LJUDI BRE, NECEMO U EU!! PREDUZMIMO NESTO!!

Lamb

Primećen član
Poruka
868
Dragi moji, OVO JE KRAJ SVETA..STA NAM SE DESAVA, zasto ovo dozvoljavamo? NECEMO U EU! moramo da se razvijamo unutar svoje zemlje i da ne damo na sebe. EU I USA pokusavaju da nas uniste, mnogo novih zakona moramo da postujemo..gledajte koliko smo samo tuzni, nesigurni, bez zastite i utehe da ce biti bolje jednog dana.. Novi zakoni postupaju antisrpsko, ukida nam se vojska, onesposobljavaju muskarci, siri se gej parada, usamljenost, izbezumljenost i strah. Nemamo dovoljno novaca da prehranimo porodicu i da trazimo posao jer se eventualno plasimo surovih sefova, ili nemamo volje za zivotom. KAKO DA JE IMAMO PORED NASE POLITIKE?! Novim zakonima nama zapad ne dozvoljava da zivimo a Srbija sve strane odluke podrzava. ZAR TO DA DOZVOLIMO?? mi smo razuman narod ali sa dosta izgubljenih nerava..sacuvajmo i ovo malo nacije sto imamo, da bismo pokazali svetu da mozemo da napredujemo unutar svoje zemlje..da se ne svadajmo nego da imamo mir u porodici i da na miru lezemo i ustajemo. TREBA NAM SPOKOJSTVO I LJUBAV, tako mnogo, zar ne? GLEDAJTE KOLIKO SMO SE OTUDJILI.. gledjate kolko nam je moral opao a sve zbog politike i onih na vlasti koji se danas IZVINJAVAJU za akcije koje su bile obecane a samo su lazne. zar to da dozvolimo u ovoj nasoj maloj Zemlji??? Ko zivi ovde nego MI!!

IZBORIMO SE ZA SEBE, PODIGNIMO SVOJ MORAL I DOSTOJANSTVO KOJE IMAMO, DA SE OTARASIMO BEDE I SIROMASTVA..BOLJE MOZE biti samo ako mi kao narod slozno preduzmemo nesto.

OVIM PUTEM POZIVAM NEKOG KO BI MOGAO BITI LIDER, DA POZOVE SVE GRADJANE NA ONESPOSOBLJAVANJE PUTA SRBIJE KA EU.

MI SAMI MOZEMO NAPRED !!

nadam se da se vecina slaze, inace ce nam biti samo gore kad udjemo u EU.!!
ljudi, probudite se i NE PLASITE SE...
MORAMO NESTO PREDUZETI, dodjose zadnja, najgora vremana.

Pozdrav topli svima
 
Ја мислим да рефрендума неће ни бити и да ће власт и мимо тога што по истраживањима свега 44 % грађана подржава улазак у ЕУ (била чак и тема на Крстарици), они прогурати то захваљујући већини од 126 посланика.

Да се разумемо, нисам ја противник ЕУ, већ еврореалиста, тј. човјек који истовремено сагледава и лоше и добре стране у ЕУ.
 
Ne brini, EU nas nece. :)

A do 2020-te ce bar 3 smaka sveta da budu. :mrgreen:
ЕУ не жели Србију у свом чланству јер би Србија за њу била узрок монетарних проблема, скоро грчких размјера...а те бајке 2022-е ћемо постати чланица, никога и не занимају...ко ће да мисли о нечему што ће се тек догодити за 12 година...можда се ЕУ поцепа на 2 блока, можда се створи Уједињена Европа са Русијом као једном од доминантних сила...ма излишно је о тако далекој будућности и причати...
 
Не брини, војску нам неће укинути. А ово за геј параду јесте срамота- ако је то један од услова за улазак у ЕУ, нека иду са том ЕУ у једно мјесто гдје сунце не сија !

Nemoj me držati za reč, ali mislim da u Grčkoj i Slovačkoj nikada nisu održane parade, koliko se sećam niko im oko toga nije pravio problem ni pre 6 godina?!
 
Није фазон у томе да је ЕУ толико лоша, зла, већ ова власт има такав слугерајски карактер, па често извршава и оно што им се не тражи.
Глуме веће европејце од правих европејаца а не да нису европејци, већ криминална екипа неспособна.
 
Није фазон у томе да је ЕУ толико лоша, зла, већ ова власт има такав слугерајски карактер, па често извршава и оно што им се не тражи.
Глуме веће европејце од правих европејаца а не да нису европејци, већ криминална екипа неспособна.

Niko u principu i ne tvrdi da je loša, ali kada bi primenili njene tekovine kao recimo Česi ili Poljaci, adaptirali demokratičnost našem podneblju, iskoristili fondove za razvoj poljoprivrede, tradicionale privredne grane u Srba, postigli zakonodavnu uredjenost, zasnovali naš razvoj na realnim osnovama itd. idealno bi iskoristili samu EU za naš razvoj. Problem kod nas je u mentalitetu, svi su skloni da misle da će Švaba i Švedjanin da radi za nas i brću Grke, a mi ćemo da ladimo jaja po grčkim ostrvima, e pa neće da može...
 
Смјешно је гледати шта институције ЕУ раде са Србијом. Србија чини многе уступке а за узврат је добила један од десетину које ће морати добити до уласка у ЕУ, а и тај један су замрзли па за сваки нови уступак полако одмрзавају и тако дају као награду један споразум 5 пута. И увијек се изнована на јавном сервису радују једном те истом споразуму. Поштујем Тадића а поготово Јеремића али брате треба показати већу чврстину, прегази вас Брисел као ваљак
 
Poslednja izmena:
Смјешно је гледати шта институције ЕУ раде са Србијом. Србија чини многе устуоке а за узврат је добила један од десетину које ће морати добити до уласка у ЕУ, а и тај један су замрзли па за сваки нови уступак полако одмрзавају и тако дају као награду један споразум 5 пута. И увијек се изнована јавном сервису радују једном те истом споразуму. Поштујем Тадића а поготово Јеремића али брате треба показати већу чврстину, прегази вас Брисел као ваљак

Slažem se, evropska politika uslovljavanja (predvodjena Englezima i Švabama) od 5. oktobra, pa na ovamo je potpuno pogrešna i destruktivna...
 

gledajte koliko smo samo tuzni, nesigurni, bez zastite i utehe da ce biti bolje jednog dana..
Čekaj, ali rekli ste "Gotov je!!" ← To bi značilo da itekako imate nade u bolji režim, u veoma bliskoj budućnosti.

Nemoj sad da kompromituješ tu vašu "genijalnu" parolu Gotov Je, u kojoj nema ni trunke plagijata...



Nemamo dovoljno novaca da prehranimo porodicu i da trazimo posao jer se eventualno plasimo surovih sefova, ili nemamo volje za zivotom.
Па говори у своје име, ја имам довољно средстава. Гледам малопре неке Ролексе од платине са дијамантским оквиром
 


Čekaj, ali rekli ste "Gotov je!!" ← To bi značilo da itekako imate nade u bolji režim, u veoma bliskoj budućnosti.

Nemoj sad da kompromituješ tu vašu "genijalnu" parolu Gotov Je, u kojoj nema ni trunke plagijata...




Па говори у своје име, ја имам довољно средстава. Гледам малопре неке Ролексе од платине са дијамантским оквиром

Pa oces da kupis Roleksa za 1/3 cene,a kloske sa papirima evo moj drug prodajez:D

Inace,svi u Srbiji nose Roleksez:D

Ti si carz:D
 
Ne vidim kako bi nam bilo gore u EU nego što nam je sad. Nisu Eu i SAD glasali na našim izborima niti nam oni biraju političare, mi ih biramo!
Ako nam je iz dana u dan sve gore zašto i dalje glasamo za njih i dozvoljavamo da nam prodaju maglu.
Ne mogu da verujem koliko je naš narod naivan i lakoveran, pa Frojdu da je živ ne bi bila dovoljna ni čitava večnost da objasni i analizira naš narod.
Ostali bi mu večna misterija i zagonetka.
Samo kad se setim onih silnih obećanja naših političara o stotinama hiljada novih radnih mesta, hiljadama evra koji padaju sa neba, a mi samo treba da pružimo naše rukice i hvatamo evriće i samo hvatamo trčeći nasmejani cvetnim evropskim livadama.
Onda jedan deo ljudi ne vole EU i SAD ali bi se zato rado naguzio Rusima,a drugi deo naroda ne voli Ruse
ali bi se zato rado naguzio Evropi i SAD, umesto da i jedni i drugi stave prst na čelo i kažu: -"čoveče pa ja volim svoje dupe zašto bi dao da me guze".
Jednostavno ne mogu da shvatim taj poltronizam koji postoji kod nas, to nije normalno.
Narode srpski gledaj sebe i samo sebe nikome nije stalo do nas ni Rusima ni EU ni SAD nikome! Ako ćemo večito gledati tuđe interese i voditi tuđe ratove brzo ćemo nestati, nije nas još mnogo ostalo!
 
Poslednja izmena:
Ne vidim kako bi nam bilo gore u EU nego što nam je sad. Nisu Eu i SAD glasali na našim izborima niti nam oni biraju političare, mi ih biramo!
Ako nam je iz dana u dan sve gore zašto i dalje glasamo za njih i dozvoljavamo da nam prodaju maglu.
Ne mogu da verujem koliko je naš narod naivan i lakoveran, pa Frojdu da je živ ne bi bila dovoljna ni čitava večnost da objasni i analizira naš narod.
Ostali bi mu večna misterija i zagonetka.
Samo kad se setim onih silnih obećanja naših političara o stotinama hiljada novih radnih mesta, hiljadama evra koji padaju sa neba, a mi samo treba da pružimo naše rukice i hvatamo evriće i samo hvatamo trčeći nasmejani cvetnim evropskim livadama.
Onda jedan deo ljudi ne vole EU i SAD ali bi se zato rado naguzio Rusima,a drugi deo naroda ne voli Ruse
ali bi se zato rado naguzio Evropi i SAD, umesto da i jedni i drugi stave prst na čelo i kažu: -"čoveče pa ja volim svoje dupe zašto bi dao da me guze".
Jednostavno ne mogu da shvatim taj poltronizam koji postoji kod nas, to nije normalno.
Narode srpski gledaj sebe i samo sebe nikome nije stalo do nas ni Rusima ni EU ni SAD nikome! Ako ćemo večito gledati tuđe interese i voditi tuđe ratove brzo ćemo nestati, nije nas još mnogo ostalo!
Е мој Капетане....
Зашто би то рекли, кад они воле да их гузе......
:zskace: :zskace: :zskace:
 

Back
Top