Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Koja je Ben faca...
Uvek zna sta radi
Pa i kada je izasao sa ostrva tacno zna gde i kako
i sta...
A da..ono sto sam spomenula Dezmonda i Frenka
blah..pa naravno..oni nisu sa leta...
Zanima me da li ce Ben pokusati da ubije Pen...
Koje rimovanje...:lol:
I sada grizi nokte do februara...
Kasnije cu opet da obrnem ceo 4. serijal...
 
Jesam li ja nešto pogrešno skontao ?
1.Pa kako tvrdite da je Jin poginuo kada u 7.epizodi "Ji Yeon" kada se porađa Sun
zar ono nije on došao u posetu,ali se nije pojavio...(scene oko 36-40 min.)
Valjda je to posle odlaska sa ostrva...
2. Da li je Penelope ćerka Vidmorova ?
3.Koja je ono plavuša koju ubija Said u mislim,3.epizodi
Inače i po meni ima "greški" u događanjima,mislim u scenariju,ali valjda to i mora...
 
Jesam li ja nešto pogrešno skontao ?
1.Pa kako tvrdite da je Jin poginuo kada u 7.epizodi "Ji Yeon" kada se porađa Sun
zar ono nije on došao u posetu,ali se nije pojavio...(scene oko 36-40 min.)
Valjda je to posle odlaska sa ostrva...
2. Da li je Penelope ćerka Vidmorova ?
3.Koja je ono plavuša koju ubija Said u mislim,3.epizodi
Inače i po meni ima "greški" u događanjima,mislim u scenariju,ali valjda to i mora...
Nije dosao u posetu Sun, to je bila cerka ambasadora par godina ranije.
Tu smo gledali Jinove flesbekove i Sunine flesforvarde. Dobro za zbunjivanje. :)
Jeste, Peni je Vidmorova cerka.
Plavusa je neka Elza, radi na suprotnoj strani, predpostavljamo za Vidmora. Epizodni lik, samo smo je tad videli.
 
pa skini kao svi ovde sa foruma, uzmi od brata/druga/komšije, snađi se...inače stvarno interesantno da nijedna TV stanica ne emituje LOST u Srbiji...emitovala je NOVA TV iz Hrvatske čini mi se prvu i drugu sezonu, ali posle toga ništa nigde...čudan izbor...ili skupa serija....
 
Samo da se javim da sam dobio mail od Octagona ali nije nista posebno...samo me obavestavaju da je 27. sastanak u San Diegu i da bi zeleli da dodjem itd...

Ali ako ne mogu da dodjem dobicu informacije preko interneta sta dalje i kako...posle 27. jula valjda...

pozz
 
Ej. ljudi dok ste ovde...šta mislite koga vraćaju u 5-toj sezoni...da sumiramo otišli su Džek,Kejt,Said, Hugo,San,Ben,Dejzmond i pilot...na ostrvu su ostali Lok sa othersima, a ovamo Džulijet, Sojer,Majls,Šarlot, debela crnkinja sa mužem...Faradej je nedefinisan ostao (dal ga je povuklo ostrvo ili nije), Kler ko zna.. i to je to, ako se dobro sećam...mislim da će vratiti Čarlija odmah na početku pete jer nismo ga videli mrtvog a to će objasniti da ga je onaj jednooki other povukao sa sobom ili tako nešto...takođe bih bio veoma zadovoljan da pored Mire Furlan vrate i mr. Eka jer je njega ubio onaj crni dim, a pošto je Lok sad šef othersima (ako sam dobro razumeo) verovatno će izmisliti neku džidža bidžu da mogu da ga vrate...bar se nadam...Vaša mišljenja...?
 
Ej. ljudi dok ste ovde...šta mislite koga vraćaju u 5-toj sezoni...da sumiramo otišli su Džek,Kejt,Said, Hugo,San,Ben,Dejzmond i pilot...na ostrvu su ostali Lok sa othersima, a ovamo Džulijet, Sojer,Majls,Šarlot, debela crnkinja sa mužem...Faradej je nedefinisan ostao (dal ga je povuklo ostrvo ili nije), Kler ko zna.. i to je to, ako se dobro sećam...mislim da će vratiti Čarlija odmah na početku pete jer nismo ga videli mrtvog a to će objasniti da ga je onaj jednooki other povukao sa sobom ili tako nešto...takođe bih bio veoma zadovoljan da pored Mire Furlan vrate i mr. Eka jer je njega ubio onaj crni dim, a pošto je Lok sad šef othersima (ako sam dobro razumeo) verovatno će izmisliti neku džidža bidžu da mogu da ga vrate...bar se nadam...Vaša mišljenja...?
Za sad se zna da Kler nece biti standardni deo 5. sezone, mozda se samo pojavi na momente.
Tek u poslednjoj, 6. sezoni se vraca kao regular.
Jin se vraca. Predpostavlja se i Faradej, njegova prica je skroz nedovrsena i bilo bi besmisleno onako zavrstiti sa potencijalno vrlo zanimljivim likom.
Lok je svakako tu cele sezone, bitniji nego ikad, a predpostavljam da ce po njegovom povratku na ostrvo doci do nekog ressurectiona tako da cemo ga gledati do kraja. I autori su nesto u tom tonu izjavili nedavno.
Ostali ce svi biti tu, standardno. Bice zanimljiv taj kontrast ovih sto su ostali na ostrvu, i sestorke u stvarnom svetu.
Od vracanja pokojnih nema nista, mozemo ih samo na momente vidjati kroz neki flesbek, viziju, ili kao duhove...
 
Poslednja izmena:

Back
Top