Ljubav izmedju starijeg muskarca i devojke

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kambodza:
....ma jok nego stariji likovi mi prichali ,kad sam bio mali ,da su najbolje ribe za sex srednje lepote ,jer kazu ove shto su prelepe njih vishe shetaju frajeri zbog marketinga nego shto su stvarno dobre ,.................. :grin: istina ................. ;-)

Jaste samo i dobre ribe mogu da budu dobre u krevetu. Sve zavisi od tebe, kako je vodiš, kako je naučiš i kako je napališ. Ako si ti majstor u krevetu, nema loše ribe i lošeg sexa...
 
............ma to ti je kao u sportu ,imash talentovane i manje i imash one koji se puno trude da bi nadomestili pomanjkanje talenta ....................a ovde imash predispozicije bez talenta i truda ............u svakom sluchaju niste merodavne vi vec frajeri ,poshteni imaju istu pricu kao i ja ............s tim shto je svima super kad kresnu strava ribu zbog marketinga ..........a kvalitet tu nije bitan ..........
 
Vesela_zena_beogradska:
Zezash? Pazi, nije da se nisam sretala sa takvima, ali ipak je prerano, bash mi je zao.
Ma ne treba da ti bude zao. Moglo je da mi se desi i nesto gore. Funkcionalan sam u drugim aspektima i time sam zadovoljan. A seks sam makar probao, pa ******, pre ili kasnije bih ostao bez njega...
Postoje i druge lepe stvari u zivotu, pa sam se okrenuo njima i poceo da ih upoznajem. Poceo sam da pisem poeziju, pomalo slikam...
Ponekad dodjem na forum da citam o seksu, eto da me zelja mine.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top