA GORIVO I AUTO-SERVIS:
AUTO GAS MITIĆ D.O.O. 18300 Pirot 85103 Milivoja Manića 29 010/347-037 HSC: "C"

Auto Gas Mitic u Pirotu!!! Jel to isao na pregovore neki pacer, pa je uspeo da ugovori u Pirotu rabat od cak 3%!!! (koji kako shvatam odgovara slovnoj oznaci C), pa da mu se jos dozvoli da se prvi pojavi na sajtu Lyonessa, kada su oci od oko 30.000 ljudi uprte bas u te firme i rabate.
Vojane, molim ozbiljnije objasnjenje, jer sam i ja citao ponesto...
 
DakleM:
- Ako se uključite kod mene odštampaću Vam i dostaviti besplatno Lyoness karticu!
- 1% se vraća jednom mesečno, ako se skupi više od 10 evra, inače se prenosi za naredni mesec. Zarade po matricama i ostalim vidovima se isplaćuju jednom nedeljno.
- Rtanj komerc je dao "N" oznaku t.j. 14%, ali na žalost na servis i na delove, a ne i na automobile. Za kupovinu sedišta ili nečeg drugog znači 12% ide u "bonus račun ili ćup".
- Kada se sakupi 50 evra na bonus računu (ćupu), tih 50 evra se odmah razdele kroz mrežu. Te pare ne mogu da se unovče, jer se odmah dele, ali njihovim skupljanjem i Vi postajete od tada član u deobi novih 50 evra "ćupa", koji se pojavi u matrici . Niko ne može nikoga da ošteti, već samo da mu poboljša zaradu. "Ćup" kao "čir" ne postoji, već je svaki "ćup" dobrodošao u binarnoj matrici, i zarađuje svome vlasniku.
- Što se tiče učlanjivanja kod mene ili nekog drugog, to je Vaša lična stvar. Vi možete da učlanite prvo 2 člana svoje porodice, pa onda sebe, i na taj način uskratite svoja 2 sponzora za 0.5% (ali to nije fer). A i tada kada dostignete 50 evra na bonus računu, pozicija će doći na isto mesto, tako da sponzoru nije važno da li če te da vežete sve svoje prijatelje paralelno ili redno (sem ako ne očekuje mnogo njih sa po 0.5%, ali je to zanemarljivo u odnosu na druge vidove zarada). Možete Vi i da se prijavite bez sponzora, pa će te dobiti sponzora pri nekoj reklamnoj kampanji na lutriji, ali nije svejedno ko Vam je sponzor!?! Zašto je važno ispod koga ste?
- dobijate pozicije od viših sponzora;
- dobijate pozicije od mnogobrojnosti sponzorovih saradnika;
- dobijanje informacija od firme na vreme;
- mogućnost dobijanja odgovora o svemu;
- dobijanja informacija o prezentacijama koje održavaju viši sponzori po raznim gradovima/državama;
- druženje na seminarima;
- edukacija Vaših saradnika po drugim gradovima.
- Bonus pozicije - "ćupovi" ne mogu da se isprazne. One zauzimaju mesto u binarnoj matrici i ostaju tu zauvek. Mogu samo da se namnože, kako se matrica širi (od svake nastanu 4 iste vrednosti), i kada ostvare određeni broj pozicija gore i dole (35 + 35) one pređu u višu kategoriju, t.j. zarađuju po skupljoj skali. Što bi reko jedan moj prijatelj "biće para ko blata..."
- Što se tiče kola. ne treba da budete zavidni onima koji voze karavane. Za 2-3.000 evra može da se vozi karavan - i nije neka cifra. I ja vozim Volvo 740 karavan '90. Obratite pažnju na džipove od 50.000 evra i više - vrednost stana...
- Volim kada su priče zanimljive.
- Spisak firmi - prodavnica partnera Lyoness-a u Srbiji je počeo da se objavljuje. Slovo pored naziva je popust koji prodavnica daje. Ako je na primer slovo "J" - deseto slovo abecede, to znači da je podela kroz mrežu 10%. 1% Lyoness-ov se ne prikazuje. 1% ide kupcu, dvojici sponzora po 0.5%, a 8% ide u bonus račun "ćup". To je primer baš kod "STZR ELEKTROPLUS", koji daje 10% popusta članovima Lyoness-a. A šta prodaje (nema više šale) možete da vidite na: www.satelitskeantene.com
Pozdrav...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top