Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Treba nam dubina tima i malo "gladnih" igrača. Firminjo je realno duže vreme u autu,Vajnaldum baš deluje demotivisano a Keita jbg...nije se nikada ni snašao...
Odlična pojačanja baš gde treba. Jedan kršten štoper još i taman.
 
Inače danas mnogo bolje, od prvog minuta potpuna kontrola i pre crvenog za Čelzi...u drugom rutiniranje.
Odbrana OK, bojao sam se Vernera da ne dođe 1:1 sa TAA i Gomezom da je igrao ali Fabinjo se snašao na štoperu i dobro zatvorio. Malo Alkantar zajebao sa bespotrebnim penalom,treba još da se navikava na sistem ali sviđa mi se jer gleda napred sa loptom. A isve ispalo dobro.

Ovo je za nas bio najbolji momenat za ovu tekmu dok su još pogubljeni. Daleko teže bi bilo da su igrali na jesen.

Još 3 se pišu idemo na Arsenal.
 
Treba nam dubina tima i malo "gladnih" igrača. Firminjo je realno duže vreme u autu,Vajnaldum baš deluje demotivisano a Keita jbg...nije se nikada ni snašao...
Odlična pojačanja baš gde treba. Jedan kršten štoper još i taman.
Firmino će se dosta rasteretit dolaskom Alcantare ( koji je i doveden jer se Keita nije snašao). Po meni treba prodati Manea ili Salaha ( i zasićenje i AFCON) i ganjati Sancha ili sličnog kapitalca sljedeće sezone.
A za dubinu tima se slažem. Ajde sad su doveli Jotu i Thiaga, ali u usporedbi za Cityijem je to još uvijek jako tanko.
 
Inače danas mnogo bolje, od prvog minuta potpuna kontrola i pre crvenog za Čelzi...u drugom rutiniranje.
Odbrana OK, bojao sam se Vernera da ne dođe 1:1 sa TAA i Gomezom da je igrao ali Fabinjo se snašao na štoperu i dobro zatvorio. Malo Alkantar zajebao sa bespotrebnim penalom,treba još da se navikava na sistem ali sviđa mi se jer gleda napred sa loptom. A isve ispalo dobro.

Ovo je za nas bio najbolji momenat za ovu tekmu dok su još pogubljeni. Daleko teže bi bilo da su igrali na jesen.

Još 3 se pišu idemo na Arsenal.

Liverpul pre crvenog kartona jeste drzao posed, ali je Celzi vise ulazio u sanse...
 
Tužan izgovor za golmana i raspad generalni. Gang-bang od Aston Vile je ipak previše
Klop ima još jedan dan prelaznog roka za učiniti nešto...ako se nadao da će titulu braniti sa 2 ipo centralna u rotaciji pozadi uz TAA koji je jedva do nimalo upotrebljiv u odbrambenim zadacima, valjda je skontao da od toga nema ništa.
Njegova lojalnost pojedincima u timu počinje da se oseća na negativan način.
Srećom pa se i konkurenti redom raspadaju. Biće ovo zanimljiva godina.
 
Džaba sad i da ga suspenduju. Ono što sam predvideo i dešava se. Moralo je pre ili kasnije. Idemo bez VVD-a duži period sa očajnim štoperima,užasnim devanzivnim bekom i bez zamena na klupi i jedno barem mesec dana u takvoj postavci sa tempiranom bombom od golmana
Verovatno će Fabinjo na štopera ali generalno biće ovo jako zajeban period,još je derbi sa sitijem blizu. Ne sme da bude kiksa sa Šefildom i Vesthemom.
 
Koliko je problema juče bilo, nema nikakve komunikacije između odbrane i sredine,skoro celo poluvreme onaj nesretni Šefild je dominirao. Bez VVD-a izgubili smo i skok u prekidima u oba šesnaesterca pored očigledne sigurnosti u odbrani. Fabinjo ume da odradi mesto štopera ali nije mu to prirodn pozicija,juče je naprvio bezveze penal...ajde dešava se...ali par puta je ispadao onako početnički. Takođe Vajnaldum,Žota,Henderson....kao što rekoh ni jedan da pokvari njihov prenos,nijedan da poveže odbranu i napad. Vratiće se Alcantar valjda će biti bolje. Bobi jeste dao gol (napokon) ali lik je spao na nivo krša definitivno,koliko usporava igru,koliko nepreciznih dodavanja i grešaka. Lepo je od Klopa što je lojalan nekim igračima ali ovo bre mora na klupu ASAP. Da dodam da Mane i Salah kao da se takmiče ko je sebičniji i kao da izbegavaju da jedan drugom dodaju po svaku cenu.
Ovo za sada nije igra za odbranu titule. Oseti se neka "atmosfera"...nije to to.

Sreća u svemu ovome je što je cela liga u nekom čudnom ritmu pa se kiksa uzduž i popreko.
 
Ovako se gube titule. Već ozbiljno sumnjam da je Klop u ljubavnoj vezi sa Firminjom...ili sa njegovom ženom barem pa ga zbog griže savesti gura u tim :(

Nije trebao da menja Salaha dok se ne postigne drugi gol. Apsolutna greška. Trebao je Firminjo napolje. Žota mora da igra lik je Bog otac.
 
Screenshot_20201214_162937.jpg

Screenshot_20201214_163014.jpg
 

Back
Top