Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Dalglish: "Nije važno koliko ćemo potrošiti, važno je da trošimo pametno"

Menadžer Liverpoola Kenny Dalglish najavio je kako će njegov klub mudro trošiti novac na pojačanja koji im na raspolaganje u ovoljetnom prijelaznom roku staviti novi vlasnici kluba.

"Nije važno hoćemo li trošiti ogromne novce ili kupovati jeftino, sve dok kupujemo pametno. Proračuni za prijelazne rokove su dobra stvar, ali to vam ništa ne garantira. Što se nas tiče, kao i u svakom nogometnom klubu bit će odlazaka i dolazaka, a siguran sam da će biti i puno špekulacija." rekao je Dalglish.

Nogometni Menadžer - Postani menadžer u ovoj besplatnoj nogometnoj igri!"Mi ćemo raditi svoj posao i što ga bolje napravimo uspješniji ćemo biti sljedeće sezone." dodao je Dalglish.

Liverpool je već u siječanjskom prijelaznom roku potrošio preko 60 milijuna eura za Luisa Suareza i Andya Carrolla, iako je najveći dio tih transfera pokrila prodaja Fernanda Torresa i Ryana Babbela, pa klub sa Anfielda nije previše ispraznio blagajnu.

U posljednjih par mjeseci sa Liverpoolom se dovodi u vezu veliki broj igrača, a glasine govore kako bi Dalglish uz ono što zaradi prodajom mogao na raspolaganje dobiti i dodatnih 55 milijuna eura.

EuroNogomet
 
Liverpool se sprema trošiti ovo ljeto: Hulk, Aršavin, Mata, Niko

Dolaskom Kennyja Dalglisha ambicije Liverpoola su porasle, rezultati se znatno popravili, a vlasnici su napokon shvatili da itekako moraju ulagati u skupa pojačanja.

Iako sezona još nije završila, većina vrhunskih klubova već ima jasan plan pojačanja za sljedeću sezonu. Ako je vjerovati pisanju engleskih medija najviše će ovoga ljeta trgovati Liverpool. Naravno, uz rastrošni Manchester City. Svi ostali samo će zamijeniti starije igrače nešto mlađima ili dodati jednog do dvojice u već postojeći kadar.

Liverpool bi, prema svemu sudeći, mogao promijeniti pola momčadi. Kenny Dalglish jasno je dao do znanja svojim šefovima na koje igrače neće računati sljedeće sezone, a i njegov izbor igrača kroz posljednjih nekoliko kola dao je naslutiti razvoj situacije. S Anfielda bi tako u srpnju mogli otići Joe Cole, Kyrgiakos, Fabio Aurelio, Ngog, Poulsen...

Novi će vlasnici, pak, morati osigurati novac za dovođenje kvalitetnijih pojačanja, a to, ako je suditi po navodnoj listi želja legendarnog Kennyja, neće biti sitni džeparac. Već se duže spominje Niko Kranjčar kao Dalglishev izbor za kreativnu iskru u veznom redu. Niko bi nakon frustrirajuće sezone na White Hart Laneu došao pješice na Anfield, a suradnja sa zdravim Gerrardom te Suarezon i Carrollom vjerojatno bi ih odvela u Ligu prvaka.

No 'redsi' tu ne staju. Napad žele pojačati i Portovim Hulkom. No Brazilac ne želi raskinuti suradnju s prvakom Portugala i teško da će napustiti trenera i momčad koja ove godine blista u Europi i nacionalnom prvenstvu, a i cijena je paprena - 25 milijuna eura.

Dalglish je bacio oko i na Interova tinejdžera Philippea Coutinha kojeg se na Anfieldu spominje već neko vrijeme. Valencijina zvijezda Juan Mata velika je želja Liverpoola, no u igru se sada uključio i Manchester City te nudi 6 milijuna razloga više od 'redsa', oko 25 milijuna eura. U igri za dres Dalglisheve momčadi su još i Shay Given, Andrej Aršavin, Eden Hazard, a ako je vjerovati otočkim medijima na odlazak iz Španjolske se sprema i Sergio Aguero.

Nogometni magazin
 
Liverpool se sprema trošiti ovo ljeto: Hulk, Aršavin, Mata, Niko

Dolaskom Kennyja Dalglisha ambicije Liverpoola su porasle, rezultati se znatno popravili, a vlasnici su napokon shvatili da itekako moraju ulagati u skupa pojačanja.

Iako sezona još nije završila, većina vrhunskih klubova već ima jasan plan pojačanja za sljedeću sezonu. Ako je vjerovati pisanju engleskih medija najviše će ovoga ljeta trgovati Liverpool. Naravno, uz rastrošni Manchester City. Svi ostali samo će zamijeniti starije igrače nešto mlađima ili dodati jednog do dvojice u već postojeći kadar.

Liverpool bi, prema svemu sudeći, mogao promijeniti pola momčadi. Kenny Dalglish jasno je dao do znanja svojim šefovima na koje igrače neće računati sljedeće sezone, a i njegov izbor igrača kroz posljednjih nekoliko kola dao je naslutiti razvoj situacije. S Anfielda bi tako u srpnju mogli otići Joe Cole, Kyrgiakos, Fabio Aurelio, Ngog, Poulsen...

Novi će vlasnici, pak, morati osigurati novac za dovođenje kvalitetnijih pojačanja, a to, ako je suditi po navodnoj listi želja legendarnog Kennyja, neće biti sitni džeparac. Već se duže spominje Niko Kranjčar kao Dalglishev izbor za kreativnu iskru u veznom redu. Niko bi nakon frustrirajuće sezone na White Hart Laneu došao pješice na Anfield, a suradnja sa zdravim Gerrardom te Suarezon i Carrollom vjerojatno bi ih odvela u Ligu prvaka.

No 'redsi' tu ne staju. Napad žele pojačati i Portovim Hulkom. No Brazilac ne želi raskinuti suradnju s prvakom Portugala i teško da će napustiti trenera i momčad koja ove godine blista u Europi i nacionalnom prvenstvu, a i cijena je paprena - 25 milijuna eura.

Dalglish je bacio oko i na Interova tinejdžera Philippea Coutinha kojeg se na Anfieldu spominje već neko vrijeme. Valencijina zvijezda Juan Mata velika je želja Liverpoola, no u igru se sada uključio i Manchester City te nudi 6 milijuna razloga više od 'redsa', oko 25 milijuna eura. U igri za dres Dalglisheve momčadi su još i Shay Given, Andrej Aršavin, Eden Hazard, a ako je vjerovati otočkim medijima na odlazak iz Španjolske se sprema i Sergio Aguero.

Nogometni magazin

hehe, evo zapakacu, suza suzu stize:mrgreen:
Keni, pametno kupuj, Arsavin bi bio pun pogodak, treba nam jos jedna stoper i dobar levi bek
velika greska je produzetak ugovora sa Lukasom :neutral:
 
Lane igra za šest nedelja

DOKTOR Nebojša Popović je u Kataru za petnaestak minuta obavio hirurški zahvat i cista na spoljšnjem meniskusu kolena srpskog reprezentativca Milana Jovanovića je očišćena...

- Trebalo je ranije da se ovde pojavim i rešim problema. Izgubio sam vreme verujući da injekcije mogu sve da reše. Za šest, sedam nedelja počeću da igram – oglasio se za „Sport“ Jovanović iz apartmana najveće svetske klinike, hotela sa šest zvezdica, gde je temperatura 22, a napolju čak 49 stepeni.

Intervencija je kratko trajala?

- Kad neko zna, onda je sve lako i brzo. Ako vam je automobil pokvaren, idete kod automehaničara, a kad je koleno stradalo javite se Popoviću i sve će biti urađeno kako se poželeti može.

Stiče se, po glasu, da vam prija boravak u Kataru?

- Kako i da ne godi u ovakvim uslovima, ovo mi dođe kao da sam na letnjem odmoru, tu su i moji ljudi, Nebojša Popović, pa Žarko Vučković, specijalista za prepone, ali i dvojica srpskih trenera, Bora Milutinović i Milovan Rajevac, koji me redovno posećuju. Zemljaci na okupu, Bora i ja iz Bajine Bašte, Rajevac iz Čajetine, s nama je i Čieleanac Hulio... Sećate se tog čoveka, bio je deo stručnog tima Srbije na SP u Južnoj Africi, sad je, uz selektora Rajevca, u nacionalnoj selekciji Katara, trenutno nema mnogo obaveza, otud je i moj najčešći gost. Navraćali su i novinari sedam glasila, od kojih su tri na engleskom i četiri na arapskom jeziku, zanimljiv sam im kažu. Osnovni razlog je, valjda, što sam stigao iz Liverpula i što je operaciju izvršio doktor Popović. Na sve to i činjenica da su Srbi na čelu ovdašnje reprezentacije – otkrio je Milan – Lane Jovanović.

Povratak iz Katara u Liverpul, 23.maja.

Vecernje novosti

Sad kada si opravljen taman da te uvaljamo nekome....
 
Sarić čeka ponudu Partizana

Sarić je na turneji sa rezervistima Liverpula, kontakti sa Partizanom postoje, ali daleko je još od dogovora.

"Videćemo, razgovarao sam sa Dalglišom, neće biti lako naći model da on dođe u Partizan", kaže menadžer Nikola Damjanac.

Čeka se da Partizana uputi ponudu, što bi moglo da usledi krajem maja. Nađ i Vjetrović su gledali Srbina koji igra za Dansku i zadovoljni su njegovim kvalitetom.

"Čekamo, Nikola Sarić je veoma talentovan, tražili su ga Barselona i Juve, on je odabrao Liverpul. Igra na mestu polušpica", dodao je Damjanac uz konstataciju da je ovaj fudbaler raspoložen da igra za reprezentaciju Srbije.

Sportske.net
 
Pa njega svi proglasavaju igracem sezone za liverpul? citao sam izjave nekih igraca a i na onom sajtu goal.com......... ja ne znam,nisam gledao.....

igraci sezone mogu biti Meirales ili Kujt, a Lukas je uz Kirgjakosa i Kola bio najgori
nego oni ne slusaju mene i zato ni sledece sezone nece biti borbe za trofej, sa Lukasem mozemo da se slikamo :(
Rejina- neki levi bek, Skrtel, Ager, Dzonson, Meirales, Steva, Maxi, Arsavin, Suarez i Kajt bi mogla biti dobitna kombinacija uz Kelija, jos jednog defanzivnog igraca, Spiringa, Shelvija i Reponju
sa Lukasem i Kerolom cemo imati veliki problem jer ce vuci mnogo novca na svoje ugovore, a nece doprinositi rezultatima ekipe, to su preplaceni fudbaleri za ulogu ulazenja sa klupe, a za bolje i nisu
 
igraci sezone mogu biti Meirales ili Kujt, a Lukas je uz Kirgjakosa i Kola bio najgori
nego oni ne slusaju mene i zato ni sledece sezone nece biti borbe za trofej, sa Lukasem mozemo da se slikamo :(
Rejina- neki levi bek, Skrtel, Ager, Dzonson, Meirales, Steva, Maxi, Arsavin, Suarez i Kajt bi mogla biti dobitna kombinacija uz Kelija, jos jednog defanzivnog igraca, Spiringa, Shelvija i Reponju
sa Lukasem i Kerolom cemo imati veliki problem jer ce vuci mnogo novca na svoje ugovore, a nece doprinositi rezultatima ekipe, to su preplaceni fudbaleri za ulogu ulazenja sa klupe, a za bolje i nisu

crni...opet se pravis da se razumes u fudbal...
 
Livepul,Man Utd,Man City,Celsi,Arsenal,Totenhem...Ovo je 6 klubova koji ce sledece godine juriti titulu,e sad da li ce svi oni imati snage da nose celo prvenstvo ili ce duzina klupe,karakter i menadzer koji ih predvodi presuditi,videcemo. :D Sto se Liverpula tice,mislim da njemu treba po jedan igrac u sve tri linije tima,ali igrac koji ce sedeti na klupi i KAD UDJE u igru praviti razliku.Voleo bi da ekipa izgleda ovako...Reina-Johnson,Ager,Skrtel,E. Insua-Lucas,Meirales i Gerard-Kuyt,Suarez-Kerol...znam,znam,nema Maxi-ja u prvoj postavi,on je bas taj igrac koji bi u rotaciji trebalo da igrao kao ove sezone,ali im fali jos jedan takav centralni vezni i fali jedan stoper ali levak,da moze i levog beka po potrebi da odigra,i jedan spic da menja Kerola. :D Recimo da bi taj stoper bio Chivu iz Intera ili Vertongen iz Ajax-a(moze da odigra i beka i zadnjeg veznog)ili da dovedu klasicnog levog beka posto imaju Karagera,a taj bek bi po meni bio Maxwel iz Barse,ili L. Bains iz Evertona.A na centralnog veznog Lassanu Diaru iz Reala(posto kod Murinja greje klupu) ili Leroy Fer-a iz Feynorda.A napadac bi moga da bude Hugo Almeida ili Postiga,ili cak Negredo.
 
Livepul,Man Utd,Man City,Celsi,Arsenal,Totenhem...Ovo je 6 klubova koji ce sledece godine juriti titulu,e sad da li ce svi oni imati snage da nose celo prvenstvo ili ce duzina klupe,karakter i menadzer koji ih predvodi presuditi,videcemo. :D Sto se Liverpula tice,mislim da njemu treba po jedan igrac u sve tri linije tima,ali igrac koji ce sedeti na klupi i KAD UDJE u igru praviti razliku.Voleo bi da ekipa izgleda ovako...Reina-Johnson,Ager,Skrtel,E. Insua-Lucas,Meirales i Gerard-Kuyt,Suarez-Kerol...znam,znam,nema Maxi-ja u prvoj postavi,on je bas taj igrac koji bi u rotaciji trebalo da igrao kao ove sezone,ali im fali jos jedan takav centralni vezni i fali jedan stoper ali levak,da moze i levog beka po potrebi da odigra,i jedan spic da menja Kerola. :D Recimo da bi taj stoper bio Chivu iz Intera ili Vertongen iz Ajax-a(moze da odigra i beka i zadnjeg veznog)ili da dovedu klasicnog levog beka posto imaju Karagera,a taj bek bi po meni bio Maxwel iz Barse,ili L. Bains iz Evertona.A na centralnog veznog Lassanu Diaru iz Reala(posto kod Murinja greje klupu) ili Leroy Fer-a iz Feynorda.A napadac bi moga da bude Hugo Almeida ili Postiga,ili cak Negredo.

ili bi mogli da dovedu samo Arsvina, a ostatak tima potraze u omladinskom pogonu :think:
 
Lil bi da angažuje Milana Jovanovića

Fudbalski reprezentativac Srbije Milan Jovanović karijeru bi mogao da nastavi u Lilu.
96338_jovanovicap_f.jpg

Uprava lidera francuskog šampionata je, prema pisanju britanskih medija, kontaktirala kolege iz Liverpula oko mogućnosti za transfer Jovanovića.

Srpski reprezentativac, prema istom izvoru, u Kataru pauzira posle manje hirurške intervencije na kolenu, a trebalo bi da bude deo sporazuma dva kluba po kome bi talentovani Eden Hazard otišao u drugom smeru i karijeru nastavio na “Enfildu”.

Blic
 
Liverpool se sprema trošiti ovo ljeto: Hulk, Aršavin, Mata, Niko

Dolaskom Kennyja Dalglisha ambicije Liverpoola su porasle, rezultati se znatno popravili, a vlasnici su napokon shvatili da itekako moraju ulagati u skupa pojačanja.

Iako sezona još nije završila, većina vrhunskih klubova već ima jasan plan pojačanja za sljedeću sezonu. Ako je vjerovati pisanju engleskih medija najviše će ovoga ljeta trgovati Liverpool. Naravno, uz rastrošni Manchester City. Svi ostali samo će zamijeniti starije igrače nešto mlađima ili dodati jednog do dvojice u već postojeći kadar.

Liverpool bi, prema svemu sudeći, mogao promijeniti pola momčadi. Kenny Dalglish jasno je dao do znanja svojim šefovima na koje igrače neće računati sljedeće sezone, a i njegov izbor igrača kroz posljednjih nekoliko kola dao je naslutiti razvoj situacije. S Anfielda bi tako u srpnju mogli otići Joe Cole, Kyrgiakos, Fabio Aurelio, Ngog, Poulsen...

Novi će vlasnici, pak, morati osigurati novac za dovođenje kvalitetnijih pojačanja, a to, ako je suditi po navodnoj listi želja legendarnog Kennyja, neće biti sitni džeparac. Već se duže spominje Niko Kranjčar kao Dalglishev izbor za kreativnu iskru u veznom redu. Niko bi nakon frustrirajuće sezone na White Hart Laneu došao pješice na Anfield, a suradnja sa zdravim Gerrardom te Suarezon i Carrollom vjerojatno bi ih odvela u Ligu prvaka.

No 'redsi' tu ne staju. Napad žele pojačati i Portovim Hulkom. No Brazilac ne želi raskinuti suradnju s prvakom Portugala i teško da će napustiti trenera i momčad koja ove godine blista u Europi i nacionalnom prvenstvu, a i cijena je paprena - 25 milijuna eura.

Dalglish je bacio oko i na Interova tinejdžera Philippea Coutinha kojeg se na Anfieldu spominje već neko vrijeme. Valencijina zvijezda Juan Mata velika je želja Liverpoola, no u igru se sada uključio i Manchester City te nudi 6 milijuna razloga više od 'redsa', oko 25 milijuna eura. U igri za dres Dalglisheve momčadi su još i Shay Given, Andrej Aršavin, Eden Hazard, a ako je vjerovati otočkim medijima na odlazak iz Španjolske se sprema i Sergio Aguero.

Nogometni magazin

Tesko da ce kupiti Hulka,em ga Porto ne da,em ga traze mnogo finansijski jaci klubovi...
 
ili bi mogli da dovedu samo Arsvina, a ostatak tima potraze u omladinskom pogonu :think:

Tako je Crni objasni ti njima niko nije ni gledao omladince dok Keny nije dosao
a pokazali su da mogu da nose igru i to veoma dobro! A usput gde je mali Kelly
u vasem sastavu? Crni svaka ti je "Njegoseva" :worth::klap:




Walk on,walk on,with hope in your heart,
And you'll never walk alone...
You'll never walk alone.
 
Tako je Crni objasni ti njima niko nije ni gledao omladince dok Keny nije dosao
a pokazali su da mogu da nose igru i to veoma dobro! A usput gde je mali Kelly
u vasem sastavu? Crni svaka ti je "Njegoseva" :worth::klap:

Keli je povredjen vec par nedelja. Verujem da cemo vise od njega videti sledece sezone, samo je pitanje da li na poziciji beka ili centarhalfa. Pored njega voleo bih da vidim Robinsona, Flanagana i Shelvija da dobijaju vecu ulogu iako bi trebalo da se pojacamo bas na njihovim pozicijama tokom ovog prelaznog roka.

EDIT:

Danasnji sastav:

eina, Flanagan, Aurelio, Skrtel, Carragher, Spearing, Lucas, Kuyt, Cole, Meireles, Suarez. Subs: Gulacsi, Robinson, Wisdom, Wilson, Poulsen, Ngog, Shelvey.
 
Poslednja izmena:
Lepo sam rekao da Liverpul sa ovom ekipom ne moze nista ozbiljnije,jer gubi bodove na ovakvim utakmicama kao u nedelju.Sta vredi sto ce svaki derbi odigrati odlicno kad nemaju kontinuitet takvih igara a da bi ga imali treba im jos minimum 2 vrhunska igraca.
 

Back
Top