Ljubavni problem :D

To je problem. Sto vecina muskaraca misli ako se sto vise trude da je razumeju da ce je hebati. Al nece, postace njeni drugari. Pocinjes da je razumes onda kada ste se vec hebali i hoces nesto vise od toga.
Kapiras? Nije ona tebi toliko bitna?
Pa hebali smo se vec to nije problem :D razumemo se donekle :D samo ne razumem tako odjednom ignorisanje bez nekog meni poznatog razloga. Jedino sto mi pada na pamet je neko zensko ludilo sta znam tipa ajd sad cu da cutim nek on lupa glavu zasto je tako :D nije jedina na svetu da se razuemo :D
 
1) Stvarno nije raspolozena. Resava neke druge stvari preko whatsapp-a i nervira se.
Ja sam bila u bas takvoj situaciji.
2) Nesto si zeznuo. Da, da, znam, ti mislis da nisi. Svet je pun muskaraca, koji misle da nista nisu zeznuli... :)
3) Dosadio si joj.
Pa iskreno ono mene nesto kad muci nekom ko mi je tako blizak kao ona bih rekao e to i to je. Zeznuo moguce sa zenom nikad ne znas, ovo trece i to je moguce :D S obzirom da je blizanac u horoskopu(i ako u isti ne verujem) ali horoskop kaze da blizancima brzo dosade stvari i onda traze nesto novo :D
 
Pa hebali smo se vec to nije problem :D razumemo se donekle :D samo ne razumem tako odjednom ignorisanje bez nekog meni poznatog razloga. Jedino sto mi pada na pamet je neko zensko ludilo sta znam tipa ajd sad cu da cutim nek on lupa glavu zasto je tako :D nije jedina na svetu da se razuemo :D
Pa dobro bratr, zar ne moze otvoreno.
E vidim da nesto ne stima. Ako budem insistirao, samo cu pogorsati stvati, tako da kada i ako budes za pricu, javni se.
I cao.
 
Pozdrav. Poprilicno sam novi ovde upravo se registrovao. Zanima me sta vi ljudi mislite o ovome o mojoj situaciji. Svidja mi se jedna devojka ne mogu reci da sam zaljubljen ali svakako mi je stalo do nje. I sa njom je sve super bilo do pre par dana kada je krenula da me ignorise. Uglavnom je to bilo dopisivanje preko wacapa i vidjanje kad nam vreme to dozvoli zbog posla. I samo odjednom devojka krene da me ignorise par dana se ne javlja da bi na kraju na moje pitanje zasto se ne javlja njen odgovor bio da nije nesto raspolozena u poslednje vreme i nastavlja se ignorisanje mene. I pokusam to da skapiram kao da ima neki problem. Trazim od nje da mi kaze sta je muci jer inace mi je govorila i ranije o svojim problemima, mozda mogu da joj pomognem.Medjutim nista opet ignorisanje. Pomislim ajde mozda je problem privatan pa ne zeli da deli sa mnom, ali mi opet bude krivo kad vidim da udje na wacap par puta u toku dana i da ni ne pogleda poruku koju sam joj poslao... Pa sta vi ljudi mislite o tome :D Meni licno je smesno, ali ******* stalo mi je do nje pa prelazim preko svega toga misleci ajd bice okej na kraju.


ma ajde!?
 
Pozdrav. Poprilicno sam novi ovde upravo se registrovao. Zanima me sta vi ljudi mislite o ovome o mojoj situaciji. Svidja mi se jedna devojka ne mogu reci da sam zaljubljen ali svakako mi je stalo do nje. I sa njom je sve super bilo do pre par dana kada je krenula da me ignorise. Uglavnom je to bilo dopisivanje preko wacapa i vidjanje kad nam vreme to dozvoli zbog posla. I samo odjednom devojka krene da me ignorise par dana se ne javlja da bi na kraju na moje pitanje zasto se ne javlja njen odgovor bio da nije nesto raspolozena u poslednje vreme i nastavlja se ignorisanje mene. I pokusam to da skapiram kao da ima neki problem. Trazim od nje da mi kaze sta je muci jer inace mi je govorila i ranije o svojim problemima, mozda mogu da joj pomognem.Medjutim nista opet ignorisanje. Pomislim ajde mozda je problem privatan pa ne zeli da deli sa mnom, ali mi opet bude krivo kad vidim da udje na wacap par puta u toku dana i da ni ne pogleda poruku koju sam joj poslao... Pa sta vi ljudi mislite o tome :D Meni licno je smesno, ali ******* stalo mi je do nje pa prelazim preko svega toga misleci ajd bice okej na kraju.



Ili se pomirila s bivšim ili si joj dosadio.

Beži od toga i ne okreći se. :zimag:
 
Iskreno da :D Na forum sam slucajno naleteo pa reko ae da vidim sta drugi misle :D Ali da pokusao sam da je razumem sta kako medjutim teska prica :D nista mi jasno nije
sta tu ima da se razume , zena nece ni kako ona hoce
zato ne treba uopste da razmisljas o tome sta ona hoce
jer ona ne zna sta hoce
ti joj objasnis lepo sta ona hoce
to se poklopi sa onim sto ti hoces
i eto ti jedno dobro hocenje
aj vozi
 
Ponudi joj blanko izvinjenje, kaži "ne znam da li sam nesvesno nešto pogrešno uradio ali šta god da je u pitanju izvini, značiš mi puno i ne želim da ovo propadne".
Rekao sam joj vec da mi je stalo i ako ona generalno nije bas sjajna, ali meni je do nje stalo, do duse bez izvinjenja jer ono mislim da stvarno nista nisam pogresio ni svesno ni nesvesno. Ali opet meni to sve lici na neko zensko ludilo kao ajd sad on nek se cima nek razmislja zasto ja cutim.
 
Nema veze dal je tebi stalo njoj ocigledno nije cim se tako ponasa.
Cak i da se vrati nakon sto kukas da si pogresio (a nisi) opet ce prvom prilikom da te iskulira.
Odyebi je cak i ako te cimne nakon nekog vremena.
Mozda nema bivseg ali ima nekog drugog sa strane.
 
Ma nema ona nikog, ali je ubedjena da ima, da zivi zivot kao iz bajke, a zivot joj je kuca posao kuca krevet posao. Glumi kao da joj je sve sjajno i bajno u zivotu, ali oni koji je znaju znaju da je to sve gluma. Medjutim eto nadjem se ja budala i svidi mi se. 7 meseci smo funkcionisali najnormalnije pricali o svemu tu sam bio da je saslusam da pomognem ako mogu da resim neki problem ono najnormalniji odnos i samo odjednom sve prestaje taj deo gde se zavrsava mi nije jasan. Zar ne moze da kaze ej nije to to ******* daj da prekinemo sa ovim, a ne da se ponasa kao da ima 14 godina ... Mada meni nesto govori da mi samo tera neki inat da sam je malo vise mozda razmazio pa umislila da je neophodna pa ajde malo da on trci za mnom :D ne znam takav neki osecaj imam. Ali da je sama da nema nikoga to znam.
 
Ma nema ona nikog, ali je ubedjena da ima, da zivi zivot kao iz bajke, a zivot joj je kuca posao kuca krevet posao. Glumi kao da joj je sve sjajno i bajno u zivotu, ali oni koji je znaju znaju da je to sve gluma. Medjutim eto nadjem se ja budala i svidi mi se. 7 meseci smo funkcionisali najnormalnije pricali o svemu tu sam bio da je saslusam da pomognem ako mogu da resim neki problem ono najnormalniji odnos i samo odjednom sve prestaje taj deo gde se zavrsava mi nije jasan. Zar ne moze da kaze ej nije to to ******* daj da prekinemo sa ovim, a ne da se ponasa kao da ima 14 godina ... Mada meni nesto govori da mi samo tera neki inat da sam je malo vise mozda razmazio pa umislila da je neophodna pa ajde malo da on trci za mnom :D ne znam takav neki osecaj imam. Ali da je sama da nema nikoga to znam.

Pa uspeva joj. Pravi te majmunom. A ti ocigledno pojma nemas sta je u njenoj glavi...ni u naznakama. Pa i o tome ima li jos nekog.
Svi ti lepo kazu let it go. Ako nastavis samo ce ti biti gore.
A problem nema ocigledno ona nego ti jer si prso za njom. A nju zabole q za tebe.
 

Back
Top