Ljubavi sa mora

Meni se desilo da sam srela ljubav svog zivota(stvarno tako mislim) i jos smo zajedno... Cujemo se svakih 5 min i u septembru idem kod njega u pg, pa cemo se dogovoriti sta cemo dalje-ili on u ns ili ja u pg... Svesna sam da je ovo slucaj jedan u milion ali zaista sam nasla pravu osobu...:)
 
cat_k2x:
Meni se desilo da sam srela ljubav svog zivota(stvarno tako mislim) i jos smo zajedno... Cujemo se svakih 5 min i u septembru idem kod njega u pg, pa cemo se dogovoriti sta cemo dalje-ili on u ns ili ja u pg... Svesna sam da je ovo slucaj jedan u milion ali zaista sam nasla pravu osobu...:)


Hahahah ne zezaj da si jos u uverenju....

MIslim kazi mi majke ti, jel crnogorci i dalje furaju onu pricu da licis na njegovu bivsu devojku, koju je jako voleo i koja je poginula u saobracajnoj nesreci (toliko puta sam cuo za to) ili su smislili nesto novo?? :D:D

Razmumem ja njih, ono klinke dodju tu na 10ak dana i nemaju vremena da smisljaju neku drugu zvaku, nego daj sta das, i samo da sto brze upali!
 
e136.gif
 
cat_k2x:
Meni se desilo da sam srela ljubav svog zivota(stvarno tako mislim) i jos smo zajedno... Cujemo se svakih 5 min i u septembru idem kod njega u pg , pa cemo se dogovoriti sta cemo dalje-ili on u ns ili ja u pg... Svesna sam da je ovo slucaj jedan u milion ali zaista sam nasla pravu osobu...:)

kako ces se iznenaditi....
...kad se probudis iz tog sna i kocije postanu bundeve a konji misevi...
 
topmodelsica:
To je freska "Beli andjeo" samo nije cela, ali si je ti tako sredio da se ne prepoznaje ni koja je freska.


Kako si ti onda pametnice moja prepoznala?? :)

Morao sam malo da je skratim da bi "stala" ali ne brini to radim sam sa slikama, ostalo nabijem celo ;)

Ma vidi se da je Beli Anjdeo, iz Mileseve.
 

Back
Top