Quantcast

Loše zdravstveno stanje Hosnija Mubaraka

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.486
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.

Pa šta je problem kod onih koje se
nisu "proburazile" !?
Uvek kod vas ima spremnih zašiljenih kočića....
Čim otkrije malo burku na ulici, da bi obrisala nos,
neko to vidi,prijavi.....
Nađu se potrebnih 4 svedoka i........
Rade kočići. Proburazite, i gotova stvar.
Ali,sumnjam da će kod takve da zakmeči posle 9 meseci....!!!
:worth::worth::worth:

Grof Vronski

Legenda
Poruka
60.486
Hriscani NE MORAJU postovati serijat, jer nisu muslimani. Muslimani moraju shvatiti, da islam nije jedina religija i da NE SMEJU I NE MOGU ZAPOVEDATI I NAREDJIVATI, KO CE U STA DA VERUJE I KAKO DA ZIVI ILI U SUPROTNOM, NEKA SE POKUPE I ODU DUBOKO U SAHARU I TAMO ZAPOVEDAJU SAMI SEBI!

Sve bi to bilo lepo,Anđelče,
da nije islam agresivna vera,koja ne podnosi nikakvu tolerantnost.
Nastoji da dominira,asimilira....a oponente zatre i fizički uništi !
Biti druge vere,a živeti u šerijatskim islamskim zemljama je ravno
samoubistvu.
Ili da se povučeš u neku rupu i ne ispoljavaš identitet....
Pa,njima Kur'an nalaže da preobraćaju "nevernike" u islam !

vracaracc

Buduća legenda
Poruka
38.333
Kad se vodi ljubav onda se vrcka dupetom naprijed nazad i zatim dolazi kiti od slatkoce da piski i on se popisa u zeninu rupu a zatim poslije devet mjesci dodje beba na svijet.Inace nama muslimanima je naredjeno da zenimo sve cure i one koje su se proburazile i one koje to nisu samo da ne bi prijesle u Krscanstvo.

Минго, патио си заиста невероватан!!!!

Шораш у рупу да би направио дете!!!!!!
минго, па ти си изгледа зачет поред писоара.

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
220px-Sperm-path-to-ejaculation.gif

The path that sperm takes from production to ejaculation

mid-Ejaculation_Educational_Demonstration.OGG.jpg

220px-Ejaculation_educational_seq_4.png

Od ovog soka kojeg ovaj cika izbacuuje nastaju bebe i novi ljudi sve uz Bozju pomoc.Ovu tekucinu treba spricati samo u zensku rupu kako bi to izgledalo prirodno.

markons82

Elita
Poruka
16.900
220px-Sperm-path-to-ejaculation.gif

The path that sperm takes from production to ejaculation

mid-Ejaculation_Educational_Demonstration.OGG.jpg

220px-Ejaculation_educational_seq_4.png

Od ovog soka kojeg ovaj cika izbacuuje nastaju bebe i novi ljudi sve uz Bozju pomoc.Ovu tekucinu treba spricati samo u zensku rupu kako bi to izgledalo prirodno.

Mingo pa taj cika ne piski :) Jel ti znas razliku izmedju piskiti i "svrsiti" ?

C c c c

I gde bas ovakve slike? Pa jel znas da ovde imam maloletne celjdai, kako te nije sramota!!!!!!

Andjela

Elita
Poruka
23.874
Sve bi to bilo lepo,Anđelče,
da nije islam agresivna vera,koja ne podnosi nikakvu tolerantnost.
Nastoji da dominira,asimilira....a oponente zatre i fizički uništi !
Biti druge vere,a živeti u šerijatskim islamskim zemljama je ravno
samoubistvu.
Ili da se povučeš u neku rupu i ne ispoljavaš identitet....
Pa,njima Kur'an nalaže da preobraćaju "nevernike" u islam !

Preobracati, ne znaci ubijati, siliti ljude na to i ratovati u ime religije...valjda...???:roll:

markons82

Elita
Poruka
16.900
Naravno da cu pomoci mojoj braci jer moja braca muslimani zele da se oslobode Idolatrije i Mnogobozacke religije Faraona.Mi i kad vodimo ljubav mi vodimo u ime Boga ljubav kako bi se iz toga rodilo predivno dijete koje ce biti uzoran muslimana a mozda i Hodza.

e tak sada videh ovo. Pa sta cekas, tako ti svete sarme i pokvarene mortadele? Neko mora prvi kamen da pomeri a ti sa svom tom verum u Alaha ima da je oduvas dok si rekao Popokatepetl.

Poslednja izmena:

Mingo

Poznat
Banovan
Poruka
8.115
Kad na izborima budu dosla Muslimanska Braca odmah ce se poceti sa razmtranjem rusenja Piramida.Inace u pravoj Islamskoj drzavi svi imaju prava tako da se nemaju sta pozaliti Krscani u ostali nemuslimanhi na status u Islamskim zemljama.Allah je Jedan i jedina prava vjera je Islamska i zato svi ljudi trebaju prijeci u islam.

markons82

Elita
Poruka
16.900
Kad na izborima budu dosla Muslimanska Braca odmah ce se poceti sa razmtranjem rusenja Piramida.Inace u pravoj Islamskoj drzavi svi imaju prava tako da se nemaju sta pozaliti Krscani u ostali nemuslimanhi na status u Islamskim zemljama.Allah je Jedan i jedina prava vjera je Islamska i zato svi ljudi trebaju prijeci u islam.

Mene brine sta pises. Brinem se da oni glasovi u glavi ne izadju napolje, mada izgleda da je kasno. Pogledaj sta pises. Imaju prava al treba da predju i Islam. Jedva cekam da krene neki opsti verski picvajz. Sa verom u veru mojih predaka cu braniti sve sto je njima bilo sveto iako ne delim sa njima isto misljenje, pa cu dobro isterati Alaha iz zemlje.

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.