Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Boli koliko su nemoćni. 0 kreativnost. Celu utakmicu gledam Matip-Alison razmenu pasova...pa izbacuj do njihovih 16m. Milner pogubljen na mestu beka a garant će dobiti crveni do kraja ako ga ne izvuče sa te pozicije jer Foden je brutalno brži i agilniji. Gde je Gomez?
Ovde gol ako ovako nastave dajemo samo ako pogreše ili sastave neku kontru. Ali na Enfildu...mislim ***** ti to. Bolji su definitivno danas. Dosta bolji. Čudo da ne vode već.
 
:maramica::zurka: :super: :worth:

248539421_627950921949522_5638395530773514876_n.jpg
 
Da se pamti....

Pamtice se ono sto je mancester sa fergusonom osvojio, sto niko nikada nece u tolikom periosu. A liverpul je UPAMCEN DA 30 GOD NIJE VIDO TITULE, jedan od rszloga je upravo mancester i ser ferguson...

I corava koka ubode zrno pa vam je to da se vadite jer u 30 god uzeste kednu titulu....
Ima mancester sta da pamti...

Liverpul pamtimo kako poslednjih 30 god duvali u frulu....
 
Boli koliko su nemoćni. 0 kreativnost. Celu utakmicu gledam Matip-Alison razmenu pasova...pa izbacuj do njihovih 16m. Milner pogubljen na mestu beka a garant će dobiti crveni do kraja ako ga ne izvuče sa te pozicije jer Foden je brutalno brži i agilniji. Gde je Gomez?
Ovde gol ako ovako nastave dajemo samo ako pogreše ili sastave neku kontru. Ali na Enfildu...mislim ***** ti to. Bolji su definitivno danas. Dosta bolji. Čudo da ne vode već.
I nisu samo oni bolji no i celzi.
 
Junajted ocajan, Liverpul odlican. Svaka cast, skoro svaki transfer je pun pogodak, sve se radi planski, ekipa je konstantno u vrhu. A bila su lepa vremena kad smo se svi zezali sa Skrtelom, Borinijem, Lalanom...
 
Pamtice se ono sto je mancester sa fergusonom osvojio, sto niko nikada nece u tolikom periosu. A liverpul je UPAMCEN DA 30 GOD NIJE VIDO TITULE, jedan od rszloga je upravo mancester i ser ferguson...

I corava koka ubode zrno pa vam je to da se vadite jer u 30 god uzeste kednu titulu....
Ima mancester sta da pamti...

Liverpul pamtimo kako poslednjih 30 god duvali u frulu....

Можда у Премијер лиги.....у Европи нису ништа лошији од Манчестера били.....
А Фергусон је тренерска величина какву свет скоро неће видети......данас са милијардама не могу да ураде оно што је он радио са жваком и добрим скаутингом
 
Do Klopa je klub bio 6., 7. samo 2 put drugi od poslednje titule 1990.
Sad su mnogo jaci i odlično igraju. Samo imam zamerku da je Klop za dug period igrao dva finala LŠ, jedno dobio. Osvojio samo jednu titulu 2020. Mislim da je za ovih sedam godina morao da osvoji najmanje tri titule kao Pep koji je godinu dana kasnije seo na klupu Cityja.
 

Back
Top