LJUBOMORA!!!!!!!!

Ееее...прочитала сма онај линк што га је оставила Фелерична...
Све је јако добро казано....

Ali treba kazati da samo neurotičnoj ženi godi i laska muška ljubomora jer ona u tome vidi svoju vrijednost i privlačnost. Duševno zrelu ženu muškarčeva ljubomora smeta, dosađuje joj ili je vrijeđa.

Мене партнерова љубомора вређа! Можда зато тако оштро реагујем кад је ова тема у питању.
 
Meni bi smetalo da budem sa nekim ko je konstantno i na svakog ljubomoran, nisam nikad ni bila u takvoj situaciji, verovatno me takvi muskarci ne privlace.

Ali kao sto meni ne bi bilo prijatno da, na primer, on izlazi, provodi sate i sate sa drugim devojkama, jos ako je neka nova narocito, eto tad bih posumnjala da ima nesto sto bi trebalo da mi ukaze da on i nece tako dugo ostati moj, tako mislim da je normalno da i njemu zasmeta slicna situacija sa mnom ako mu je stalo do mene.
 
Skoro sam bila na jednoj svadbi. dodje moja drugarica sa deckom , sad vec muzem, i pocne dobro zezanje. I on je bio ukljucen ali manje nego ona i ja. Uz to udavala nam se treca najbolja drugarica, odlucimo nas dve da malo zalijemo to sve. Popijemo par martinija i super se zezamo , kad najednom ovaj " sad vec muz" poce da se mrsti. Prestade zezanje i poce svadja medju njima, propao nam svima provod.
Razlog: na njega niko nije obracao paznju !!! :shock: :shock: :?
Jos nam rece da smo pijandure i alkoholicarke , minut pre nam nazdravljao i smejao se.
Eto to Vam je zene ljubomoran muz , da ne kazem KRETEN!!!

Sad se vise ni ne vidjam sa tom drugaricom, bila sam na svadbi i to je to.. Necu da joj opet napravi neku scenu sto se nas dve dobro zabavljamo i bez njega.

:(
 
Sharlote:
Meni bi smetalo da budem sa nekim ko je konstantno i na svakog ljubomoran, nisam nikad ni bila u takvoj situaciji, verovatno me takvi muskarci ne privlace.

Ali kao sto meni ne bi bilo prijatno da, na primer, on izlazi, provodi sate i sate sa drugim devojkama, jos ako je neka nova narocito, eto tad bih posumnjala da ima nesto sto bi trebalo da mi ukaze da on i nece tako dugo ostati moj, tako mislim da je normalno da i njemu zasmeta slicna situacija sa mnom ako mu je stalo do mene.

Само сам приметила да увек бурно реагујем кад је ова тема у питању....па сад видим и зашто....

Чуј, и мени не би пријала таква ситуација, али ја то не бих доживела као љубомору него као његово емотивно удаљавање од мене, или, ако отворено флертује са неком - као непоштовање према мени!
Значи, та ''друга'' ми ту уопште не би била битна, него његов однос према мени!
 
Slazem se, Helen. ovo sto sam opisala je jedna u nizu situacija koja bi predstavljala nepostovanje muskarca prema devojci. Odnosno svaka njegova radnja koja nju povredjuje spada tu.

Nego, i zene ponekad umeju da budu nametljive, da pocnu prve da flertuju. A muskarci su ljudska bica, povedu se za tim. I eto njega kao se trudi da je kulira, a ispod brade se smeska i trudi se da niko to ne vidi. E, i na to sam ljubomorna.
 
pajamaca:
boga mi
ja kada dovatim neku koja ga gleda, ili mu kaže dobar dan...a znam da se ne poznaju...
ja odmah rasčistim stvari, tu na licu mesta.
njemu lupim šamar, a njoj kažem šta hoćeš od njega....
tako je dobio sms juče ujutru..oko 7...ma šta ima da mu piše?
naplavila sam ga!
jes da je sms bio od parking servisa, o isteku parkinga...
ali...moram uvek biti oprezna.
i držim ga na oku.muškarci su prevrtljici.
jel da?

APSOLUTNO SE SLAZEM S TOBOM!
 
Ako mi dechko pruzi ono shto ja hocu od njega, ako mi napravi iluziju sigurnosti, onda niti me zanima mala sa parking servisa niti njegova zakonita zena, ali ako mi se chini da ce svakog trenutka da nestane i da me ostavi onda sam ljubomorna i na njegovu strinu od 45 godina.
 
luckastalutkica:
Ako mi dechko pruzi ono shto ja hocu od njega, ako mi napravi iluziju sigurnosti, onda niti me zanima mala sa parking servisa niti njegova zakonita zena, ali ako mi se chini da ce svakog trenutka da nestane i da me ostavi onda sam ljubomorna i na njegovu strinu od 45 godina.
:shock:.........
 
Sharlote:
Nego, i zene ponekad umeju da budu nametljive, da pocnu prve da flertuju. A muskarci su ljudska bica, povedu se za tim. I eto njega kao se trudi da je kulira, a ispod brade se smeska i trudi se da niko to ne vidi. E, i na to sam ljubomorna.

sjajna opaska, Šarlot :lol: To su one čuvene "situacije između" kada ne zna(š) da li da reaguje(š) ili ne...sećam ih se, davno bilo, baš je ...teen situacija. :P

Ne znam, mislim da on nije ljubomoran /jer gajimo poverenje, čvrsto/, a ja...ja jesam, ali ne zbog NJEGA...nego onako...na neke perle po stepeništu ...mislim, girlish stuff :mrgreen: Osobe ...kahm..m.. baš me briga, ali ako će da ima lepšu šnalicu od moje, ondaK stvarno mis'im u peršun! :twisted:


:lol:


Stvarno sam imala napad,trajao je MINUT 8)
 
hunter-nora:
zene,jeste li ljubomorne u ljubavi?ja jesam al necu da se menjam i uvek cu da je iskazujem u pravom trenutku.....!a vi?

Nemojte sebi zagorčavati život bez potrebe.
Ljubomora je potpuno uzaludna.

Ja uopšte ne razmišljam da može da me ostavi ili nađe drugu.A ljubomora ne može to sprečiti, svakako.

A ako nađe drugu ili me ostavi me zbog neke druge-lepo ću reću:
-Do viđenja.
A do tada ću živeti mirno i opušteno.
 
Sunce Ta:
Nemojte sebi zagorčavati život bez potrebe.
Ljubomora je potpuno uzaludna.

Ja uopšte ne razmišljam da može da me ostavi ili nađe drugu.A ljubomora ne može to sprečiti, svakako.

A ako nađe drugu ili me ostavi me zbog neke druge-lepo ću reću:
-Do viđenja.
A do tada ću živeti mirno i opušteno.

kako mozes da zivis mirno i opusteno?ako ga imalo volis pokazaces dozu ljubomore ili ce se ona sama otkriti...treba se pokazati u startu,reci da ili ne onim stvarima koje ti znace ili ne znace....nema tu..."briga me"!od toga nemas leba,draga moja....
 

Back
Top