Linkin Park ili Limp Bizkit

nightflower:
Slazem se sa Moon Child,Linkin Park nisu legende i dodajem da nikada nece ni biti. Oni su jedna najobicnija komercijala. I u pravu je za Britney. :D
Slusaj, LP jesu komercijala, ali ih ne mozes porediti sa Britni... Ako cemo iskreno, i Metalika je postala zesca komercijala, a opet je svi obozavamo (iako ne pripada istom pravcu kao LP)... Ja svoj glas dajem Linkinovcima, jer su stvarno nenadmasni i potpuno drugaciji, toliko se izdvajaju... I ne bi oni imali toliko fanova da nisu to sto jesu... A ti Moon, znas da ja tebe gotivim, nemoj da se ljutis... :wink: :wink: :wink:
VELIKI POZZ ZA NIGHTFLOWER I MOON CHILD :D
 
ma :wink: :wink: 8)
svako ima pravo na svoje misljenje...ali nisam htela da ih poredim s britni,nikako,mnogo su oni bolji od nje..nego sam htela da kazem kako popularnost nema veze s kvalitetom!pomenula si fanove-i opet moze to da se kaze....britni ima nenormalno mnogo fanova pa je :x :x :cry: tako da to stvarno nema veze s tim da l' su dobri ili ne...
ne kazem ni da su losi,ja ih bas nesto i ne volim,ali necu da sudim jer nisam ih ni preterano slusala.... :roll: ono,JA ih ne volim,ali ko ih voli-nemam nista protiv!! :wink:
samo jos nesto-oni jednostavno nisu legende!pogledajte npr maidene,pistolse,GNR i sl. to su legende,a linkin ipak nije na tom nivou...jos uvek :wink:
BIG POZZZZZZZZ i vama! :D :wink: :wink:
 
asteria2:
nightflower:
Slazem se sa Moon Child,Linkin Park nisu legende i dodajem da nikada nece ni biti. Oni su jedna najobicnija komercijala. I u pravu je za Britney. :D
Slusaj, LP jesu komercijala, ali ih ne mozes porediti sa Britni... Ako cemo iskreno, i Metalika je postala zesca komercijala, a opet je svi obozavamo (iako ne pripada istom pravcu kao LP)... Ja svoj glas dajem Linkinovcima, jer su stvarno nenadmasni i potpuno drugaciji, toliko se izdvajaju... I ne bi oni imali toliko fanova da nisu to sto jesu... A ti Moon, znas da ja tebe gotivim, nemoj da se ljutis... :wink: :wink: :wink:
VELIKI POZZ ZA NIGHTFLOWER I MOON CHILD :D
Kao prvo ja u opste ne volim Metallicu,nikada i nisam :wink: ,i jesu postali komercijala-sad mi se jos manje svidjaju nego pre.......Ostajem pri tome da Linkin Park nije dobar bend,ali Limp Bizkit je jos gori........
 
nightflower:
asteria2:
nightflower:
Slazem se sa Moon Child,Linkin Park nisu legende i dodajem da nikada nece ni biti. Oni su jedna najobicnija komercijala. I u pravu je za Britney. :D
Slusaj, LP jesu komercijala, ali ih ne mozes porediti sa Britni... Ako cemo iskreno, i Metalika je postala zesca komercijala, a opet je svi obozavamo (iako ne pripada istom pravcu kao LP)... Ja svoj glas dajem Linkinovcima, jer su stvarno nenadmasni i potpuno drugaciji, toliko se izdvajaju... I ne bi oni imali toliko fanova da nisu to sto jesu... A ti Moon, znas da ja tebe gotivim, nemoj da se ljutis... :wink: :wink: :wink:
VELIKI POZZ ZA NIGHTFLOWER I MOON CHILD :D
Kao prvo ja u opste ne volim Metallicu,nikada i nisam :wink: ,i jesu postali komercijala-sad mi se jos manje svidjaju nego pre.......Ostajem pri tome da Linkin Park nije dobar bend,ali Limp Bizkit je jos gori........
Molim te, definisi sta je po tebi dobar bend, znaci kakve kvalitete treba da poseduju da bi se tebi svidjali?
 
DabaMAN:
nightflower:
asteria2:
nightflower:
Slazem se sa Moon Child,Linkin Park nisu legende i dodajem da nikada nece ni biti. Oni su jedna najobicnija komercijala. I u pravu je za Britney. :D
Slusaj, LP jesu komercijala, ali ih ne mozes porediti sa Britni... Ako cemo iskreno, i Metalika je postala zesca komercijala, a opet je svi obozavamo (iako ne pripada istom pravcu kao LP)... Ja svoj glas dajem Linkinovcima, jer su stvarno nenadmasni i potpuno drugaciji, toliko se izdvajaju... I ne bi oni imali toliko fanova da nisu to sto jesu... A ti Moon, znas da ja tebe gotivim, nemoj da se ljutis... :wink: :wink: :wink:
VELIKI POZZ ZA NIGHTFLOWER I MOON CHILD :D
Kao prvo ja u opste ne volim Metallicu,nikada i nisam :wink: ,i jesu postali komercijala-sad mi se jos manje svidjaju nego pre.......Ostajem pri tome da Linkin Park nije dobar bend,ali Limp Bizkit je jos gori........
Molim te, definisi sta je po tebi dobar bend, znaci kakve kvalitete treba da poseduju da bi se tebi svidjali?
Pa...kao prvo:pevac treba da ima dobar glas(sto Chester nikako nema(bar se meni ne svidja),a na pr.pevac type o negativa ima),zatim ne volim Metallicu iz prostog razloga sto tu vrstu metala ne slusam(ali za njih se moze reci da su legende,u stvari,oni jesu legende definitivno) i sta dalje da ti kazem.......ne volim Linkin..... :roll: :roll: :roll: :roll:
 
Chester nema dobar glas?! :lol: :lol: :lol:
bolje da tu nista ne prokomentarisem :shock:
za neke od nas LP su i sad legende... a sto se tice onoga '' da nece nikad to ni postati'' to cemo jos da vidimo... sem toga,zar ti ne pravis nikakvu razliku izmedju muzike i tekstova pjesama od gnr-a i Lp-a? :roll:
 
hocete jos misljenja drugih ljudi? :)
ovo su komentari nekih drugih bendova o LP-u:

Chris from 3 Doors Down, from NYRock
Chris: "...And the rap-rock stuff is great, I love it. It's really aggressive. But you heard one, you heard 'em all, in my opinion. And when we were writing the music [to The Better Life], I thought it was great stuff and everybody around me seemed to like it. Now you got bands like Linkin Park that mix the two, they rap for a little while and they have melody as well."
NYRock: and you guys like that mixing?
Chris: "Oh, I love it. I love it. It gives you the aggressive part and the melodic part at the same time."


Adema
Marky in the June 2002 issue of Metal Hammer:
"What I think Linkin Park do well is that I think they touch on all the things that people can relate to in their songs. What I often say on stage it's great to see large crowds of people having fun together 'cos there's a lot of fucked up shit going on in the world. I think parents who are scared of this music are fools because their kids could be doing a lot worse by coming to on Adema show or a Linkin Park show or a Korn show. You'd rather have your kids at a concert that on the streets than doing dumb ass shit."
Kris in Rock Sound Magazine talking about his 13 year old daughter ('03):
"Her favorite band is Linkin Park. It's been very convenient for her that we've been touring with them, but lately I haven't allowed her to come to as many gigs because she's been getting into too much trouble


Alien Ant Farm
Question: You haven't played any pranks on Linkin Park yet?
Tye: "Nah, not yet. You could see how easy it would be to get kicked off the tour. They're like really strict. It's cool though cause like the singer, he hangs out with us a lot, Chester, always on stage when we play, always hanging out, he's like the only one in the group that drinks, he hangs out and he'll drink with us, he's really a cool guy."
Beautiful Creatures
Taken from their tour journal (Tinley Park, IL June 7th-8th, 2001 By Anthony Focx) "After lunch, we ventured out to watch some of the other bands on the bill, I personally watched Union Underground and Disturbed on stage 2nd, then walked to main stage to try and see some of Linkin Park. As I walked up, I heard the echoing sounds of their 2nd single "Crawling" as I reached the sound board (which took about 10 min.) they kicked into their big hit "One Step Closer To The Edge" and the crowd lost it. They Rocked! I also had a chance to see Papa Roach and Slipknot, Thought they were very cool."


Crazy Town
Question from some interview: What new music are you into now?
Seth: "One Minute Silence, (I love that band), Linkin Park, Chester’s Our Boy, it’s all basically the same shit. I love Nine Inch Nails too....."


Deftones
1. Chino from Rock Sound Magazine when asked [what made doing this tour special for you?]:
"I think this time with the support acts we've got two younger bands, Taproot and Linkin Park, who are really cool cos if you bring out older bands... like with Incubus even, I think they're a little bit younger than us but they still function like an older band, you know? They're kinda set in their ways. I think of the life of these young people out with us, sparking us up; I'm hoping this tour's going to be insane, back like our first tour where anything could happen. Otherwise it gets boring."
2. Abe in responce to PRP interview that asked: How does it feel to have Linkin Park support you despite the fact they are more commercially successful right now?
"I think its funny. I couldn't give a shit. They have never been over here before. Linkin Park are a band that you either love or hate and they got a lot of shit."
3. Chino in responce to this question: [Why would you support Limp Bizkit in the UK?]:
"I look at it like we are playing a show. People don't admit they like Limp Bizkit, I said something to the crowd last night (in Manchester) about Limp Bizkit and everyone stated booing. But I know for a fact that all those kids would go to see Limp Bizkit play, and they probably own a Limp Bizkit album, they have to - why do they sell so many records....I don't dislike Limp Bizkit's music, the same way with Linkin Park, it's very formulated and predictable and I think it's good for what it is. It's like a party youthful record, and I look at it like that."
4. Chi Cheng in Micstand Magazine, 2001 issue
Micstand: On a recent episode of MTV’s Cribs I actually saw Steph at the home of Chester from Linkin Park. Are all of you guys friends with Linkin Park?
CHI: "Yeah, we’re all friends with Linkin Park. I mean, Stephen lives in LA and the rest of us live in Sacramento, so he’s a little closer on the scene than the rest of us. How was Chester’s house was it cool?"
Micstand: Yeah, it was cool, but on the same episode they featured the construction of the Osbourne’s new home and obviously nothing can hold a candle to that it was just sic.
CHI: "I’m sure that was totally off the hook."
5. Chino, from Revolver Magazine (8/03) about opening for Summer Sanitarium:
"A big problem for me was opening for Limp Bizkit and Linkin Park two bands that wouldn't exist if it weren't for me, straight up!"


Disturbed
Question from Metal-is:There has been an accusation that certain bands in the nu-metal scene, such as Linkin Park, are manufactured, and therefore no better than the boy bands most of us detest.
Dan Donegan: "I think Linkin Park are great. There aren't a lot of two-vocalist bands that I like, but I think Linkin Park are really good. We've done a few shows with them, and they're a really great band and really nice people. Their album "Hybrid Theory" is one of my favorites out at the moment. Sure, I like aggressive stuff, but Linkin Park are a great band, and the vocalist can sing and I like that in a vocalist."
Godsmack, from Launch:
Sully, about Linkin Park's Grammy nominations: "I'll tell you who I'm really happy for as young as they are and doing as well as they are is Linkin Park, I think their stuff is really good. At first it took me a second to get what they were doing, but I think they pulled it off in a really clever way considering this rap-rock thing has kind of been on its way out. I think they do it really well, and I'm excited for them. There's a lot of new bands coming up and doing some amazing things and that's just one band I've noticed I think is doing a great job


Korn
Jonathan Davis, from Alternative Press:
After hearing a rough remix of Marilyn Manson's new album and Linkin Park's remix album he would dearly like to see a tour with Korn, Linkin Park, Marilyn Manson and (Hed) Pe but he couldn't see it happening for whatever reason.
Fieldy, from Revolver Magazine:
"I'm not hating on Linkin Park or Limp Bizkit, because we can't do this alone, but we've been doin this shit for 10 years, when those bands came out selling 7 million records, it was like 'What about us?' We've paved the way for all these guys and its finally our time to sell some records. A lot of these other bands just had to scream to sell a million records. We had to bust our asses for a decade"


vidite da nismo samo mi BALAVCI jedini fanovi LP-a?
i,sigurna sam da ako biste saslusali nekoliko puta neke od pjesama nasli biste i vi sebe u njima!
 
i jos ovo,bez ove godine,da nisu stvarno dobri ne bi dobili sve ove nagrade,.. zar ne? :)

2001 Kerrang for "Best International Newcomer"
2001 Rollingstone Award for "Best Hard Rock/Metal Band"
2001 Rockbjörnen (Swedish award) for "Best Album"
2001 Rockbjörnen for "Best group"
2001 BLITZ Award for "Best International New Artist" (Portugal)
2002 Swedish Hit Music Awards for "Best Hard Rock"
2002 Grammy for "Best Hard Rock Performance"
2002 Emma (Finnish music awards) for "The Best Foreigner Artist of the Year"
2002 ECHO (German awards) for "The Best International Nu-Metal/Alternative Artist"
2002 TMF Award (The Netherlands) for "Best International Rock group"
2002 World Music Award for "World's Best Selling Rock Artist"
2002 MTV Asia Award for "Best Breakthrough Artist"
2002 Billboard Music Award for "Modern Rock Artist of the Year"
2002 MTV Brazil Award for "Best International Video" (In The End)
2002 MTV Award (U.S.) for "Best Rock Video" (In The End)
2002 Clear Top 10 Award for "Amazing International Hitmaker" (Indonesia)
2002 MTV-Europe Award for "Best Group"
2002 MTV-Europe Award for "Best Hard Rock"
2003 Kerrang Award for "Best International Act"
2003 MTV Asia Award for "Best Rock Act"
2003 MTV Asia Award for "Best Video" (Pts.Of.Athrty)
2003 MTV Award (U.S.) for "Best Rock Video" (Somewhere I Belong)
2003 American Music Award for 'Favorite Artist - Alternative Rock'
 
Moon Child:
ma :wink: :wink: 8)
svako ima pravo na svoje misljenje...ali nisam htela da ih poredim s britni,nikako,mnogo su oni bolji od nje..nego sam htela da kazem kako popularnost nema veze s kvalitetom!pomenula si fanove-i opet moze to da se kaze....britni ima nenormalno mnogo fanova pa je :x :x :cry: tako da to stvarno nema veze s tim da l' su dobri ili ne...
ne kazem ni da su losi,ja ih bas nesto i ne volim,ali necu da sudim jer nisam ih ni preterano slusala.... :roll: ono,JA ih ne volim,ali ko ih voli-nemam nista protiv!! :wink:
samo jos nesto-oni jednostavno nisu legende!pogledajte npr maidene,pistolse,GNR i sl. to su legende,a linkin ipak nije na tom nivou...jos uvek :wink:
BIG POZZZZZZZZ i vama! :D :wink: :wink:
Kapiram sta hoces da kazes... Mislim, LP jos uvek ne moze da se poredi sa bendovima koji iza sebe imaju karijeru koja traje decenijama, ali zasluzuju sve pohvale za ono sto su uradili i postigli za tako kratko vreme... :wink: Ali opet, ne mozes da poredis Britnine fanove sa fanovima Linkin Parka-a, jer su njeni fanovi zatucane osobe koje na svojim krevetima jos uvek drze gomilu Barbika ili su to jednostavno klinke koje jos uvek nisu u stanju da shvate sta je dobra muzika, a sta losa... :( POZZZZ
A ti nightflower, ako kazes da Cester nema neki glas i da ne volis Metaliku, onda i nemas pravo glasa... :x Sorry, nemoj da se ljutis, ali tako je... :?
 
asteria2:
Kapiram sta hoces da kazes... Mislim, LP jos uvek ne moze da se poredi sa bendovima koji iza sebe imaju karijeru koja traje decenijama, ali zasluzuju sve pohvale za ono sto su uradili i postigli za tako kratko vreme... :wink: Ali opet, ne mozes da poredis Britnine fanove sa fanovima Linkin Parka-a, jer su njeni fanovi zatucane osobe koje na svojim krevetima jos uvek drze gomilu Barbika ili su to jednostavno klinke koje jos uvek nisu u stanju da shvate sta je dobra muzika, a sta losa... :( POZZZZ
A ti nightflower, ako kazes da Cester nema neki glas i da ne volis Metaliku, onda i nemas pravo glasa... :x Sorry, nemoj da se ljutis, ali tako je... :?
eh,pa da,i ne mogu bas....vise volim fanove LP nego britnine :)
ali mozda je ona mislila da se njoj licno ne svidja chesterov glas,a ne da je onako generalno gledano losh(jer nije u sustini)i pogresno se izrazila?hmmm samo nagadjam...
POZZZ :wink:
 
Malo kasno nastavljam sa raspravom, ali nema veze...

1. CHESTER NEMA DOBAR GLAS???
:shock: :shock: :shock: Ma dajte, ljudi, sta je sa vama? Pa Chester rastura... Poslusajte BILO KOJU njihovu pjesmu... preslusajte LIVE IN TEXAS, da vidite kako se pjeva uzivo, i to pred 40 000 ljudi!!!
2. LINKIN PARK KOMERCIJALA??? :shock:
E, ovako... LP izdaje album na svake 2 ili 2,5 godine... dok ovi drugi nazovi ''kvalitetni bandovi'' izbacuju albume na svakih godinu dana, a nekada i manje... Sta tu vise ima da se kaze. U stvari, IMA :wink: - jeste li ikada procitali neki njihov lyrics, jer, kad se pjesma CUJE 1 put, ne mogu se sve rijeci ukapirati i pohvatati... Pogledajte samo KOLIKO IMA ISTINITOSTI u njihovim textovima...
3. LINKIN PARK NISU LEGENDE??? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa, mozda za vas i nisu, ali za nas fanove SVAKAKO JESU, i uvijek ce i biti... Zar vi mislite da se legendama mogu nazvati samo bandovi koji iza sebe imaju karijeru od po 20 godina, poput Maidena i Metallice??? No way-pa LP je sa SAMO 2 ALBUMA postigao TOLIKO mnogo...
4. ONI SU PEDERASTI???
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Pa, vjerovatno VAMA izgledaju pederasti samo zato sto imaju ''ciste'' textove, bez psovki... Ali, oni sami (pogotovo Chazz) kazu da u privatnom zivotu u stvari jako mnogo psuju, ali da, kada je njihova muzika u pitanju, misle da i bez psovki i bespotrebnih vulgarnosti mogu izraziti ono sto zele---a to je njihov stav prema zivotu, opis osjecanja...
I STA JE TO TOLIKO PEDERASTO NA CHESTEROVOJ FRIZURI???
Chiroki ko chiroki, irokeza ko irokeza!!! U stvari njegove frizure nisu ni malo pederaste, vec su veoma cool i uklapaju se u Chazzov styling...
I to sto Brad nosi slusalice na nastupima ili uopste na spotovima ne mora da znaci da ne moze da podnese muziku... sta vi mislite-on tako nosi slusalice i nista ne cuje, pa svira ''na slijepo'' (uh, glup izraz, ali nema veze, kapirate sta hocu da kazem).
Dakle, stvarno, nema porebe vrijedjanju... svako neka slusa sta voli... i to je to :wink: :wink: :wink:
POZZZ ZA SVE VAS-posebno za KoRny_girl-ukopala si sve sto lose pricaju o LP-u, tako i treba, kumice :D !!!
 
Helena, izvini, ali ovo moram da ti kazem i nemoj me pogresno shvatiti, jer ja licno OBOZAVAM LP... Jeste da su oni mnogo postigli sa samo 2 albuma, ali ih ne mozes porediti sa Maidenom i ostalima... Ja kazem da oni idu ka tome da postanu legende, jer to jos uvek nisu... Ali ce tek postati... Oni su vec usli u istoriju muzike na velika vrata i bice zapamceni, ali jedino pitanje je koliki deo te istorije ce im biti posvecen, a to zavisi od njih, da li ce biti zapamceni samo kao osnivaci ovog jedinstvenog pravca ili ce se i decenijama kasnije govoriti o onome sto su postigli tokom GODINA svojim, do sada nevidjenim, stilom... :wink: I jos jednom ti kazem- NEMOJ ME POGRESNO SHVATITI JER IH JA OBOZAVAM, ali moramo biti realni... :D :D :D
 
Moon Child:
asteria2:
Moon Child:
zar na svakoj temi :cry:
eto zato mi se smucio LP! :evil:
Nemoj da budes tuzna i ljuta :wink: :wink: :wink: ... I mene ces rastuziti... :cry: :cry: :cry:
neeeee :D :D aj malo :D heh :wink:

ma nervira me sto na svakoj ali bas svakoj temi moraju da ispisu 423745372 stranica o linkin parku-a ovde se ne radi bas o njima,samo glasanje ko je bolji!pa dobro bre ima tema o LP!
Pa ja sam napisao moju uporedbu, i kazem da jednostavno nisu isti nivo. Sa druge strane vi ste odmah poceli sa pljuvanjem LP-a, umetnosti new-age metal muzike....
 

Back
Top