LjiS Igra istine VII

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno, ako se potrudimo da izbegnemo *civilštinu* i ne kompromitujemo integritet

Šta kažete na ove lepotice

tumblr_ogw0ppnhxl1rw6hhbo1_1280.jpg
 
Smatrate li da ce ova tema biti jos brza, jaca i bolja od prethodne?
[/QUOTE]

ne smatramo

Koliko truda ulazete u sticanje novih poslovnih vestina? Da li vamje to bitno ili prepustite sve birou za nezaposlene?
 
волим све животиње али битно ми је да не припадају мени, прецркле би, трудим се да не заборавим и дете да нахраним
хештег тхестругглеисреал
 
Ne treba se cuvati toliko od neprijatelja, koliko od laznih prijatelja, u sklafu sa tim delfini su mnogo veca opasnost, jer nam se prectavljaju kao prijatelji

Treba li pesmu "ubijmo delfine" Vladana Aksentijevica uvrstiti u novozavetni jevandjelski kanon?
 
Ne treba se cuvati toliko od neprijatelja, koliko od laznih prijatelja, u sklafu sa tim delfini su mnogo veca opasnost, jer nam se prectavljaju kao prijatelji

Treba li pesmu "ubijmo delfine" Vladana Aksentijevica uvrstiti u novozavetni jevandjelski kanon?

Mozda zavisi od toga da li su provodili vreme u blizini ljudi. Jos nisam cula daje delfin napao coveka.
 
а да, питање сам заборавила
је л ви знате шта стуготс највише воли да му се прича и која му је омиљена, непресушна тема, извор његове радости?
 
Hahah, *jea šur*.

El znate vi za priču onog lika, da l se beše zvao Ajonus Vonderplanic, koji je bio izuzetno loše zdravstveno, po njegovoj slobodnoj proceni: imao je nedetektovanih 30 srčanih udara, i jedno veče je želeo da se ubije i otpuzao u meksičku pustinju, gde mu je kojot doneo mrtvog zeca, i on je pojeo tog zeca, tako sirovog, i od tada je sirovi karnivor i zdrav kao dren, i takođe je sveopšti meme
 
U tome i jeste fora, da se mi opustimo jeri nikad nismo culi da je neki delfin napao coveka. Ee, za sve postoji prvi put...

Sta stugoc najvise voli?
стуготс највише воли да му причате о својој деци.
једино што више воли од тога јесте да му шаљете фотке своје деце.
много, много фотки.
што више фотки при разноразним активностима.
типа: ево овде мали момо иде у шетњу, на овој мали момо каки, види га овде како је сладак вуче зеца за уши, овде је мали момо први пут шутнуо лопту, и слично.
 
Hahah, *jea šur*.

El znate vi za priču onog lika, da l se beše zvao Ajonus Vonderplanic, koji je bio izuzetno loše zdravstveno, po njegovoj slobodnoj proceni: imao je nedetektovanih 30 srčanih udara, i jedno veče je želeo da se ubije i otpuzao u meksičku pustinju, gde mu je kojot doneo mrtvog zeca, i on je pojeo tog zeca, tako sirovog, i od tada je sirovi karnivor i zdrav kao dren, i takođe je sveopšti meme

Ne znam za tu pricu :-D
 
стуготс највише воли да му причате о својој деци.
једино што више воли од тога јесте да му шаљете фотке своје деце.
много, много фотки.
што више фотки при разноразним активностима.
типа: ево овде мали момо иде у шетњу, на овој мали момо каки, види га овде како је сладак вуче зеца за уши, овде је мали момо први пут шутнуо лопту, и слично.
Now we know.
 
стуготс највише воли да му причате о својој деци.
једино што више воли од тога јесте да му шаљете фотке своје деце.
много, много фотки.
што више фотки при разноразним активностима.
типа: ево овде мали момо иде у шетњу, на овој мали момо каки, види га овде како је сладак вуче зеца за уши, овде је мали момо први пут шутнуо лопту, и слично.

:sad2::sad2::sad2:
 
Polako ljudi s pitanjima, ovo me podseca na scenu kad se otvori novi supermarket pa nagrnu svi i pobiju se kod ribarnice

Ne znam za tog lika, mada sam i ja tripovao da sam do sad imao 16 srcanih, premda se svaki put kad odem na kontrolu ispostavi da nije nista, pa ispadnem glup i bude mi krivo sto nisam dobio, jeri mi ovako sujeta bude povredjena i izblamiram se mehe

Aj kad smo vec kod stugoca. Da li je stugoc covek koji se najsimpaticnije ljuti?
 
стуготс највише воли да му причате о својој деци.
једино што више воли од тога јесте да му шаљете фотке своје деце.
много, много фотки.
што више фотки при разноразним активностима.
типа: ево овде мали момо иде у шетњу, на овој мали момо каки, види га овде како је сладак вуче зеца за уши, овде је мали момо први пут шутнуо лопту, и слично.

Što brate, što mi to radiš?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top