Ljudi

Malo me pogodi.Ja se pozdravim kulturno,al ne ulazim u razgovore.Neam zivce za pravdanje nikome.

Kapiram. Ne volim biti ignorisan u životu i zato ne ignorišem druge. Ili se družim ili ne. Koja je poenta? Meni je to tako žensko ponašanje - ignorisanje. Kao, naljutila sam se, e sad ću ti pokazati i ignorisaću te.
Prodje pored mene sad evo,okrenu glavu.Do sad se pozdravljala.
 
Meni je bitnije što mi ulični pas prepozna zvuk auta ko zna sa koliko metara i što me dočeka mašući repom nego da mi pozdrav uzvrati neka minderpuza što dane krati gledanjem kroz prozor i na retrovizor nakačen uz prozor, da joj šta ne promakne. Ne sekiraj se, ne pozdravljaj. Bolje biti "nevaspitana" nego nesretna i zbunjena tim ignorisanjima :heart:
Hvala,divan si.Evo samo primjer sta zivim.Pas od srca mase repom.Sretni,zahvalni.
 
Tesko osjetljivima.Kad to nekog pogadja.
Svakoga pogađa, ali onda prihvatiš da je osoba takva i prilagodiš svoje ponašanje. Ako se više ne poznajemo - ne poznajemo se.

Imala sam drugaricu s kojom sam se godinama družila, koja je kada se udala - ne samo prestala sa nama da se druži, već je i svima prestala da se javlja na ulici. Ona je sada bila "udata žena" i više nije imala razloga da poznaje nas neudate i neoženjene. Ima nas raznih...
 
Svakoga pogađa, ali onda prihvatiš da je osoba takva i prilagodiš svoje ponašanje. Ako se više ne poznajemo - ne poznajemo se.

Imala sam drugaricu s kojom sam se godinama družila, koja je kada se udala - ne samo prestala sa nama da se druži, već je i svima prestala da se javlja na ulici. Ona je sada bila "udata žena" i više nije imala razloga da poznaje nas neudate i neoženjene. Ima nas raznih...
Ko da je orden dobila.

Nepogadja vise.Sa vremenom shvatis neke stvari.Recimo pre neki dan me pita tip koji je godinama u Americi odakle se znamo.I mi se tu lepo ispricamo.Stvar je u coveku
Ja evo vidjela jednu koju nisam vidjela 10 god.Vidim poznata mi.Pitam je jesi to ti?Kaze jesam.Pridje,udjemo u taxi.Kaze dodji kad hoces meni kuci.
 
Kapiram. Ne volim biti ignorisan u životu i zato ne ignorišem druge. Ili se družim ili ne. Koja je poenta? Meni je to tako žensko ponašanje - ignorisanje. Kao, naljutila sam se, e sad ću ti pokazati i ignorisaću te.
Pa ako se naljutis ili prekines komunikaciju i ignorises ili se svadjas. Nema trece.
Ti pricas o durenju.
 
Tesko osjetljivima.Kad to nekog pogadja.
Pa bas...
Ignorisanje nebitnih ljudi tipa komsija ili kolega primetim, dignem obrvu i slegnem ramenima. Nebitno.
Drugarice ili cak rodbina koji prestanu sa komunikacijom bez razloga me iznenade, ali ih otpisem. Od bliskih ljudi to nisam dozivela.... ili se posvadjamo pa znamo na cemu smo... ili ja sama isteram stvar na cistac.
 
Pa ako se naljutis ili prekines komunikaciju i ignorises ili se svadjas. Nema trece.
Ti pricas o durenju.
Ne. Ignorisanje je kada imaš neku vrstu kontakta, ali si odlučio da ignorišeš osobu, ali ne i da prekineš prijateljstvo. Prekid prijateljstva je prekid, tu nema ignorisanja. Kraj.
 

Back
Top