Lost / Izgubljeni

Omiljeni lik u Izgubljenima mi je

  • Dzek Separd

  • Dzon Lok

  • Dzejkob

  • Daniel Faradej

  • Ben Lajnus

  • Sajid Dzara

  • Kejt Ostin

  • Hugo Rejes ''Harli''

  • Dzejms Ford ''Sojer''

  • Richard Alpert

  • Dezmond Hjum

  • Dzulijet Burk

  • Majls Strom

  • Carls Vidmor

  • neko drugi


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Боље ти је да купиш од пирата комплетну серију и да је гледаш као човек. На пинку ће са рекламама да развуку једну епизоду на два сата....
 
Боље ти је да купиш комплетну серију и да је гледаш као човек. На пинку ће са рекламама да развуку једну епизоду на два сата....
Zaista.
Ajde da je prikazuje bilo koja druga televizija, ali Pink.
Kod njih se ne zna ni priblizan termin emitovanja, a predpostavljam da ce biti negde posle ponoci.
Bitno da oni imaju 10-ak onih latino serija dnevno.
 
ovde kod mene se trenutno prikazuje prvi serijal na lokalnojh tv ... a pocelo je da se prikazuje kad samo ja i jos jedan drug poskidali sa neta, pa dali preko jednog lika, uredniku ili kome vec koji je mrtav ladan poceo da ih prikazuje... ja mislim da kad bi ih ovi tuzili zbog krsenja autorskih prava, jedino bi ih prodaja duse izvadila:D
 
Зато што им никада није доста пара, сними ће они због лове још 10 сезона ако треба. Тотално су упропастили серију....
Nece. Od pocetka se zna da je predvidjeno ukupno 5 sezona, i toliko materijala i imaju.
Sad su samo zadnje 2 sezone po 24 epizode podelili na 3 po 16, pa ce ukupno biti 6 sezona.
Sve je stvar ukusa, ali opsti utisak je da serija nije upropastena, naprotiv, sve je bolja.
Tesko je odgovoriti na pitanje zasto se nastavlja ako su neki pobegli.
Videces i sam kad dodjes do tih epizoda, uopste nije bila poenta pobeci.
Ako su otisli a ostrva, nisu 'spaseni', njihove muke tek nastaju, i da napomenem-nisu svi otisli!
 
miško, zbunjujemo ljude...
serija je do treće sezone (izuzimajući zadnju epizodu) bazirana na fleš-bekovima glavnih junaka
od početka četvrte sezone bazirana je na fleš-forvardima junaka, odnosno radnja teče na ostrvu, ali kao što smo u prvoj, drugoj i trećoj sezoni upoznavali prošlost junaka, tako u četvrtoj upoznajemo budućnost (odnosno sadašnjost, jer se radnja dešava 2007)
tu nastaje i problem da li je Lok živ ili nije
Lok je živ na ostrvu 2005 (gde je trenutno prekinuta serija), ali je mrtav u budućnosti (2007) kada ode sa ostrva (naravno ako je to Lok)
Da razjasnimo samo, ako sam uspeo

da u pravu si da je serija dobila u četvrtoj sezoni na intezitetu jer
Prva sezona- nema vode, nema lekova, Džek upao u pećinu, levo desno, nađu heč i kraj
Druga sezona-Dezmond u heču, ovi iz drugog dela aviona, Majkl otišao, Majkl se vratio i izdao ih, Ben došao, iscimao ih, povatao ih na foru i kraj
Treća sezona-Othersi, drugo malo ostrvo, ono dvoje pobeglo, Lok u svom fazonu diže stvari u vazduh, rnjanje oko signala sa broda, oće-neće, kraj
neću komentarisati četvrtu sezonu zbog ljudi što je trenutno skidaju, ali je radnja dosta ubrzana...
 
Poslednja izmena:
Jeste gledali parodiju na ovu seriju. Idite na YouTube.com i ukucajte mad tv lost

VRH !!!
...Because I'm officially in charge here...
...and I'm a doctor...
...and I'm the best looking ...
...and... I need to know!!
a sve vreme radi ono s bradom što ovaj retard stvarno stalno radi jer ne ume da glumi.

Зато што им никада није доста пара, сними ће они због лове још 10 сезона ако треба. Тотално су упропастили серију....

da. Ranije sam mislio da bi do jaja bilo da se tokom 23 epizode trećeg serijala sve rasplete i završi.
Ali ajde možda ja nemam prava da ke*njam pošto ja nisam sve gledao jer me nervira razvlačenje i smaraju flešbekovi..
Nisam gledao četvrtu sezoni ali čuo sam da su stvari dosta ubrzane i to bi trebalo da bude bolje i zanimljivije. (jel jeste?) To ću rado odgledati kad nabavim.
Najsmorniji likovi su mi ubedljivo Jin i Sun i ne mogu da verujem da producenti nisu do sad već uvideli da treba da crknu.
 
serija je super, gledao sam nekih 20 epizoda, ima dosta primesa fantastike, nova iznenadjenja iz epizode u epizodu, treba se skoncentrisati, izgleda dosta zapetljano u pocetku dok se ne shvati situacija. Obratite paznju na detalje.
 

Back
Top