Ljubav izmedju starijeg muskarca i devojke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
sevilja:
Pa kakve veze ima sto je ona super riba? :lol:
To nije merilo privlacnosti....uostalom, sta znas, mozda je u krevetu "klada", pa ta spolja uocljiva harizma ispari.
......joj tooooooooo,bio sam sa jednom ,kako li je pala na mene ,dobrana riba ,kad izadjemo djuska ubija ,mesha pa kida ,trebaki da se kresnemo prvi put ,ja se odsekao reko ova ce me ubiti ,............kad tamo jooooooooj loshega sex-a ,najloshiji sa najboljom mojom ribom ............... :grin: :grin: ...........jadna kao prvi put u kolima ..........
 
sevilja:
Pa kakve veze ima sto je ona super riba? :lol:
To nije merilo privlacnosti....uostalom, sta znas, mozda je u krevetu "klada", pa ta spolja uocljiva harizma ispari.


pricala mi ona sta radi u krevetu.....ja se zatekla.......kazem sebi gde ti zivis.... skim se zabavljas......sta radis.....koja si baba........ali ne bitno :-D :-D :-D :-D

stvarno, drugarica mi se poverila da joj momak ima taj problem....to je to
 
maricicak:
pricala mi ona sta radi u krevetu.....ja se zatekla.......kazem sebi gde ti zivis.... skim se zabavljas......sta radis.....koja si baba........ali ne bitno :-D :-D :-D :-D

stvarno, drugarica mi se poverila da joj momak ima taj problem....to je to

Ma pusti ti sta ona prica...prica i jedna moja vec par godina da ima decka, a od njega ni traga ni glasa! :lol:

Ma salim se, ok, mozda covek stvarno ima problem s potencijom.
 
kambodza:
......joj tooooooooo,bio sam sa jednom ,kako li je pala na mene ,dobrana riba ,kad izadjemo djuska ubija ,mesha pa kida ,trebaki da se kresnemo prvi put ,ja se odsekao reko ova ce me ubiti ,............kad tamo jooooooooj loshega sex-a ,najloshiji sa najboljom mojom ribom ............... :grin: :grin: ...........jadna kao prvi put u kolima ..........

Pa kad covek toliko ebe kao ti, mora i na skart da naleti! :lol:
J:ebiga, to ti je cena seceru! :lol: :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top