Ljubavni zivot - zajednica - Plan B?

Pa to i pitam. Da li imate plan B, sto predstavlja 'neki izbor', nesto pripremljeno, isplanirano, u slucaju da ste u problemu.

Ne mislim da imate iznajmljen drugi stan i paralelni zivot, nego da znate koje korake biste ucinili, i kojim redosledom.


imati plan B znaci imati razradjenu ratnu strategiju sto zahteva ozbiljan napor a niko od nas nije unapred spreman na napor narocito u trenucima kad mu sve ide kako on ocekuje
Tako da se zivi od danas do sutra jer je tako lakse i jednostavnije
 
Nista nas ne sme iznenaditi.

Pretpostavljam da je vecina ljudi ovde u nekoj vrsti veze sa drugom osobom, bracnoj vezi, vanbracnoj, bez obaveza, itd.

Sve lepo ide, zivot normalan, partner koji vam odgovara, nema nikakvih problema.

Koliko vas je uvek spremno na promene u vasim zivotima, a vezano je za nepredvidjene ili iznenadne poduhvate vaseg partnera?

Navescu nekoliko primera:


- Trudna si, samo sto se ne porodis, a decko ti kaze da je nasao drugu i da ne zeli vise biti s tobom.
- Imas dvoje dece, nemas posao, saznas da te muz / zena vara i ne zelis da ostanes s njim / njom.
- Mislis da si nasla / nasao coveka / zenu svog zivota, umires od ljubavi, i saznas da je on / ona u vezi sa jos nekoliko osoba.

Koliko vam treba vremena da se oporavite, osamostalite, stanete na noge, zaboravite?

Da li ste osoba koja uvek ima plan B? Sta taj plan podrazumeva?

I posle kažu ljubomora je aut. :lol: Da je Pera otišao odmah u policiju svega ovog ne bi bilo...
 
Nista nas ne sme iznenaditi.

Pretpostavljam da je vecina ljudi ovde u nekoj vrsti veze sa drugom osobom, bracnoj vezi, vanbracnoj, bez obaveza, itd.

Sve lepo ide, zivot normalan, partner koji vam odgovara, nema nikakvih problema.

Koliko vas je uvek spremno na promene u vasim zivotima, a vezano je za nepredvidjene ili iznenadne poduhvate vaseg partnera?

Navescu nekoliko primera:


- Trudna si, samo sto se ne porodis, a decko ti kaze da je nasao drugu i da ne zeli vise biti s tobom.
- Imas dvoje dece, nemas posao, saznas da te muz / zena vara i ne zelis da ostanes s njim / njom.
- Mislis da si nasla / nasao coveka / zenu svog zivota, umires od ljubavi, i saznas da je on / ona u vezi sa jos nekoliko osoba.

Koliko vam treba vremena da se oporavite, osamostalite, stanete na noge, zaboravite?

Da li ste osoba koja uvek ima plan B? Sta taj plan podrazumeva?
Ne znam.
Kako da znam kad se nikad nisam nasla u tim situacijama?
 
Nista nas ne sme iznenaditi.

Pretpostavljam da je vecina ljudi ovde u nekoj vrsti veze sa drugom osobom, bracnoj vezi, vanbracnoj, bez obaveza, itd.

Sve lepo ide, zivot normalan, partner koji vam odgovara, nema nikakvih problema.

Koliko vas je uvek spremno na promene u vasim zivotima, a vezano je za nepredvidjene ili iznenadne poduhvate vaseg partnera?

Navescu nekoliko primera:


- Trudna si, samo sto se ne porodis, a decko ti kaze da je nasao drugu i da ne zeli vise biti s tobom.
- Imas dvoje dece, nemas posao, saznas da te muz / zena vara i ne zelis da ostanes s njim / njom.
- Mislis da si nasla / nasao coveka / zenu svog zivota, umires od ljubavi, i saznas da je on / ona u vezi sa jos nekoliko osoba.

Koliko vam treba vremena da se oporavite, osamostalite, stanete na noge, zaboravite?

Da li ste osoba koja uvek ima plan B? Sta taj plan podrazumeva?

Ja nemam plan B sto se ljubavi tice
Kaze moj momak da ako imas plan B automatski skreces paznju sa plana A,a ja se slazem
Znaci imamo nas plan i toga se drzimo bez obzira na sve
 
Nedavno je žena,, u jednoj našoj mamecoj grupi napisala, pretukao me muž, ja odo sa detetom nemam gde.. E sad mame u toj grupi pomažu u situacija a kojekakvim, ne bi verovala, ali u toj situaciji su ljudi imali problem da će dotični majmun da im bane na vrata a imaju i svoju decu.. Na kraju, žena koja je poznaje, uspe da je nađe, jedva i dovede je svojoj kuci
Tru stvori :) poenta price je, nije čovek sam na svetu, čudni su putevi

- - - - - - - - - -

:worth:
svaka joj čast- jedni palamude (ko mi ovde), drugi urade nešto korisno - uvek bilo i ostalo
 
To što smo ovde ne znači da ne bi pomogli i da ne pomažemo. Moja devojka trenutno žrtvuje puno toga da bi pomogla jednoj osobi. Ali se ovde ne hvali time.

Nije se ni Cvetak hvalila, nego je napisala za neku drugu ženu šta je uradila

a ja znam da ima dosta forumaša koji pomažu na neki način nekome
ne samo u RL, nego i ovde pomažu
i takvima kapa dole i respect
 
Nije se ni Cvetak hvalila, nego je napisala za neku drugu ženu šta je uradila

a ja znam da ima dosta forumaša koji pomažu na neki način nekome
ne samo u RL, nego i ovde pomažu
i takvima kapa dole i respect
Ih koliko sam ja puta pomagao tetama u nevolji u vidu tog plana B, ali problem je kasnije bio to što su uvek imale i neki plan C, plan D, plan E, itd., itd., itd. :)))))
 
Imam svoj dinar i krov nad glavom
Samostalna sam i mogu da se brinem o ćerki sama mada je i ona velika
Ali od toga nema ništa dugo smo zajedno probleme smo prevazišli sada se tako dobro poznajemo da ne umemo ni da se svađamo
Samo se dogovorimo
To je za ljude moguće koji još nisu zajedno prošli sve
Nas su problemi ojačali i upoznali do kraja
Ko sto meni ne treba niko drugi ne treba ni njemu
 

Back
Top