LJUBOMORA!!!!!!!!

Hellen:
Битно је да ли он мерка њу! Њега може да мерка ко колико хоће, ако сам ја сигурна у њега!

Upravo tako!Nemam ja nista s tim sto njega merka tamo neka.Ali ako on pocne da zagleda u pogresnom smeru,to je vec nesto drugo.U vezi smo on i ja,a ne on,ja i ta treca.Sve sto on radi meni ili ja njemu,dobro ili lose,to je medju nama.Treca osoba nije kriva.Svako ima pravo da ispolji svoje emocije.A na onome prema kome su ispiljene je da ih prihvati ili odbije.
 
I ja se s tim slazem. I ja samjaako osetljiva na njegovo postavljanje prema meni a pogotovu pred drugima (tj ljubomorna sam ili kako vec) ja bih rekla pre ponosna....kad ja odem nek merka kog hoce ali kad dodjem ja sma centar sveta:))))ni malo narcisoidno zar ne?
 
pajamaca:
boga mi
ja kada dovatim neku koja ga gleda, ili mu kaže dobar dan...a znam da se ne poznaju...
ja odmah rasčistim stvari, tu na licu mesta.
njemu lupim šamar, a njoj kažem šta hoćeš od njega....
tako je dobio sms juče ujutru..oko 7...ma šta ima da mu piše?
naplavila sam ga!
jes da je sms bio od parking servisa, o isteku parkinga...
ali...moram uvek biti oprezna.
i držim ga na oku.muškarci su prevrtljici.
jel da?


SLAZEM SSEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Male doze ljubomore su prihvatljive donekle i poželjne ali bolesna ljubomora ubija!
Ja jednostavno ne mogu takve osobe da razumem, sad će meni neko da briše sve brojeve od drugova iz telefona, da me cima stalno gde sam, skim i td.......to je bolesno!
 
provalih da sam s godinama sve manje ljubomorna,a to mi jos jedna drugarica priznade skorije
da li smo sigurniji u sebe ili shvatimo da nerviranje i ljubomorisanje nema smisla,ne znam
al sve dok joj ne kupuje skupe poklone od nasih para ne tangira me:lol:;
 
hanibal77:
provalih da sam s godinama sve manje ljubomorna,a to mi jos jedna drugarica priznade skorije
da li smo sigurniji u sebe ili shvatimo da nerviranje i ljubomorisanje nema smisla,ne znam
al sve dok joj ne kupuje skupe poklone od nasih para ne tangira me:lol:;
Pametno shvatila si da k....c nije od sapuna da se od upotrebe potrosh ima i za kucu da ostane prava domacica.BRAVO ucite se mladje osobe,
 
....A onda Ljilja malo kasnije, ili malo pre, prica o tamo nekoj devojci kao i kaze "Njen decko" pa pokazuje kao pod znacima navoda vise puta naglasava i pokazuje te znake navoda prstima, a Igor kaze "Volim te sto imaju decka" pa pokaze znake navoda na decka.
 
topmodelsica je rekla da misli da nisam u staju da budem iskreno ljubomorna da li se ostali slazhete..mislim dosta pishem vlajda me nekako poznajete....ono ako me nista primetili da se ubijem n amestu
mada mislim da mogu a nekad i ne mogu kao znam da postoji ta ljubomora ali je kontrolisem
ail sam se nasla u situaciji da mi ta kontrola popusta jer idem protiv sebe mozda
mislim ja i ljubavne veze......nebo i zemlja...nema zapravo toga
mada mi je glupo kad riba kao ja pricam s covekom i sad ona pridje posto vidi da nas dvoje opusteno caskamo proradi joj instikt kao MOJE : ))) to su valjda te duge veze..primecivala sam to kod sebe
ne ne nem akontrole sve je ponovo OK!
tj ima kontrole
 
milosh je kreten !!!!!


brishite ja i dalje drzim cas

banujte ja i dalje drzim cas

objasnicu mu zasto je kreten ako me pita

ja sam ponizna budala

necu vise nikada da se pojavim na krstarici jedino mozete da me molite!!!! zauvek cu da ucim !!!

bas ce neko da me moli...

izvinite

nisam se okupala tesko mi je....

brisi..

:(

nije kreten recimo ali postoje razlike i onda kad je neko razlicit onda je kreten

bas sam ispromasivala ajde ti mene lepo obrisi i banuj pa da otvorim novi nalog ovaj mi je dosadio...hjocu neku novu aljinicu
 

Back
Top