Liverpool FC

Da li volite LIVERPOOL FC?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Moja teza o Rodzersu kao prosečnom treneru se potvrđuje sa svakim novim mečom. Čak je i Viško naglasio da Rodzki radi dobar posao sa Liverpulom, naglašavajući značaj ovog menadzera. Naime, Liverpul je ove sezone dobar zbog Suareza, Staridza i Dzerarda, kakav crni preobražj tima. To je ista balavurdija na sredini predvođena napadačkim levacima poput Lukasa, Alena, Hendersona, Mozesa, ljudi koji su preslabi za napad, a kiksiraju, pri tom kreativnost ziro. Kautinjo apsolutno precenjen igrač, solidan, ali daleko od klase, to sam spominjao otkad je došao u grad Titanika, pogotovo ako se uzme njegova krhka građa i mogućnost povreda koje ga neće zaobići ukoliko ne poradi na fizikalijama.

Ne menja Sakoa, dečko se pogubio, Škrtela drži niz utakmica kiksira, Minjole katastrofalan večeras. Jednostavno je Rodzers imao sreće, niz timova (velikih) kiksira ova sezone, imao je na početku crnju Staridza, posle Suareza i to je to.

Da ne pričam o KLUPI, koja je bitan preduslov šampionske i ozbiljne ekipe, a klupa Crvenih je tanka, da tanja bit' ne može.
 
a klupa Crvenih je tanka, da tanja bit' ne može
Za titulu to je ključno a sa ovakvim rezervama nemamo šta da tražimo u nastavku jer će jednom doći do umora svih standradnih koji nisu imali adekvatne zamene...teška je i dugačka sezona i moraju se podhitno dovesti adekvatne zamene.
Ovi građani da slave što su nas dobili na našu glupost i blagonaklonost sudija jer su nakon prvog gola bili zreli da napokon padnu kod kuće...

- - - - - - - - - -

Kako????Zasto???? :rida::rida:

Uh,ćuti...strašno mi je teško pao ovaj poraz !
 
Jos jedan u nizu glupih poraza, nikad necemo prelezati ove decije bolesti....

Kad im se vrati Aguero necemo im moci nista ni na domacem terenu...

Pročitao sam danas jedan podatak:
Poslednja tri puta kada je na Božić bio lider (1991, 1997, 2009) Liverpul nije uspeo da postane šampion.
Uz to navodi se kako Liverpul kada su božićni i novogodišnji praznici uvek odigra veoma loše taj period.
 
Moja teza o Rodzersu kao prosečnom treneru se potvrđuje sa svakim novim mečom. Čak je i Viško naglasio da Rodzki radi dobar posao sa Liverpulom, naglašavajući značaj ovog menadzera. Naime, Liverpul je ove sezone dobar zbog Suareza, Staridza i Dzerarda, kakav crni preobražj tima. To je ista balavurdija na sredini predvođena napadačkim levacima poput Lukasa, Alena, Hendersona, Mozesa, ljudi koji su preslabi za napad, a kiksiraju, pri tom kreativnost ziro. Kautinjo apsolutno precenjen igrač, solidan, ali daleko od klase, to sam spominjao otkad je došao u grad Titanika, pogotovo ako se uzme njegova krhka građa i mogućnost povreda koje ga neće zaobići ukoliko ne poradi na fizikalijama.

Ne menja Sakoa, dečko se pogubio, Škrtela drži niz utakmica kiksira, Minjole katastrofalan večeras. Jednostavno je Rodzers imao sreće, niz timova (velikih) kiksira ova sezone, imao je na početku crnju Staridza, posle Suareza i to je to.

Da ne pričam o KLUPI, koja je bitan preduslov šampionske i ozbiljne ekipe, a klupa Crvenih je tanka, da tanja bit' ne može.

Nebih ja bas bio toliko kritican...Ipak je primetan ogroman napredak u odnosu na predhodnih par godina.Ceo tim je igrao odlicno do sada.Pa i danas...Ipak je Siti jak kao zemlja a nebi uopste bilo nezasluzeno ni da smo pokupili sva tri boda.

Sako je klasican "limited defender" to jest tu je da krlja i ne pametuje mnogo.Kao u ostalom i Skrtel.Greska je bila sto su lopte bile konstantno vracane njima dvojici od strane Lukasa i Alena i kao sto sam rekao jos pre,ovde samo fali jedan kvalitetan zadnji vezni tipa Ramiresa ili Fernandinja koji ce da igra jako u defanzivi,prenese loptu i ucestvuje u napadu.
I danas,eto,da su Sterling ili Henderson umuljali one dve lude sanse,pricali bismo drugu pricu...

Za titulu to je ključno a sa ovakvim rezervama nemamo šta da tražimo u nastavku jer će jednom doći do umora svih standradnih koji nisu imali adekvatne zamene...teška je i dugačka sezona i moraju se podhitno dovesti adekvatne zamene.
Ovi građani da slave što su nas dobili na našu glupost i blagonaklonost sudija jer su nakon prvog gola bili zreli da napokon padnu kod kuće...

- - - - - - - - - -



Uh,ćuti...strašno mi je teško pao ovaj poraz !

Bas tako!Sudija je bio ocajan.Izmedju ostalog,Leskot je odrao Suareza a neznam dali mu je jedan faul dosudjen.
 
Onom teletabisu big hug Skrtelu da neko vise objasni da nije njegov zadatak da se grli po jbn 16 metara i da jbn gleda gde je jbn lopta, mada nisam ni sigurna dal je pametno da gleda gde je lopta jer mozda mu padne na neku vijugu ideja pa da nam opet da gol :poludeo::poludeo::poludeo: s obzirom da sam besna ko zmaj a i pritisak mi je otisao u pm sumiracu uz pomoc sudija i nase smotanosti izgubili smo mec :besan2: a nasim obozavaocima sa drugih tema pre nego sto krenete da likujete nad nasim porazom, setite se da su vas Gradjani pocepali ko nepismen citanku :kiss:
 
Nebih ja bas bio toliko kritican...Ipak je primetan ogroman napredak u odnosu na predhodnih par godina.Ceo tim je igrao odlicno do sada.Pa i danas...Ipak je Siti jak kao zemlja a nebi uopste bilo nezasluzeno ni da smo pokupili sva tri boda.

Sako je klasican "limited defender" to jest tu je da krlja i ne pametuje mnogo.Kao u ostalom i Skrtel.Greska je bila sto su lopte bile konstantno vracane njima dvojici od strane Lukasa i Alena i kao sto sam rekao jos pre,ovde samo fali jedan kvalitetan zadnji vezni tipa Ramiresa ili Fernandinja koji ce da igra jako u defanzivi,prenese loptu i ucestvuje u napadu.
I danas,eto,da su Sterling ili Henderson umuljali one dve lude sanse,pricali bismo drugu pricu...



Bas tako!Sudija je bio ocajan.Izmedju ostalog,Leskot je odrao Suareza a neznam dali mu je jedan faul dosudjen.

Pa da ako pod tim smatraš ono što sam naveo: Suarez, Stivi i Staridz. Ja ne znam da li nećeš ili ne želiš da vidiš da je ostatak tima debeo prosek koji bi da nema pomenutog trija grcao u donjem delu sredine tabele. Ne sporim da je Siti jak, ali golovi su primljeni na glupost i to žešću. Pa Kautinjo 1 na 1, pa ondak Sterling isto tako, znaš kada bi to promašio Siti, nikad.
Jednostavno, prosečan tim sa primesom genija Suareza koji je u ovom trenutku najbolji napadač na svetu.
 
Pa da ako pod tim smatraš ono što sam naveo: Suarez, Stivi i Staridz. Ja ne znam da li nećeš ili ne želiš da vidiš da je ostatak tima debeo prosek koji bi da nema pomenutog trija grcao u donjem delu sredine tabele. Ne sporim da je Siti jak, ali golovi su primljeni na glupost i to žešću. Pa Kautinjo 1 na 1, pa ondak Sterling isto tako, znaš kada bi to promašio Siti, nikad.
Jednostavno, prosečan tim sa primesom genija Suareza koji je u ovom trenutku najbolji napadač na svetu.

Sve je to tacno.Ima tu dosta igraca koji,realno,nemaju kvalitet za tim kao sto je Liverpul ali ja opet potenciram cinjenicu da je napravljen ogroman pomak i da smo konacno posle nekoliko godina ravnopravni sa Arsenalom,Celzijem i Mancesterima.I to da smo i danas igrali dosta dobro i to bez Stivija i Staridza.Da su sve sanse,kao i gol,bili plod fantasticnih akcija a ne slucajnost ili greske protinika a da ne pominjem greske sudija.
Istina,pojacanja su svakako potrebna.Klupa jeste tanka.Kao i,opet da napomenem,veoma losa pozicija zadnjeg veznog.
Treba gledati i dobre stvari a to su,po meni,dobra forma Dzonsona i Koutinja (koji je doduse bio skroz izgubljen u drugom poluvremenu) ogroman napredak Hendersona i Sterlinga,dobra bekovska linija,velemajstor Suarez,skori povratak na teren Staridza i SG-a...
 
Sve je to tacno.Ima tu dosta igraca koji,realno,nemaju kvalitet za tim kao sto je Liverpul ali ja opet potenciram cinjenicu da je napravljen ogroman pomak i da smo konacno posle nekoliko godina ravnopravni sa Arsenalom,Celzijem i Mancesterima.I to da smo i danas igrali dosta dobro i to bez Stivija i Staridza.Da su sve sanse,kao i gol,bili plod fantasticnih akcija a ne slucajnost ili greske protinika a da ne pominjem greske sudija.
Istina,pojacanja su svakako potrebna.Klupa jeste tanka.Kao i,opet da napomenem,veoma losa pozicija zadnjeg veznog.
Treba gledati i dobre stvari a to su,po meni,dobra forma Dzonsona i Koutinja (koji je doduse bio skroz izgubljen u drugom poluvremenu) ogroman napredak Hendersona i Sterlinga,dobra bekovska linija,velemajstor Suarez,skori povratak na teren Staridza i SG-a...

Okej, ali bekovi nisu za tim bitni kao što je veznjak. Liverpul nema veznog fudbalera, tu mislim na nekoga ko može kada nema Stivija da napravi razliku, da da gol, da ima muda.
Evo, priznajem, napredak postoji, ali samo u granicama mogućnosti, a one su te da od Alena ne možeš napraviti Lamparda, kao ni od Hendersona ili možda Sterlinga, koji su prosek igrači u svakom pogledu, koji su danas ulazili u šanse zahvaljujući Suarezu koji ih je kao i Kautinja posluživao najbolje što fudbalski neko može da vam ponudi, ali racku.

I da, stvarno mi nisu jasne formacijske peripetije Rodzersa.


Iskreno, nadam se boljem od ovoga, nismo imali ni sreće. Voleo bih da nisam u pravu, ali sa Aspasom, Albertom, i ostalim kolonijašima ovaj sastav će teško do Lige Šampiona, koju sanjam već poodosta. z:)
 
Pišem elaborat o ovom tupavom igračkom kadru. Kautinjo kao i prošli meč, čoek je lišen bilo kakvog oblika racija, pa imamo tipičnu brazilsku bljuzgu koja ima talenta, ali nema čime da podrži taj talenat. Ako ste pažljivo gledali, čoek je naređao 2 igrača a zatim LEVOM nogom pokušava u stilu petlića da proigra Suareza, normalno taj presečeni pas je bio dovoljan da Čelzi kasnije daa gol.

Alen bljuzga. Henderson bljuzga. Vezni red slabiji od Kolubarinog veznog reda.


E tako i treba jebbi im majku sada.

Nije valjao Rejna, doveli ovog plavokosog Flamanca koji kao da brani nauljenim golim rukama pa mu svaka lopta beži jebbo ga pas Flamanski.

Ko je prošli put rekao da je ovaj tim napredovao pokazao je svoje veliko neznanje, koliko god ja želeo da ovaj tim sebi predstavim kao vrednim pažnje ovo je skup goovnavih igrača koji ne zaslužuju da igraju za tim kakav je L.

A RODZERSA jebbo dan kada je doveo Alena i ostale svoje pulene koji još ni tehničke elemente na betonskom terenu nisu prošli, odbija im se lopta kao da je od kamen udarili.

Sve moj do mojega...

Ali si na kraju i ti priznao da ima napredka.
Slazem se za Minjolea.I za vezni red...
I Suarez je danas ocajan.Samo se krevelji i mlati rukama za sudijom.
Kako je moguce da se ovako uzasno odigra posle 1:0 u drugom minutu? :besan2:
 
Jesam li?
I ja sam glup ko **** ondak.

Moguće ako je taj gol rezultat sreće a ne izgrađene akcije. Ova sezone dobri rezultati L. su plod više sreće no pameti i sa ove vrem. distance ako se pogleda - krajnje lagodan raspored je crvenima omogućio da dođu do samog vrha, uz dosta sreće i sjajnu formu pomenutih pojedinaca. S obzirom na tim, Liga Šampiona će čekati još poodosta na moju veliku žalos.

Zaboravio sam da kažem da je SIti ove sezone sigurno slabiji nego ranijih, iako je to gotovo minimalno. Čelzi isto tako ništa posebno, Totenhem bez Bejla tuga, Đavoli bez žvakaćeg Škota su prsli, jedino je Arsenal i pomalo Everton doneo više nego ranijih sezona. Liverpul je imao sreće, do sada.
Za Mancesterovce nisi u pravu..
Mancester(Junajted) igra lose,ali su poceli da pobedjuju i ne ocekujem da ce se takav trend zavrsiti skoro.
Siti je najbolji tim sa najboljom formom u Premijer ligi..Jedini razlog sto nisu prvi je los start sezone kada su dosta bodova izgubili u gostima..
 

Back
Top