Linkin Park ili Limp Bizkit

bolje obraditi nešto dobro, nego biti originalan (koliko-toliko) u pogrešnom smeru, uz dužno poštovanje prema obožavaocima Linkin Parka....

ponavljam, ne slušam ni jedno ni drugo, ali prema onome što sam čuo, to je moje skromno mišljenje....
 
ebote pa nije BizkiK hahaha :twisted:

Linkin Park je definitivno bolji nez dileme!

Ne vrti se sve oko Chaza kao u LB-u oko Freda..a i sama muzika je daleko bolja.. slusam i jedne i druge ali LP je moja prva i prava ljubav! :wink:

A ti,dechko, da ti nesto kazem.. Oni nisu ni u kom slucaju pederasti zato sto ne psuju u svojim pjesmama (psovke su od sad bit neke pjesme? hahaha)
TATA TI JE PEDERAST PA NA DRUGE PREBACUJES DA TI BUDE LAKSE!

Cuj,ako ti se ne svidjaju,ok rekao si to,niko te nije pitao za obrazlozenje zasto ih ne volis,jer je ova tema i stavljena da tu pisu LP ili LB fanovi...

E,a kladim se da ces AKO NE TI onda tvoja djecica slusati ono sto ti sada ''kao'' mrzis..

ej,relax! :wink:


LINKIN PARK SU LEGENDE!
 
KoRny_girL:


A ti,dechko, da ti nesto kazem.. Oni nisu ni u kom slucaju pederasti zato sto ne psuju u svojim pjesmama (psovke su od sad bit neke pjesme? hahaha)
TATA TI JE PEDERAST PA NA DRUGE PREBACUJES DA TI BUDE LAKSE!

Cuj,ako ti se ne svidjaju,ok rekao si to,niko te nije pitao za obrazlozenje zasto ih ne volis,jer je ova tema i stavljena da tu pisu LP ili LB fanovi...

Chad nije pederast sa svojim djozlicama i nerdy kosicom, a ni onaj gitarista koji ne moze da podnese zvuk pa stalno nosi slushalice... maaaa daaaaj.

Dalje, ovo je tema radjena radi diskusije o stavovima raznih chlanova ovog music board-a. Tako da zaista mogu da kazem shta mislim.

I poslednje, slushao sam linkin park pre nego shto ste vi balavci i znali ko su, pre nego shto su i amerikanci znali shta su. Tada su se zvali Hybrid Theory. Primera radi, download-uj pesmu "carousel" ili "esal". To je linkin park koji sam nekad poshtovao... dok nisu izdali onaj uber-gay single one step closer, na koji ste svi nalozili iz prve. Josh jedan primer je stara demo verzija pesme "by myself"... E to je pesma vredna poshtovanja.
Dacu im za muziku, gitarista ima neke momente, bubnjar je obichan, dok je dj vredan poshtovanja. Chester se na koncertima dernja kroz efekte, shto automatski povlachi chinjenicu da ih je samo tehnika uzdigla. Tekstovi su im postali grozomorni.
I WON'T BE IGNORED!
SHUT UP WHEN I'M TALKING TO YOU.
ma daj.
 
KoRny_girL:
E,a kladim se da ces AKO NE TI onda tvoja djecica slusati ono sto ti sada ''kao'' mrzis..
LINKIN PARK SU LEGENDE!

ne bih rekla :wink: nemaju oni ni L od legende....a moja i ostala decica ih nece slusati iz prostog razloga sto ce se vec za par godina i zaboraviti na LP,docice neki novi klinci,opet tako neko sra_nje od nu metala...i LP ce pasti u zaborav!da se ne lazemo,nisu oni nikakve legende i nisu uradili nista posebno originalno niti su im muzika/tekstovi bogznakakokvalitetni... :roll:
 
¸Ko je Chad? :)
nemoj molim te TI da me ucis o Hybrid Theory-u jer imam i Xero (ako uopste znas sta je to) hahaha :wink:
Meteora i Hybrid se razlikuju medjusobno a tek pogotovo sa HT Ep-em i Xero albumima... sem toga,palis se na zvuk koji je vise Grey Daze a ne Linkin Park... na stvari poput Carousel, Part Of Me, My Reason i tako to ALI I TO JE LP ne zaboravi to!
i nemoj mnogo da se hvalis tu koliko si upoznat o toj grupi jer ustvari nisi... bar ne vise od mene...
vecina nas ovdje uziva u tom zvuku i tim rijecima..
ne svidja ti se One Step Closer? hah svaka cast za to! :!:
balavci? hm.. ne precjenjuj se!
heh,kad bolje razmislim CAROUSEL je tipicna Lp pjsma, Mike rapuje,Chaz vristi... kao i vecina ostalih... :)
ne kontam sta zelis reci..
 
sjetices se ti ovoga ;)
iza sebe imaju samo dva albuma,tek su poceli a vec su svi culi za njih...
ne bi bilo ni dobro ni normalno ako bi svi ljudi na svijetu imali isto misljenje o necemu... blah!
ovdje smo da se raspravlja o ukusima...
mada se mi Srbi znamo samo svadjati i vrijedjati..
ali ako vec govorimo svoje misljenje ne moramo PLJUVATI po necijim idolima! hm! :roll:
 
KoRny_girL:

Valda neki bivsi clan grupe, ... dok su se jos zvali Hybrid Theory, ali neznamo mi balavci nista o tome.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:

Ja slusam Linkin Park proteklih pet godina. To je prva grupa koja mi je otvorila vidike u metal muzici i ucinila od mene ono sto sam sada. Bio je u pocetku, negde u to vreme popularan i Limp Bizkit, koji je przio i palio tadasnju nu metal scenu. Obozavao ih je veliki broj mtv populacije, cemu govori i osvojen mtv music awards za najbolji bend godine. Doduse, nisu trajali dugo. Stvarali su mnogo pesama, vecinu nekvalitetnih, a u danasnje vreme kada takvih, hm. nazovimo "decackih" bendova (kako sam procitao negde) ima koliko hoces, propast je neminovana. Stoga necudi cinjenica da mnogi od njih nisu culi nista vise od Rooling-a i My Way-a, tj. od onoga sto su ugledali na mtv-u, vivi, ili sta ja vec znam gde.
Svrstavati Linkin sa njima je naprosto nemoguce. On je potpuno drukciji pristup muzici, jer Limp Bizkit nije doneo nista revolucionarno sto bi ostalo zapamceno u muzickoj sceni. Neki su ih slusali jer imaju dobru muziku, dobar ritam, zestoke tekstove,... ali malo ko zbog same muzike. LP je postao nacin zivota, njihova muzika je odraz ljudskih osecanja, tako da to nije samo pusto deranje u mikrofon ili skakanje po sceni. Ona se nemoze svesti samo na jedan pravac kako to mnogi tvrde. LP nije "cist" nu metal kao LB. To je prva grupa koja je uspesno spojila metal muziku sa hip-hopom. Ali ne bash obican (citaj komercijalizovani) hip-hop, kakav se danas moze cuti, u stilu eminema ili slicnih tkz. repera. Njihovi tekstovi su pazljivo osmisljeni, i uvek sadrze neko znacenje. Mnogima se to nesvidja, silom zele da uguse takve nove pravce koji se isticu po konceptu i svojom originalnoscu. To su prvenstveno heavy metal (npr. gospodin The_Oath) fanovi koji u zivotu nisu culi nista osim tog metala, niti priznaju ista drugo osim istog. Kako bi rekli oni "lazni metal", a kladim se kad bi barem poslusali samo jednu pesmu LP vise puta, da bih odmah promenili misljenje. Problem je u tome sto ih mnogi neshvataju ozbiljno, misle da se kvalitet u muzici meri godinama stvaranja. Ljudi, malo koji bend je poceo da svira u svojim cetrdesetima. A otkud oni znaju dokle ce LP trajati, pa da predvidjaju neke godine, i jos na kraju da bezobrazno dodaju da ce biti zaboravljeni uskoro.
I tako na kraju, dodje ti neki "iskusni poznavalac muzike" koji kaze da mi balavci svrsavamo na one step closer. Mislim molim vas, postedite nas, a i sebe takvih gluposti. "Downloaduj Carousel", ma nemoj mi reci..... oslusaj sve pa se onda javi.

1565142933412639eb54edc.jpg


Pozdrav fanovima Linkin Parka!
Linkin Park - a way of life
 
KoRny_girL:
sjetices se ti ovoga ;)
iza sebe imaju samo dva albuma,tek su poceli a vec su svi culi za njih...
ne bi bilo ni dobro ni normalno ako bi svi ljudi na svijetu imali isto misljenje o necemu... blah!
ovdje smo da se raspravlja o ukusima...
mada se mi Srbi znamo samo svadjati i vrijedjati..
ali ako vec govorimo svoje misljenje ne moramo PLJUVATI po necijim idolima! hm! :roll:
mogucno (: (8
to sto imaju dva albuma a svi su culi za njih-nema nikakve veze:p
slazem se(;

Ok,izvinjavam se sto sam uvredila vaseg chazy-ja,mike-a&co. necu nikad vise pertla mi((:
ne volim ih,ali pored svega je cinjenica da nisu legende!ako jesu...pa onda je britni qrva spirs legenda.. :roll: ..ona je posle prvog albuma postala popularna,zar ne?(;
 

Back
Top