Ljudska prava

...Сви су страначки заражени,странке вероватно воде рачуна о економским приликама својих чланова.Мед и млеко!:shock::evil:
 
B.A.L.:
Dobro,nije sad to tema-kako je Seselj uticao na svoju decu u emocionalnom smislu tim postupkom.MADA MI JE DRAGO STO SI POTVRDIO OVO STO SA I JA NAVEO DA TO NEMA NIKAKVE VEZE SA LJUDSKIM PRAVIMA...pripazi malo na ove tvoje stranacke kolege DellBoy-a i ostale...stvarno ponekad preteraju sa pametovanjem...

Dell boy je u DSu, ja nemam veze sa njima, ja sam slobodni strelac, iako razmisljam da se uclanim ovih dana kod Cede :wink:
 
misoni:
Кокардића?:D:D:D

da , da.............. :D :D .......LDP :wink:

titlepu1.jpg
 
B.A.L.:
Dobro g.Moderatore, ne moras da branis DellBoy-a ipak je bolje da se ne upusta u otvaranje pravnih pitanja ako nije pravnik.
Uh, a o čemu ti sad pričaš? Napisah jednu moju, ličnu, konstataciju na konto teme i onda vidim ovo gore i još kao replika na moj post???
 
jomini:
Uh, a o čemu ti sad pričaš? Napisah jednu moju, ličnu, konstataciju na konto teme i onda vidim ovo gore i još kao replika na moj post???
Onda izvini, mislio sam da je to nesto u odbranu DellBoy-a posto je on tvoj politicki istomisljenik 8) ...al dobro posto si mi sad objasnio...nema veze.Gos'n Moderatore!!! :-D
 
Јок.Роналдињо је за Вука!Вук има све и себи:комуниста,демократа,либерал,ројалиста,ајд нек неко нешто дода...:D
 
B.A.L.:
Ja jedino nisam provalo na kojo si ti strani ...levoj desnoj ,pravoj,.. krivoj...mutan si mi nesto. :-D
Ту сам негде...:DПогодио си.Од идеја се не живи.А вешти људи од идеја праве паре.Кад си за неког,ти га и несвесно помажеш.Ако помажем неког очекујем да ми тај на неки начин узврати...Не бајкама,њих одавно не конзумирам.8)
 
На планини, на Јелици

На планини, на Јелици,
Састали се сви четници.
Састали се па говоре,
Петокраку да оборе.

Петокраку јер не ваља,
Она неће Петра краља!
Она не да Српском роду,
Људскa правa и слободу.

Ој четници с' Равне Горе,
Збијајте се у редове.
Збијајте се, брат до брата,
Да скинемо јарам с' врата.
 

Back
Top