Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka

Prije bih dao sestru Sudanskom crncu muslimanu nego Srbinu ili nekom Krscaninu bijelcu.

а она ће да те пита за мишљење???

:rotf::rotf::rotf:


Највећи број операција хименопластике у Београду (уградња "новог" химена) се обавља на свршеним студенткињама из Рашке области или како ти кажеш Санџака.

Да се после пар година нормалног "зезања" у Београду, у своју махалу и пред хоџу врате читаве...
 
Samo da vam kazem da istocni Timor nije neka velika teritorija za Indoneziju ali za juzni Sudan je kriv samo predsjednik Sudana i niko drugi i ja nje zalim za teritoriju juznog Sudana.Ono sto je ocigledno je da se Islamske zemlje bude i da zele uspostaviti jednu vrstu demokracije u kojoj ce se smjenjivati predsjednici svojim mandatom i da zemlje budu slobodne tako da Egipat ce biti jedna slobodna drzava akli niko nece praviti pitanje sto ce muslimani biti u vrhu vlasti i sto ce oni uredjivati drzavu po svojoj mujeri.
 
а она ће да те пита за мишљење???

:rotf::rotf::rotf:


Највећи број операција хименопластике у Београду (уградња "новог" химена) се обавља на свршеним студенткињама из Рашке области или како ти кажеш Санџака.

Да се после пар година нормалног "зезања" у Београду, у своју махалу и пред хоџу врате читаве...

Ne razumijem jel se one to nekud povrijede sto moraju uraditi operaciju?
 
Samo da vam kazem da istocni Timor nije neka velika teritorija za Indoneziju ali za juzni Sudan je kriv samo predsjednik Sudana i niko drugi i ja nje zalim za teritoriju juznog Sudana.Ono sto je ocigledno je da se Islamske zemlje bude i da zele uspostaviti jednu vrstu demokracije u kojoj ce se smjenjivati predsjednici svojim mandatom i da zemlje budu slobodne tako da Egipat ce biti jedna slobodna drzava akli niko nece praviti pitanje sto ce muslimani biti u vrhu vlasti i sto ce oni uredjivati drzavu po svojoj mujeri.

Не брини, ни део северног Египта онај ка истоку, где су хришћани већина, није велики.................таман.....за нову малу државу.
 
Sad ce ici malo teze jer Egipat je sada fakticki Islamska zemlja i Krscani ima da samo da slusaju sta im se zapovjedi.Krscani moraju shvatiti da moraju priznati Islamsku drzavu Egipat i da ce ovim izborima pobijediti Muslimanska Braca koja ce uvesti Serijat u zemlji.Bez ozbi9ra i ako ne uvedu Serijat ipak ce Egipat biti Islamska zemlja jer muslimani cine Egipat Islamskom drzavom.

Sta moraju da slusaju> Niko im nece narediti sta da rade. Nece ih sigurno naterati da se mole Alahu.

Nego hajde da organizjuemo na FB i Twiteru nezavosnost za Severni Egipat...
 
Tihi, da li ćeš ti prestati da postojiš ako Tadić ode sa mesta predsednika Srbije? :lol:
Ili ćeš istim žarom nastaviti da se boriš protiv Tome evropejca? :D Jer ipak, radikali nestaju (kao i DSS) iz parlamenta?

E to bi trebalo videti. Da znas da bih voleo da pobedi Toma samo da vidim Tihog kako brani vlast, dok svi pljuju i njega i Tomu i sve Tomicevce :rotf:

Priceless :worth:
 

A to sto je prorok crnce nazvao ,, robovi prcastoga nosa ,, nikom nista ... :rtfm:
Где је daleel (доказ) ? Зар не знаш да је Билал ал-Хабаши [којим је Алах задовољан] био црнац из Етиопије.

А он је био први му'адин ("мујезин").

И пророк је за њега рекао да је чуо Билалове кораке у Рају пре себе.


Доказ број 2, видиш да је овај црнац исто на консултативном савету Ал-Каиде ↓
10031881.jpg



Него, што се теме тиче → неки су чак почели да циркулишу гласине да је преминуо краљ Саудијске Арабије.
Он је иначе стар и на лечењу у Мароку. Сауди опозиција из дијаспоре каже да је краљ преминуо пре неки дан. Али званичници то оштро демантују.
 
Poslednja izmena:
NIJE PROBLEM DA JA OVDE NABROJIM SVIH 25 -30 PROROKOVIH LJUBAVNIKA ... :lol: ...

A STO CE TEBI BOLJI DOKAZ OD TOGA DA SAM JA PISAO O TOJ RASISTICKOJ IZJAVI PROROKA ... :rtfm: . A ALAH JE BIO ZAHEBAN DEMON - VOLEO JE SALU I KOMIKU .. TAKO JE NAIVNOM PROROKU JEDNE REDE REKO : ,, ZEMLJA JE RAVNA PLOCA , O MOJ PROROCE ,, .. ADET 1977 ... :worth:

p.s. Mawran ..
 
Poslednja izmena:

Back
Top