Ljuban Karan, analize, akcije, operacije, + lovacke price gratis...

...

Ljuban knjizevnik

Ako ga neko sretne na Sajmu knjiga obavezno selfi !

20231028-072937.jpg

20231028-072952.jpg

...

Treba pokriti svetska dešavanja plus špijune u Srbiji. :deda2:

Pukovnik u penziji Ljuban Karan tvrdi da je Amerika potpalila sukob na Bliskom istoku, a da je razlog SAD za izazivanje sukoba u Izraelu ogroman poraz koji će doživeti u Ukrajini.

- Dok mi sumnjamo da je ovaj sukob izazvao Iran, Izrael, Hamas ili Rusija, ja tvrdim da je Amerika potpalila sukob na Bliskom istoku. Razlog SAD za izazivanje sukoba u Izraelu je upravo ogroman poraz koji će doživeti u Ukrajini i na taj način pokušavaju da se izvuku iz tog rata i da brane svoje interese u Izraelu koga smatraju saveznikom - tvrdio je Karan.

ArenaSport

Informer

Prema rečima našeg sagovornika američki zvaničnici neće da ulaze u sukob zbog humanitarnih razloga, a da je zapravo pravi razlog rizik od ulaska u Gazu bez vojne tehnologije, iako su SAD superiorniji od Hamasa.

- Kopnena ofanziva SAD još nije počela u pojasu Gaze, jer su američki zvaničnici naveli da neće da ulaze u sukob zbog navodnih humanitarnih razloga. Izrael i SAD imaju superniorniju vojsku u odnosu na Palestinu i Hamas, ali napasti pojas Gaze je kao da uđete u dvomilionski grad bez vojne tehnologije i onda drhtite od zamki na svakom prozoru i u svakoj ulici - tvrdio je Karan.

Као и увек, Љубан не греши.

:deda2:

676

IZBORI 2023

LJUBAN KARAN ZA PINK: Izbori nisu planirani da bi neko osvojio vlast, jer niko nema šanse protiv aktuelne vlasti i predsednika Vučića! OPOZICIJI JE CILJ DESTABILIZACIJA​

IZVOR: PINK.RS, FOTO: TV PINK PRINTSCREEN |PRE 14 SATI|PRE 14 SATI

Ljuban Karan, potpukovnik Kontraobaveštajne službe u penzji kaže da ga prisustvo špijuna u Srbiji, posebno u ovom trenutku ne čudi i ne zabrinjava.​

- Meni to izgleda kao nekakva situacija gde se priprema neka vrsta destabilizacije Srbije, i imam utisak da se priprema neka vrsta nasilne promene vlasti. Izbori nisu planirani da bi neko osvojio vlast, jer niko nema šanse osim aktuelne vlasti. Sve je sračunato, pa čak i prevremeni izbori, jer je to prilika koja se koristi za destabilizaciju neke države - rekao je Karan.

Uvek se koristi špekulacija da su izbori pokradeni, naveo je Karan.
676

FOTO: TV PINK PRINTSCREEN

- Udružena opozicija, iako je neudružena, ona će nastojati da ima što više glasova, da bi ta sumnja bila uverljivija, pa će da traže ulicu. I ovo što se dešavalo na ulici, vlast je pokazala toleranciju koja je preterana. Te stvari se ne mogu dešavati u državama koje se ponose demokratijom, a kod nas može da se zaustavi i magistralni put - kaže on.
Misle da na ulici mogu da rešavaju političke probleme, zaključuje Karan.

676

IZBORI 2023

LJUBAN KARAN ZA PINK: Izbori nisu planirani da bi neko osvojio vlast, jer niko nema šanse protiv aktuelne vlasti i predsednika Vučića! OPOZICIJI JE CILJ DESTABILIZACIJA​

IZVOR: PINK.RS, FOTO: TV PINK PRINTSCREEN |PRE 14 SATI|PRE 14 SATI

Ljuban Karan, potpukovnik Kontraobaveštajne službe u penzji kaže da ga prisustvo špijuna u Srbiji, posebno u ovom trenutku ne čudi i ne zabrinjava.​

- Meni to izgleda kao nekakva situacija gde se priprema neka vrsta destabilizacije Srbije, i imam utisak da se priprema neka vrsta nasilne promene vlasti. Izbori nisu planirani da bi neko osvojio vlast, jer niko nema šanse osim aktuelne vlasti. Sve je sračunato, pa čak i prevremeni izbori, jer je to prilika koja se koristi za destabilizaciju neke države - rekao je Karan.

Uvek se koristi špekulacija da su izbori pokradeni, naveo je Karan.
676

FOTO: TV PINK PRINTSCREEN

- Udružena opozicija, iako je neudružena, ona će nastojati da ima što više glasova, da bi ta sumnja bila uverljivija, pa će da traže ulicu. I ovo što se dešavalo na ulici, vlast je pokazala toleranciju koja je preterana. Te stvari se ne mogu dešavati u državama koje se ponose demokratijom, a kod nas može da se zaustavi i magistralni put - kaže on.
Misle da na ulici mogu da rešavaju političke probleme, zaključuje Karan.

Gledaj kako rukom ispod stola mazi butinu Jeremicki...

Pa zar i pred krstom Ljubane, Ljubane...
Crni Ljubane...
Sad ces morati da joj kupis Rolex, Rolex...

Znaci dva rolexa Ljubaneee...ode penzija !!! :azdaja:

...

Poslednja izmena:
Ima KOS dodatne prihode pored penzije. :deda2:

A da...
Crni fondovi za crne operacije...
Mada mislim da i Jeremicka radi za DB... :think:
Znas da je Ljuban u sluzbi radi na medijima tj analizi istih...
Tako da...verovatno radi u paru sa Jeremickom...ono u patroli...i prelistavanju novina...dok jedu burek na klupici...kod Ekonomskog...

...

Back