ЉУДИ ЗАШТО НЕ БИСМО ОСНОВАЛИ ПРЕКИ СУД ЗА ЛДП

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
@misoni,
Igra rechi...ali i to je relativno.
Jedno je slushati,drugo prihvatiti.
Zabijanje glave u pesak ne pomaze,treba se boriti civilizovano i uzvratiti svom snagom.
Pocheli su lagano,i kad vide da nema nikakve pravne sankcije okurazili su se,kolichina gluposti protokom vremena im raste gemoetrijskom progresijom.
Ja jesam za sobodu govora ali i odgovornost za izgovoreno.Ne moze svaka budala da pricha shta mu padne na pamet bez da za to odgovara ukoliko izmishlja.
Ako niko ne odreaguje ko zna shta ce sutra smisliti.
 
hm. zashto ste se tako zalepili za LDP.
oni su sami po sebi neozbiljni i nebitni, kao shto ne bi mogli nishta dobro uraditi ne bi mogli ni nishta loshe. meni je vecji problem za drzhavu chinjenica da mogu da joj krnje jedinstvo neke budaletine koje, da prostite, samo se.ru, i koje imaju para da to finansiraju, kao shto je to mogao bogoljub svojevremeno.
ili recimo da ljudi slichni njima kao shto je SRS koji nishta ne radi samo, da opet oprostite, se.re protiv vlasti i glumi ludilo sa majcama sheshelja (a jel belo kao simbol nevinosti?) a oni imaju poverenje najvecjeg broja ljudi. no dobro, ovu kritiku uzimati sa zadrshkom, jer i medju njima sigurno ima sposobnih ljudi (shto je i logichno za onaj broj ljudi koji ta stranka okuplja), daklem, kritikujem stranku kao celinu.
i tako, mene vishe brine kad cje recimo SRS da prestane da glumi ludilo, kad cje Neobaveshteni da se obavesti i prestane da laprda izmedju krajnosti kao retko go.vno (da prostite na ovom citiranju dzhonija shtulicja), kad cje Selja da se kultivishe i prestane da asfaltira puteve i krene na neshto ozbiljnije, kad cje DS postati zaista demokratska stranka, i slichno. e kad se tako neke ozbiljnije stvari reshe i kad se ljudi opasulje od medjustranachkih prepucavanja, fenomeni LDP/PSS/JUL, spisateljice, dramaturzi, harmonikashi i slichne formacije yebivetara se necje ni pojavljivati.

a shto se samog LDPa tiche, verovatno cje se vratiti u mulj iz kog su doshli kad se reshi stvar sa kosovom, jer onda necje imati shta da se.ru i prestacje da im stizhu donacije za lobiranje u skupshtini, mlaticje josh malo, onda cje naprasno neko da se seti da je chedica ishao u shilerovu i u cz kod svojih drugara pa cje dicji optuzhnicu, a chedica cje da pobegne u rusiju... ne... kolumbiju, a njegova stranka cje postati udruzhenje za zashtitu homoseksualaca i cjao.

sistem borbe protiv takvih su vecj mudriji ljudi ovde spomenuli - prose.ru se, dignesh tuzhbu, dignesh tuzhilashtvo, svakodnevno se borish ironijom protiv njih i takvih, i to je to. preke sudove ostavite irachanima i tako tim.
 
Keeper:
ia shto se samog LDPa tiche, verovatno cje se vratiti u mulj iz kog su doshli kad se reshi stvar sa kosovom, jer onda necje imati shta da se.ru i prestacje da im stizhu donacije za lobiranje u skupshtini, mlaticje josh malo, onda cje naprasno neko da se seti da je chedica ishao u shilerovu i u cz kod svojih drugara pa cje dicji optuzhnicu, a chedica cje da pobegne u rusiju... ne... kolumbiju, a njegova stranka cje postati udruzhenje za zashtitu homoseksualaca i cjao.

.
Cekaj,cekaj.
Da li ti to hoces da kazes da je LDP usao u skupstinu zahvaljujuci stavu prema Kosovu? :shock:
Resenje pitanja Kosova(tesko je verovati da moze biti onako kako to zele DS,DSS,SRS...) ce samo omoguciti LDP-u da napreduje,jer je to najproblematicniji njihov stav u smislu dobijanja podrske,dok pomenute stranke u zagradi na tome baziraju svoj uspeh(narocito DSS i SRS),pa mi se cini da ce nestankom te problematike i njihova popularnost opasti.
 
Дафмен2:
Мислим једанпут у нашој историји - 1920. године господин министар унутрашњег дела Драшковић је донео закон знан као Обзнана којим се забрањује рад Комунистичкој партији Југославије. Комунисти су узвратили атентатом на Драшковића и покушајем атентата на краља Александра. Ипак увидели су да их српски народ никад неће прихватити и да му власт могу једино наметнути. ЛДП данас представља сличан проблем. Јесте да није ни мало демократски али ипак претерана демократија води у анархију, предлажем оснивање преког суда за све чланове злочиначке коалиције ЛДП, ГСС, СДУ и ЛСВ. У питању је држава Србија била она са КиМ или без њега јер се поменуто злочиначко удружење и бандити на њиховом челу неће задовољити све док Србија не буде постојала. Да би спречили боље одмах да лечимо! ЖИВЕЛА СРБИЈА

Ja mislim da moderator treba da obrise ovu temu. Najozbiljnije. :-|
 
DB 06:
Cekaj,cekaj.
Da li ti to hoces da kazes da je LDP usao u skupstinu zahvaljujuci stavu prema Kosovu? :shock:
Resenje pitanja Kosova(tesko je verovati da moze biti onako kako to zele DS,DSS,SRS...) ce samo omoguciti LDP-u da napreduje,jer je to najproblematicniji njihov stav u smislu dobijanja podrske,dok pomenute stranke u zagradi na tome baziraju svoj uspeh(narocito DSS i SRS),pa mi se cini da ce nestankom te problematike i njihova popularnost opasti.

Ja misim da je LDP usao u skupstinu ponajvise zahvaljujuci Cankovim glasovima, a tek onda zbog stava prema Kosovu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top