Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
to i ja mislim,aleko ;) ,mislim da ce tako i bit,no sacekajmo...
btw,ovako jedna moja dobra drugarica nabraja dane u nedjelji:ponedjeljak,utorak,srijeda,Lost,petak,subota,nedjelja... ;)
:super:



spoilerični komentar na promo za sledeću epizodu: :rtfm:
A koliko i da li bi vam smetalo ako bi Lok "oživeo"?
Pitam, pošto sam malopre čitajući neke komentare na ovaj promo naišla na mnogo negativnih komentara u vezi sa ovakvim (mogućim )ishodom.
Šta znam, ja ne mislim da bi me to preterano šokiralo, verovatno bi i bilo u skladu sa onim što se dešava, s obzirom da je u pitanju serija u kojoj postoji "čudovište" (Dimko), Jacob (šta-ko god?), pomerajuće Ostrvo :lol: koje leči ljude, više od 70 čudesno preživelih nakon avionske nesreće, mrtvi koji se šetaju unaokolo, putovanje kroz vreme i sl. da ne nabrajam dalje....;)
A i uklapalo bi se, s obzirom na hrišćanske paralele koje u poslednje vreme baš forsiraju, i to ne baš suptilno.:P...
 
:super:



spoilerični komentar na promo za sledeću epizodu: :rtfm:
A koliko i da li bi vam smetalo ako bi Lok "oživeo"?
Pitam, pošto sam malopre čitajući neke komentare na ovaj promo naišla na mnogo negativnih komentara u vezi sa ovakvim (mogućim )ishodom.
Šta znam, ja ne mislim da bi me to preterano šokiralo, verovatno bi i bilo u skladu sa onim što se dešava, s obzirom da je u pitanju serija u kojoj postoji "čudovište" (Dimko), Jacob (šta-ko god?), pomerajuće Ostrvo :lol: koje leči ljude, više od 70 čudesno preživelih nakon avionske nesreće, mrtvi koji se šetaju unaokolo, putovanje kroz vreme i sl. da ne nabrajam dalje....;)
A i uklapalo bi se, s obzirom na hrišćanske paralele koje u poslednje vreme baš forsiraju, i to ne baš suptilno.:P...

pa i Kristijan je ozivao ili sta vec...vidimo ga spownuje se gde stigne e sad pitanje da li je to on ili ....
ko zna sta se tu zista desava i sta ce biti sa Lockom
 
ovako...
ni ja ne bih uopste bio sokiran,zasto?pa osim razloga koje si navela,prosto sam ubijedjen da je ziv,sjecas li se kako je ben reagovao u ne znam kojoj ep.kad ga je dzekonja rekao-pitao 'lok je mrtav' ?doduse nije to bila reakcija,nego izbjegnut odgovor,ali kao da je htio reci:'ne sprdaj se' pa onda onaj kombi sa anagramom,pa sva ta prica o vaskrsenju u crkvi,pa...jednostavno,mislim da nema sanse da ga nece ozivjet,jer je po meni,kazem po meni toliko ocigledno da ce zaista tako bit,da prosto odbijam da pomislim drugacije.e ako bude drugacije...*ebi ga ljudi grijese ;) ,e jes,nikako ne bih volio da ako ozivi bude u formi kristijana,bilo bi mi glupo,i mozda jeste malo glupava ta teorija da je na ajlendu ziv,a vani tavmr,ko zna mozda tako i bude :think:
'hrišćanske paralele koje u poslednje vreme baš forsiraju'
ne da ih forsiraju,nego...davno sam to htio da pomenem,ali sam zaboravljao stalno ;)

i jos nesto,ovu sam epizodu cekao vise no pocetak serije,a i nadam se da cemo vidjet volta konacno,nekako su mi ga sklonili bez rijeci.
 
:super:



spoilerični komentar na promo za sledeću epizodu: :rtfm:
A koliko i da li bi vam smetalo ako bi Lok "oživeo"?
Pitam, pošto sam malopre čitajući neke komentare na ovaj promo naišla na mnogo negativnih komentara u vezi sa ovakvim (mogućim )ishodom.
Šta znam, ja ne mislim da bi me to preterano šokiralo, verovatno bi i bilo u skladu sa onim što se dešava, s obzirom da je u pitanju serija u kojoj postoji "čudovište" (Dimko), Jacob (šta-ko god?), pomerajuće Ostrvo :lol: koje leči ljude, više od 70 čudesno preživelih nakon avionske nesreće, mrtvi koji se šetaju unaokolo, putovanje kroz vreme i sl. da ne nabrajam dalje....;)
A i uklapalo bi se, s obzirom na hrišćanske paralele koje u poslednje vreme baš forsiraju, i to ne baš suptilno.:P...
Gde si naišla na te negativne komentare?

Ne bi mi smetalo uopšte, bila bih presrećna :lol::D:p a i to sam očekivala svo vreme... :)

Ma ajde, zar je to stvarno neko iznenađenje?! Bilo je toliko nagoveštaja i van serije i u seriji...
Van serije, pre početka 5. sezone, Cuse i Lindelof su na Comic Conu na pitanje da li je Lok zaista mrtav, rekli "Death is a relative term, really" i "There was a famous guy called Jesus, who was resurrected..."
A sećaš se onog Terijevog odgovora fanu na The Fuselage: "Will you live?" "Define live." "Walk, talk, lead the Others... I hope you're not going to appear just as a vision" "Oh, much more than that." (Citiram po sećanju, ali odgovora se dobro sećam).
U samoj seriji - kad je Džek pitao "He is dead, isn't he", Ben nije odgovorio ništa...
Pa onda, zašto tolika briga oko njegovog tela?
Kao, zamena je za Kristijana. A šta je bilo sa Kristijanom kad se našao na ostrvu? Postao je jako živahan! :lol:
Pa onda, naslov prošle epizode, "316" (već sam navela koji je to citat), i Benovo poređenje Džeka sa nevernim Tomom?
I najzad, da li ste svi stvarno mislili da je Lokova izuzetna sudbina samo u tome da umre da bi se Džek i ostali vratili?!

Uostalom, sećam se koliko ljudi posle finala 4. sezone nije verovalo da je Lok zaista mrtav... Čak sam pre nekoliko meseci postavljala ankete na nekim forumima, "Is Locke dead" sa odgovorima: 1. "Jeste, mrtav je stvarno i to je to, pa videli smo leš? a ostali odgovori su se sastojali od teorija koje sam čitala po forumima posle finala 4. sezone: 2. Umro je, ali će oživeti na ostrvu, 3. Postaće entitet tipa Kristijana ili Džejkoba, 4. Nije stvarno mrtav, to je sve namešteno, paralizovan je pomoću onih paukova (Expose), 5. Zbog Kazimirovog efekta postoje 2 Loka, jedan je mrtav, drugi je živ itd. . i ispalo je da niko od onih koji su glasali ne veruje da je stvarno mrtav i da će ostati mrtav! :p

Evo jednog takvog polla: http://forums.scifi.com/index.php?showtopic=2315987

Sećam se da je čak na BuddyTV ili tako nekom sajtu bio naslov "Is Locke really dead?" uz sliku Džeka kraj kovčega sa Lokovim telom. Neko od ljudi koji su komentarisali članak je primetio "Ovo je moguće samo kad je Lost i Lok u pitanju - da vidimo telo u kovčegu a da se svi pitaju "Da li je on zaista mrtav?" " :lol:
 
ovako...
ni ja ne bih uopste bio sokiran,zasto?pa osim razloga koje si navela,prosto sam ubijedjen da je ziv,sjecas li se kako je ben reagovao u ne znam kojoj ep.kad ga je dzekonja rekao-pitao 'lok je mrtav' ?doduse nije to bila reakcija,nego izbjegnut odgovor,ali kao da je htio reci:'ne sprdaj se' pa onda onaj kombi sa anagramom,pa sva ta prica o vaskrsenju u crkvi,pa...jednostavno,mislim da nema sanse da ga nece ozivjet,jer je po meni,kazem po meni toliko ocigledno da ce zaista tako bit,da prosto odbijam da pomislim drugacije.e ako bude drugacije...*ebi ga ljudi grijese ;) ,e jes,nikako ne bih volio da ako ozivi bude u formi kristijana,bilo bi mi glupo,i mozda jeste malo glupava ta teorija da je na ajlendu ziv,a vani tavmr,ko zna mozda tako i bude :think:
'hrišćanske paralele koje u poslednje vreme baš forsiraju'
ne da ih forsiraju,nego...davno sam to htio da pomenem,ali sam zaboravljao stalno ;)

i jos nesto,ovu sam epizodu cekao vise no pocetak serije,a i nadam se da cemo vidjet volta konacno,nekako su mi ga sklonili bez rijeci.

A i u pravu si za taj Ben - Džek razgovor.Još jedan nagoveštaj. ;) Tačnije, kako je Ben oklevao da odgovori na pitanje, mada to je Ben :roll:, pa nisam baš pridavala veliko značenje njegovim reakcijama.

A što se tiče Volta (pošto se svi živi pitaju gde je Waaaaaaaaaalllltttt?!:P )pročitala sam negde (ali moraćete da mi verujete na reč, pošto nema šanse da se sada setim gde, a kamoli da citiram izvor :mrgreen: ) da su Damon & Carlton izjavili da ne mora da se podrazumeva da i on mora da se vrati sa O6 kao što svi pretpostavljaju, već da to ko treba da se vrati ima veze sa tim kada i na koji način su napustili Ostrvo, a svi znamo da je Volt otišao mnogo ranije i na drugačiji način...
Ali mislim da ćemo ga videti u ovoj epizodi.;)
Volela bih da malo pojasne zašto je Volt toliko "specijalan", pošto je to toliko potencirano u prve dve sezone posebno, a kasnije napušteno bez reči.
 
pa to,zbog toga bih volio da ga vidim,izgleda mi nista manje bitan od loka za ostrvo.kad se samo sjetim one jadne 'tice iz prve sezone kako je riknula njemu na oci :eek: ,a i bice ga sigurno,jer je harliju u ludari rekao da ga je posjetio ovaj o kome raspravljamo u ove sitne sate ;)

edit:
nadjoh ovo na jednom od foruma iz naseg okruzenja,ovo mi je precerano stvarno,bez obzira sto sam veliki fan serije...
 

Prilozi

  • 25zmeci.jpg
    25zmeci.jpg
    12,7 KB · Pregleda: 10
Poslednja izmena:
Gde si naišla na te negativne komentare?

Ne bi mi smetalo uopšte, bila bih presrećna :lol::D:p a i to sam očekivala svo vreme... :)

Ma ajde, zar je to stvarno neko iznenađenje?! Bilo je toliko nagoveštaja i van serije i u seriji...
Van serije, pre početka 5. sezone, Cuse i Lindelof su na Comic Conu na pitanje da li je Lok zaista mrtav, rekli "Death is a relative term, really" i "There was a famous guy called Jesus, who was resurrected..."
A sećaš se onog Terijevog odgovora fanu na The Fuselage: "Will you live?" "Define live." "Walk, talk, lead the Others... I hope you're not going to appear just as a vision" "Oh, much more than that." (Citiram po sećanju, ali odgovora se dobro sećam).
U samoj seriji - kad je Džek pitao "He is dead, isn't he", Ben nije odgovorio ništa...
Pa onda, zašto tolika briga oko njegovog tela?
Kao, zamena je za Kristijana. A šta je bilo sa Kristijanom kad se našao na ostrvu? Postao je jako živahan! :lol:
Pa onda, naslov prošle epizode, "316" (već sam navela koji je to citat), i Benovo poređenje Džeka sa nevernim Tomom?
I najzad, da li ste svi stvarno mislili da je Lokova izuzetna sudbina samo u tome da umre da bi se Džek i ostali vratili?!

Uostalom, sećam se koliko ljudi posle finala 4. sezone nije verovalo da je Lok zaista mrtav... Čak sam pre nekoliko meseci postavljala ankete na nekim forumima, "Is Locke dead" sa odgovorima: 1. "Jeste, mrtav je stvarno i to je to, pa videli smo leš? a ostali odgovori su se sastojali od teorija koje sam čitala po forumima posle finala 4. sezone: 2. Umro je, ali će oživeti na ostrvu, 3. Postaće entitet tipa Kristijana ili Džejkoba, 4. Nije stvarno mrtav, to je sve namešteno, paralizovan je pomoću onih paukova (Expose), 5. Zbog Kazimirovog efekta postoje 2 Loka, jedan je mrtav, drugi je živ itd. . i ispalo je da niko od onih koji su glasali ne veruje da je stvarno mrtav i da će ostati mrtav! :p

Evo jednog takvog polla: http://forums.scifi.com/index.php?showtopic=2315987

Sećam se da je čak na BuddyTV ili tako nekom sajtu bio naslov "Is Locke really dead?" uz sliku Džeka kraj kovčega sa Lokovim telom. Neko od ljudi koji su komentarisali članak je primetio "Ovo je moguće samo kad je Lost i Lok u pitanju - da vidimo telo u kovčegu a da se svi pitaju "Da li je on zaista mrtav?" " :lol:
Kada sam pogledala promo ovde na forumu, otišla sam na Dark UFO da vidim ima li transcript kao i screencaps, pa sam malo i pregledala komentare, pa su me malo zbunile neke čudne reakcije, kao što kažeš, zar bi to zaista bilo toliko iznenađujuće s obzirom na sve nagoveštaje ili neverovatno kada je Lost u pitanju?! Ja mislim da bih bila veoma veoma razočarana kada bi se ispostavilo da je suština Lokove "sudbine" bila da se žrtvuje zarad povratka O6. Mislim, on se već žrtvovao, i to jeste deo njegove sudbine, ali nije završetak niti ključna tačka...:pop: :lol:

A i malopre sam čitala neku analizu "316" na istom sajtu koja počinje ovako:
Some of you may remember this article I linked to last fall in which Lost writer Brian K. Vaughan (one of the creative team members who signed my Season Four DVDs, yay for me!) proclaimed that Season Five was "definitely going to be the strangest thing that’s ever been on network television. Ever.
Evo i linka za intervju koji se ovde spominje : http://www.collider.com/entertainment/interviews/article.asp/aid/9547/tcid/1

Znam da je malo nategnuto, ali ja ću ovo shvatiti kao još jedan nagoveštaj....:mrgreen:
 
edit:
nadjoh ovo na jednom od foruma iz naseg okruzenja,ovo mi je precerano stvarno,bez obzira sto sam veliki fan serije...

:eek:
...a ja sam mislila da ja preterujem, zato što imam DHARMA wallpaper :rumenko:

Ja sam skoro naišla na jedan "forum iz našeg okruženja" i ono je baš žalosno.
Evo pogledajte npr. ovo http://lost-srbija.forumandco.com/izgubljeni-f5/, imena likova su im ovako napisana "kejt osmin", "Tom Sawyer", "kler Pimlpon " itd...:hahaha:
 
Kada sam pogledala promo ovde na forumu, otišla sam na Dark UFO da vidim ima li transcript kao i screencaps, pa sam malo i pregledala komentare, pa su me malo zbunile neke čudne reakcije, kao što kažeš, zar bi to zaista bilo toliko iznenađujuće s obzirom na sve nagoveštaje ili neverovatno kada je Lost u pitanju?! Ja mislim da bih bila veoma veoma razočarana kada bi se ispostavilo da je suština Lokove "sudbine" bila da se žrtvuje zarad povratka O6. Mislim, on se već žrtvovao, i to jeste deo njegove sudbine, ali nije završetak niti ključna tačka...:pop: :lol:

A i malopre sam čitala neku analizu "316" na istom sajtu koja počinje ovako:

Evo i linka za intervju koji se ovde spominje : http://www.collider.com/entertainment/interviews/article.asp/aid/9547/tcid/1

Znam da je malo nategnuto, ali ja ću ovo shvatiti kao još jedan nagoveštaj....:mrgreen:
Nisam skoro gledala komentare na DarkUfo-u... Ali s obzirom koliko tamo ima ljudi kojima je glavna tema rasprave to koga Kejt vise voli i sa kim treba da se smuva, mozda i nije toliko cudno...
 
:eek:
...a ja sam mislila da ja preterujem, zato što imam DHARMA wallpaper :rumenko:

Ja sam skoro naišla na jedan "forum iz našeg okruženja" i ono je baš žalosno.
Evo pogledajte npr. ovo http://lost-srbija.forumandco.com/izgubljeni-f5/, imena likova su im ovako napisana "kejt osmin", "Tom Sawyer", "kler Pimlpon " itd...:hahaha:

wtf is this!?jeli ovo neka zajebancija,ili su stvarno toliko neinfomisani!?a u pitanju je forum lost-serbia!?
 
Ja sam skoro naišla na jedan "forum iz našeg okruženja" i ono je baš žalosno.
Evo pogledajte npr. ovo http://lost-srbija.forumandco.com/izgubljeni-f5/, imena likova su im ovako napisana "kejt osmin", "Tom Sawyer", "kler Pimlpon " itd...:hahaha:

hahahahahahah :hahaha::hahaha::hahaha:
e stavrno nisam video smesniji forum (zao mi je samo sto je to moralo da bude u vezi Losta)
a i komentari su brutalni :worth:

http://lost-srbija.forumandco.com/izgubljeni-f5/ako-sam-nekog-izostavio-t84.htm

http://lost-srbija.forumandco.com/izgubljeni-f5/vasi-omiljeni-likovi-u-lost-u-t83.htm
 
nesto razmisljam,tj.plasim se dok mislim o tome,o kraju serije.da se ne zavrsi onako kako,pa u zadnje vrijeme cesto citam po raznim kako nasim-i forumima u okruzenju,tako i stranim forumima (sto ne znaci da sam formirao misljenje na osnovu tudjih razmisljanja :) ) a to bi bilo:
restartom dogadjaja :roll: odnosno da svom ovom zbrkom koja se trenutno desava u seriji,svim dogadjajima koji su se desili ili treba tek da se dese,dovedu do toga da se na kraju dzek probudi u avionu oceanic815 na putu ka LA-u,i to je to!da ustvari ispane kao da su sve sanjali,ili vratili vrijeme prije pada na ajlend.ne znam konfuzno sam sve ovo napisao,ali mislim da cete shvatit o cemu pricam,ja se stvarno nadam da nece bit tako,jer bi bilo skroz jadno,amaterski,uzasno...jer vec sam se jednom razocarao u slican kraj jedne druge serije koju sam pratio,kad se lik probudio i ispane da je sanjao skoro 200 epizoda!?tj.ono sto se izdesavalo u njima!?:eek: jeste da su ta i ova serija 2 svijeta,nidje veze sto bi se reklo,ali...mislim da nije iskljuceno da se desi bas takva zavrsnica...
a nadam se da nece...;)
 
nesto razmisljam,tj.plasim se dok mislim o tome,o kraju serije.da se ne zavrsi onako kako,pa u zadnje vrijeme cesto citam po raznim kako nasim-i forumima u okruzenju,tako i stranim forumima (sto ne znaci da sam formirao misljenje na osnovu tudjih razmisljanja :) ) a to bi bilo:
restartom dogadjaja :roll: odnosno da svom ovom zbrkom koja se trenutno desava u seriji,svim dogadjajima koji su se desili ili treba tek da se dese,dovedu do toga da se na kraju dzek probudi u avionu oceanic815 na putu ka LA-u,i to je to!da ustvari ispane kao da su sve sanjali,ili vratili vrijeme prije pada na ajlend.ne znam konfuzno sam sve ovo napisao,ali mislim da cete shvatit o cemu pricam,ja se stvarno nadam da nece bit tako,jer bi bilo skroz jadno,amaterski,uzasno...jer vec sam se jednom razocarao u slican kraj jedne druge serije koju sam pratio,kad se lik probudio i ispane da je sanjao skoro 200 epizoda!?tj.ono sto se izdesavalo u njima!?:eek: jeste da su ta i ova serija 2 svijeta,nidje veze sto bi se reklo,ali...mislim da nije iskljuceno da se desi bas takva zavrsnica...
a nadam se da nece...;)
To su od starta rekli da nece da se desi. Jedine dve stvari Cuse i Lindelof od pocetka govore da nikako nisu resenje misterije: NISU U CISTILISTU i NIJE SVE NECIJI SAN. Ali izgleda da gomili ljudi to nista ne znaci, posto su te teorije godinama posle toga ostale popularne... :roll:

Koja je to druga serija? Nije valjda
Dallas
? :hahaha: Za to znam kak ose zavrsava, posto taj kraj svi uvek pominju kao primer 'sve je bio san' razresenja...
 
za cistiliste znam,za san nijesam znao stvarno inace i ne bih postovao,ali ne znam jesu li pominjali dali ce bit recimo ispravljanja dogadjaja,da citiram sebe
'ili vratili vrijeme prije pada na ajlend.' znaci da ne bude san nego restart dogadjaja,tako nekako?jer ne vidim da ce recimo ostat na ostrvu svi i zivjet u harmoniji.ili da ce se recimo oper vratit kuci svi,taj sistem dolazenja i vracanja bi mo bio jednako glup kao ovo za san ili restart.ali ajde,ima dosta do finala serije.

ne,nije ta,nikad je nijesam ni gledao,nego su seranovi u pitanju lol ...
 
za cistiliste znam,za san nijesam znao stvarno inace i ne bih postovao,ali ne znam jesu li pominjali dali ce bit recimo ispravljanja dogadjaja,da citiram sebe
'ili vratili vrijeme prije pada na ajlend.' znaci da ne bude san nego restart dogadjaja,tako nekako?jer ne vidim da ce recimo ostat na ostrvu svi i zivjet u harmoniji.ili da ce se recimo oper vratit kuci svi,taj sistem dolazenja i vracanja bi mo bio jednako glup kao ovo za san ili restart.ali ajde,ima dosta do finala serije.

ne,nije ta,nikad je nijesam ni gledao,nego su seranovi u pitanju lol ...
Rekli su izricito da nema "ispravljanja"... whatever happened, happened. To su pravila putovanja kroz vreme u Lostu. To su inace bas rekli posle prvih flashforwarda, da bi objasnili da to nije neka moguca buducnost koja se da spreciti, nego je to stvarno buducnost i tako ce se desiti.

Evo, nasla sam i citate:

The duo stressed that while they have introduced time travel and flash-forwards into Lost, they’ve firmly decided to never do a paradox story, with Cuse saying, “It’s not like Heroes,” where the future is always something that can be prevented or changed, but in fact on Lost, “There’s nothing you can do to stop it from happening, and the more you try to stop it, the more potential there is for you to be the cause [of that future event].”

Cuse said he felt that if the future is always alterable, the stakes are lower, and they wanted to “set the bar higher. What they saw [in the future] is what actually happens. That is going to inevitably occur.”
http://tv.ign.com/articles/930/930680p3.html

O onim teorijama:
clanak iz 2006:

The show's producers say that there is no single explanation and that a simple answer would leave viewers dissatisfied. "We go on record saying, 'Here's what it's not,' " says Damon Lindelof, who created Lost with J.J. Abrams (Alias, Mission: Impossible III).

Lindelof and Carlton Cuse, the executive producers who oversee Lost, say the survivors are not dead and trapped in some kind of purgatory. Nor does Lost take place as a dream or hallucination in one character's mind — a concept they call "the snow-globe theory," after the hospital drama St. Elsewhere, which was revealed in its 1988 finale to have all taken place in the snow globe of an autistic boy.

That doesn't deter cybersleuths who are enamored of those theories. "What's cool about the fan community is that it doesn't seem to care what we say or don't say," Lindelof says.
http://www.usatoday.com/life/television/news/2006-05-09-lost_x.htm
 
http://isohunt.com/torrents/?ihq=lost+s05e07

Na ovom linku ima nekoliko torrent fajlova 7. epizode. Shta mislite je su pravi?
Da li je moguce da se pojave na netu pre emitovanja epizode?

Nije da je nemoguće, ali to bi izazvalo mnogo problema. Nijedan nije pravi. ;)
Najlakše, najsigurnije i najbrže je skidati preko direktnih linkova. Ja skidam preko megaupload-a. Jedan fajl-jedan link ili u ovom slučaju jedna epizoda-jedan link, nema .rar fajlova i sličnog. Čak preko KMPlayera mogu da gledam dok se još skida. Pustim da stgne do nekih 30-40% i pustim. Odgledam je do kraja bez pauza jer ono što gledam je već skinuto, a ono što u tom trenutku nije, bude kada stignem do tog dela. :D
 
Nije da je nemoguće, ali to bi izazvalo mnogo problema. Nijedan nije pravi. ;)
Najlakše, najsigurnije i najbrže je skidati preko direktnih linkova. Ja skidam preko megaupload-a. Jedan fajl-jedan link ili u ovom slučaju jedna epizoda-jedan link, nema .rar fajlova i sličnog. Čak preko KMPlayera mogu da gledam dok se još skida. Pustim da stgne do nekih 30-40% i pustim. Odgledam je do kraja bez pauza jer ono što gledam je već skinuto, a ono što u tom trenutku nije, bude kada stignem do tog dela. :D

Chime nalazish linkove za Megaupload? Ja sam za sada koristio Bittorent i Rapidshare, ali ni sa jednim nisam zadovoljan. Prvi je prespor a kod drugog nalazim fajlove u arhivi iz delova, a poshto nisam Premium user...:dash: :dash: :dash:
 

Back
Top