Ljubavi sa mora

cvita:
Ne cvilim!!!!!!!!
Pitam lepo ljude!!!!!!!!!!!!!!!!
Da podele lepa iskustva a ne da me tu srozavaju do dna.


Види се да си нови колач у тепсији! Немој све да схваташ тако, људи се овде опуштају и свашта баљезгају тако па и ја као што видиш! Уживај сви ми овде имамо решпект према теби!!! :lol::lol::lol::lol::lol:
 
Garant je fora da prvo nije htela da uzme nikakav kontakt, kao glupo je, nema veze, nema potrebe.... a onda (kao svako žensko) totalno promeni mišljenje....

Hm, samo onda sa nama deliš svoju tugu i bol (neki su to nazvali glupost, ali ajd da ne trujem danas - lep dan). Yebi ga, nisam danas u tom tripu.
 
Jbga, jednom sam se bash zesce zaebo... to nikad sebi necu oprostiti... upoznao sam je predzadnji dan pre odlaska, pricali bash lepo i zgotivili se... sutra dan pre nego sto sam otishao isto preblejali ceo dan zajedno na plazi na suncu u lezaljkama uz ladan Ness... bash se lepo druzili...
Devojka imala kucu tu dole... kad sam otishao gadjali smo se SMS-ovima jedno vreme, pa se malo i culi i tako... pozvala me bila da joj budem gost koliko mi odgovara... a ja budala reko, jbga, treba odraditi ispite neke i blablabla... koje naravno nisam polozio, jer su mi se misli josh sunchale dole...
Zakljucak LIVE FOR A MOMENT... trebao sam da oteram ispite u pichku lepu materinu i odem dole da se tamburam s njom jedno nedelju dana neprekidno... u ochima joj se videlo da bi bilo zestoko i nezaboravno... a i sta da vam pricham osim da joj je nadimak bio Zverka.
:idiot:
 
Aleksej_BASO:
Hahahah ne zezaj da si jos u uverenju....

MIslim kazi mi majke ti, jel crnogorci i dalje furaju onu pricu da licis na njegovu bivsu devojku, koju je jako voleo i koja je poginula u saobracajnoj nesreci (toliko puta sam cuo za to) ili su smislili nesto novo?? :D:D

Razmumem ja njih, ono klinke dodju tu na 10ak dana i nemaju vremena da smisljaju neku drugu zvaku, nego daj sta das, i samo da sto brze upali!
Zamisli nije me povalio :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
a jos "trosi" vreme na mene! :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Back
Top