Quantcast

Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

• Da

• Ne

Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
27.757

Nike dres...izgleda da je ovaj,o njemu pričaju na forumu....da kažemo da je ok ali očekivao sam više.

Ovaj užas je kažu away kit...ja se iskreno nadam da je treći dres a da ćemo dobiti iole pristojan gostujući beli komplet.

Mogu reći da sam prilično razočaran.

Žao mi je što se nisam domogao belog ovogodišnjeg....sprečila me korona već sam nanišanio u Pataji u oficijelnoj prodavnici,

Julius Primus

Početnik
Poruka
9
Ovo izgleda kao da je neko ubacio paletu vodenih bojica u lavor pun vode a onda u njega umočio ovogodišnji beli gostujući dres.

A što se glavnog dresa tiče, ja sam video ovakvu varijantu ali sa belim debelim prugama sa strane zbog kojih dres izgleda crveno-belo umesto samo crveno. I ne znam otkud se pojaviše zelene linije kad su oduvek postojale po potrebi samo tanke bele ili tanke žute crtice na rubovima.

Sve u svemu, imamo još mesec dana nade da ovo nije istina. :D

stugots

Elita
Poruka
17.362
Pa to je Footyheadlines objavio, obično pogađaju te dresove. Šta znam, meni nije loš taj gostujući. Domaći je lep. Glavna i u stvari jedina zamerka Najkiju je ta što oni imaju tu praksu da koriste generične dizajne, tj. da svi klubovi koje snadbevaju imaju isti dizajn, samo različite boje, shodno tome koji klub je u pitanju. Mada su kao sad navijačima obećali da će se truditi da budu originalniji.

Futi je objavio da je ova šahovnica dizajn za treći dres :confused:

Bez naslova.png

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.