Ljubav

postoji bre ljubav:rtfm:
postoji i seks.
e sad ako nemas seks jedno vreme el se pitas postoji li seks? :mrgreen::lol::rotf:

al,bre,bezuslovan seks :rotf:

hahahaha....to mu dodje naucna fantastika :zcepanje:

ali,salu na stranu,uslovi su nesto sto uvek postoji,a ti uslovi kad je ljubav i sex u pitanju su stvar dogovora dve strane.

kako ovo zvuci poslovno,uzas :rotf:

al tako je :P
 
Kad je sve volim


Kada mi upadne u sobu
I unese sneg na trepavicama
I miriše na napolje.

Kada kupi psa pa ovaj
Hteo, ne hteo ubrzo
Počne da liči na nju.

Kad se setim da je bila fetus
I takvu je volim
U stadijumu punoglavca

Na fotografijama iz detinjstva
Kao bebironu sa loknicama
A najvolim zato što se ona
Od tih fotki do danas
Uopšte ne menja

Kad noću piše
Baterijom po vazduhu
Šalje poruke vanzemaljcima

Kad me na Rilkeove
Stihove pita
- A je l’ ti se svidja
Moja nova tašna?

Kada usisava tepih u ’aljinčetu
I kada je uštinem otpozadi
A ona vrisne –
Jesi li normalan
Mogla sam tako da poginem ovde

Kad slušamo muziku
A ona podigne kažiprst
Slušaj sad ovaj prelaz
Kako je dobar
Ram-tara-ram-tira-tam

Kad je pogledam na neko mesto
A ona stavi ruke preko tog mesta
Kaže – što si pokvaren,
Marš tamo!

Kada donese ćumur
Na poslužavniku
Evo, malo su mi
Izgorele kiflice – kaže

Dok čita ove beleške
Pa se iznervira
Što lažeš, za one kiflice!

Kada mi kaže
Bože, koliki ti je nos!
To je zato što me lažeš
Pa ti stalno raste
K’o Pinokiju…

Kad kaže
Ja bih te nešto pitala
Ako obećaš da
Nećeš da se smeješ

Kad izadje iz kupatila i
Kad joj kosa liči
Na dečiji crtež

Kad šmrca na ljubavni film
I kada opazi da se jedva
Uzdržavam da
Ne prasnem u smeh
Pa stane da me gadja
Korama od pomorandže

Kad mi kaže –
Ti mene kad bi ostavio
Ja bih samo legla
Na patos
I umrla…

(Jovan Nikolić)
 
samo ima tu jedan problem.
uzmimo zene npr. zene ljubavlju smatraju "udarac u glavu, stomak, dushu" toliko jak, da ne mogu da se oporave posle dugo. i sad sa takvim udarcem ulaze u vezu...i vezu se :))) i zive. i onda dodju popravke frizidera, manjak novca, odsutnost paznje, izlasci sa drugarima, visak novca :), probem sa detetom i gomila redovnih problema, jelte...i zene se FRAPIRAJU kako je sve to bzvz i kako ustvari ljubavi nema.

jok brale, od starta bez jakih udaraca. vec samo podgrejavanje, druzenje, smeh, toplotica..kao kada lagano pustis centralno grejanje zimi :)))))))))) pa posle ti doziraj koliko VAM treba ;)

mislim, post mi je ocajan ;)))))) :lol:
 
samo ima tu jedan problem.
uzmimo zene npr. zene ljubavlju smatraju "udarac u glavu, stomak, dushu" toliko jak, da ne mogu da se oporave posle dugo. i sad sa takvim udarcem ulaze u vezu...i vezu se :))) i zive. i onda dodju popravke frizidera, manjak novca, odsutnost paznje, izlasci sa drugarima, visak novca :), probem sa detetom i gomila redovnih problema, jelte...i zene se FRAPIRAJU kako je sve to bzvz i kako ustvari ljubavi nema.

jok brale, od starta bez jakih udaraca. vec samo podgrejavanje, druzenje, smeh, toplotica..kao kada lagano pustis centralno grejanje zimi :)))))))))) pa posle ti doziraj koliko VAM treba ;)

mislim, post mi je ocajan ;)))))) :lol:

e ja sam mislila da je taj udarac karakteristican za mladost....odsustvo iskustva i opreznosti, puno energije....ali, nisam imuna ni sada kada sam prosla kroz razne faze, i to ne jednom....neko ti nadje ono tanano u tebi i preostaje ti ili da pobegnes odmah ili da se prepustis...a sutra postaje potpuno nebitno jer je danas toliko dobro.....
 
Ooo, još kako!
Evo, nije da se falim, al' uzmi(te) moj za primer.
Iako sam duuugo u braku i imamo dvoje divne dece, svoju predivnu suprugu bezuslovno volim, od početka.
Svakog dana, sve više je volim, a svakog proleća se ponovo zaljubljujem u nju!
Kada treba da stigne kući sa posla, najmanje petnaest minuta ranije, srce mi ubrzano kuca!
Ne mora ništa da (u)radi, dovoljino je da postoji! Sa mnom ili bez mene!
Mogu da kažem da sam najsrećniji čovek na svetu!
Voleo bih da i drugi mogu tako da vole. z:poz:
 
Ooo, još kako!
Evo, nije da se falim, al' uzmi(te) moj za primer.
Iako sam duuugo u braku i imamo dvoje divne dece, svoju predivnu suprugu bezuslovno volim, od početka.
Svakog dana, sve više je volim, a svakog proleća se ponovo zaljubljujem u nju!
Kada treba da stigne kući sa posla, najmanje petnaest minuta ranije, srce mi ubrzano kuca!
Ne mora ništa da (u)radi, dovoljino je da postoji! Sa mnom ili bez mene!
Mogu da kažem da sam najsrećniji čovek na svetu!
Voleo bih da i drugi mogu tako da vole. z:poz:

Ovo je prelepo, pitanje je da li i supruga deli ova misljenja,
nije glavni muski problem u nedostatku bezuslovonj ljubavi prema svojim zenama,
problem su zene koje su previse voljene, pruzis im sve na svetu, a one jednostavno nisu zadovoljne i na kraju samo nestanu iz tvog zivota,
uvek sam za ljubav, no isto tako i za oprez kad se cini da sve ide previse gatko i 'bezuslovno'

:)
 
Poslednja izmena:
U mom slučaju - da!
Dodao bih da sam našao svoju "srodnu dušu", svoju "izgubljenu polovinu"!
Ona to isto zna i kaže za mene! Uostalom, kao i naše familije i prijatelji.
Tvrdim da imam savršen brak!
Svejedno, hvala ti na savetu!

Savrsenstvo ne postoji ali vazno je da ste vi srecni jer ce tada i vasa deca da budu srecni ljudi :)
 
Put ljubavi >>> Ništa na ovom svetu ne vidi tako oštro kao ljubav

Kaže se da je ljubav slepa. Da li je zaista tako? U stvarnosti, ništa na ovom svetu ne vidi tako oštro kao ljubav. Nije ljubav ta koja je slepa, već veza, zavisnost, kačenje. Kačenje je, kao što smo videli, stanje u kome neko grabi, grčevito se drži nekog objekta, u lažnom ubeđenju da je to neophodno za njegovu sreću. Imate li takve veze, za koje pogrešno mislite da ne možete živeti bez njih? Još jednom ih pobrojite u mislima, pre nego što pređemo na analizu kako vas one čine slepim...DALJE>>>
 

Back
Top