Ljubav, cvece, prolece

MrNapokon

Legenda
Poruka
59.210
Cao svima,moje ime je Pele. Hocu da kazem kako posmatram na ljubav kroz ruzicaste naocare. Hih hihihihi, Hocu svi ovde da kazu kako je ljubav jedna prelepa stvari i kako se vezuje za zene, i da su zene divna i prelepa bica. Hihihiihihihihihihihihihihihi.

Dakle da otvorimo jedan post gde cemo da povezemo rec Ljubav, i rec Zena. hihihihihihihih:heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart::heart:

Dakle koliko su zene divna bica i kako nas asociraju na ljjjjjjjjjuuuuuuubaaaaaaavvvvv. Poljubac svima od peletaaaaa.
 
zene nisu nista posebnija bica od muskaraca, ni divnija,
ima puno divnih i na jednoj i na drugoj strani ali i puno idiota takodje na obe strane.
puno cinicnih kretena koji ne kapiraju sustinu nego tumaraju po formi ko obezglavljena pernata zivina
 
zene nisu nista posebnija bica od muskaraca, ni divnija, ima puno divnih i na jednoj i na drugoj strani ali i puno idiota takodje na obe strane.puno cinicnih kretena koji ne kapiraju sustinu nego tumaraju po formi
ko obezglavljena pernata zivina

Nemoj tako, nemoj tako shojo maho, molim te, zelim ovde divne reci izrecene. Zelim da ovo bude kao 8 mart. Puno postovanje divnom zenskom rodu. I ti cinic, ma ko ih sljivi, to su jedni obicni sujetni, momci koji su povredjivani u proslosti i treba ih ignorisati, jer su slabi karakterno. Ma pusti ih.
 
first%2520love-7.jpg
 
Hvala Nina, trudim se zaista. Otvorila si mi oci. Osecam se prosvetljenim. Bas ti hvala, Sve mi je sada jasno.
Ta prelepa ruzicasta svetla ispred mojih ociju zvana ljubav i zene. Cisto je kao fjodor u najkristalnije cisto prolecno sunce na najsevernijim predelima skandinavije.

Jos cu i repku da ti dam za ovo i celu temu...nema veze sto je cinicno...:lol:
 
Jos cu i repku da ti dam za ovo i celu temu...nema veze sto je cinicno...:lol:

Nemoj, nemoj, ne treba repka. Ne moj da trosis repke na mene molim te. Ja ne zasluzujem to. Samo zelim da napravim prelepu divnu atmosferu ovde. Znam da je to zadatak koji mi nije dorastao, ali eto, svi mi sanjamo kao mala deca. Zar i ti nemas snove, one neispunjene, kao kada si bila devocica i mastala? OMG OMG. da daaa jesi, prepusti se, prepusti se i ne misli na mene uopste. Misli na tu toplinu i dragost , jedan lep ispunjujuc momenat.
 
Jao divnooooo, kako je ovo divno, decak i devojcica, podseca me na one bombonjere, Uh kako me neka toplina i dragost zasenila u solar plexusu, nemas pojma, Ne znam sta je to. Prosto osecaj neke konekcije, nesto kao da je iz predhodnog zivota. Neki ljubavni arhetip. Ne ne, nesto vise od toga. Nesto cemu svi treba da se preustimo bez pogovora. Ohhhhh OMG

delujes kao pederko, vise treba da se fokusiras na blistavost uma a dragost toplu moras da imas tek kao zacin, kao detalj koji ce tvojoj licnosti dati pravi shmek...
blistavoscu fasciniras zenu a dragost topla je privlaci da te voli sto je korak iznad fasciniranosti

pojma nemas o zenama, i jos dugo ces kukumavchiti na krsti, red besnih tema, red cinicno romanticnih... :aha:
 
hajde drugari, weeeeeeeeeeee da mastamo o ljubavi weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, onako drugarski lepo i ispunjujuce weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Titanija druze? gde si mi ti, tebi posvecujem ovu divnu pesmu ljubavi i dragosti, za tog momka kojeg sigurno imas ili kojeg ces izabrati medju gomilom tih momaka koji stoje u red za tebe. Za onu pravu muskarcinu dragu i ljubavnu samo za tebe. Tvoj Pluton!!!!!

ne znam da li volis ovo, a ako ne, onda se duboko izvinjavam vasoj personi za pogresan ukus.

 
delujes kao pederko, vise treba da se fokusiras na blistavost uma a dragost toplu moras da imas tek kao zacin, kao detalj koji ce tvojoj licnosti dati pravi shmek...
blistavoscu fasciniras zenu a dragost topla je privlaci da te voli sto je korak iznad fasciniranosti

pojma nemas o zenama, i jos dugo ces kukumavchiti na krsti, red besnih tema, red cinicno romanticnih... :aha:

Ucim shojo maho , ucim, sta cu, znam da zvucim tako, evo trudim se, kako ti kazes. Aha chmek znaci, da, znaci treba da imam shmek, Kao vino jel? Kao vino koje uci coveka ukusu. Kao ni jedno drugo pice, vino koje se pije sto sporije, i cilj vina je da svaki gutljaj bude duzi i manji. Jer je to lekcija koju uci prefinjenost vina. Mali detalji i sitnice koje izdvajaju a grade duboku poentu. Reci mi maho da li sam na dorbom putu? Cekacu taj momenat, ako treba i ceo zivot, dok ne naucim pravuuuuuuu lekcijuuuuuuuuu dragosti tople.
 

Back
Top