Lilit

Jos tu ima Mo120Mo egz,Ma120Ve obostrano :mrgreen:
sve najlepše....posebno ako su i Vladari dobro aspektovani, kao i Vladari 7. i 5. polja
eto ja sa jednom osobom imam fatalnu konjukciju - njegovi Mars i Venera u Sco. na mojoj Lilith i Neptunu u sekstilu sa mojom Venerom
ne možemo da se otkačimo a oboje smo se svojski trudili:zcepanje:
 
Da dodam,i Ve120Ve :D
samo 1 90* i 1 180* imamo .Ne znam mu vreme pa ne mogu kuce da gledam.
Konjukcije su najjace i uvek su korisne bile dobre ili lose.:D
 
znači da si lišena sexa.
da ne kažrm akotno nedoyebana.
i da to može da se odrazi na psihu.

- - - - - - - - - -

Znam
drugarica astrolog koja me je učila sinastriji, mi je upravo za konjukcije naglasila
a ovi vaši aspekti su baš divni:heart:
da zoveš na svadbu :zper:;)

za svadbu je potrebno više izazovnih aspekata, kvadrata, naročito sa svetlima.
 
U zavisnosti od znaka i kuce u natalnom horoskopu,Lilit ukazuje gde,kroz sta i putem koga se manifestuje emocionalna objektivnost ili njen nedostatak u ponasanju.Za one koji su emocionalno naivni Lilit je stvarno osujecivanje i neprijatan osecaj uskracenosti.Kada je motivisan nizim strastima ili sebicnim interesima,on tezi da rastavi,unisti ili potpuno osujeti;medjutim,Lilit je neverovatno efikasan sto se tice intelekta ili podstrekivanja talenata kada deluje na nelicnom,visem nivou svesti.
U prisilnim okolnostima Lilit je emocionalno sazrevajuci faktor koji izlaze i prociscava uzaludna ocekivanja ili neverovatno naivno ponasanje u nasoj prirodi zelja u stvarima koje se odnose na tu kucu.Pogledajte u kucu u kojoj se nalazi Lilit i odlucite da li je tu problematicna doticna licnost.Ako je to slucaj,budite sigurni da Lilit ukazuje na sebicnost kao glavni uzrok problema koji negativno utice na odnose ili stvari.Osobe ce tu stalno biti osujecivana dok se ne depersonalizuje.Sto postajemo manje zeljni sebicnih koristi u kuci i znaku u kome je Lilit a vise zeljni kreativnih,humanitarnih,intelektualnih ili duhovnih zadovoljstava,to ce vise izgledati da se uslovi automatski popravljaju ili da se makar pametnije rasudjuje.

*Kuca u kojoj je Lilit pokazuje gde osoba mora da se pozabavi svojim razmisljanjima kada je negativno motivisana
*Kuca u kojoj je Lilit pokazuje gde osoba mora da prevazidje naivna i uzaludna ocekivanja
*Gde se nalazi Lilit,tu je nesto skriveno u osobi.Tu je rec o stvarima za koje ni sami nismo sigurni
*Lilit oslobadja poseban drustveni talenat u kuci u kojoj se nalazi i interesovanja u znaku

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Ovo je sajt gde mozete online pronaci gde vam je LILIT!
Efemeride za lilit online :arrow: http://www.astrologie.cz/zacek/lilith/lilith.htm


sad tek vidim da je uvodni post totalno pogrešan.
lilit pre svega predstavlja pristup sexu, način na koji delujete na druge ljude (sexualno), libido, afiniteti i sl... ne smatram je za ozbiljno toliko da bi je sagledavala van konjukcije.
 
sad tek vidim da je uvodni post totalno pogrešan.
lilit pre svega predstavlja pristup sexu, način na koji delujete na druge ljude (sexualno), libido, afiniteti i sl... ne smatram je za ozbiljno toliko da bi je sagledavala van konjukcije.
Onda cu dobro djelovati na hazbnda jer mi Lilit aspektuje vladara 7 i dispozitora..tj Neptun [emoji258]
 
ne smatram je za ozbiljno

Ni ja. Zanimljivo je ljudima, a pogotovo zenama, da prikazu kako su opasnice zbog Lilith-a :hahaha: A onda se na to nadoveže feminizam i zbog popularnosti među baba-devojkama koje su često urednice mnogih alternativnih magazina dolazi do gomile tekstova o LIlit i snažnoj, jakoj ženi koja se, jadna, bori u svetu muškaraca :roll:

Ako nije u konjukciji sa Venerom ja ni ne gledam jer, opet, ni pristup seksu nije mundana tema u astrologiji ni bila. Privatno treba da ostane privatno.

Skoro svaki tekst, ali svaki tekst koji postoji o Lilit je kao da se čita o malom Plutonu. I to je zato što Astrolozi generalno nemaju pojma o tome kako da posmatraju Pluton. A principijalno je drugačija energija i oslanja se na ljudsku veru u ništavilo ili makar neki površni oblik nihilizma.
Svi tekstovi o seksualnosti koja se vezuje za Lilit su nastali zbog Lilit u Škorpiji i to je cela istina. Energija je slična Veneri u Škorpiji. Štikle po kaldrmi. Onako, da se čuje, da odzvanja dok štiklom udara. Da pokaže da je tu. I to isključivo u crveno-crnoj kombinaciji. Škorpija dozvoljava da se ide u ekstreme i stvara se forma ženske superiornosti na prirodnoj bazi.

widow2.jpg


kako-bogomoljka-lovi-500x300.jpg


Nakon seksa mužjak je mrtav.

Kod ljudi slika je drugačija i takav Lilit može da dovede do nimfomanije čak, pogotovo sa Venerom u 11 kući. Može da dovede do preljuba, prevara i to isključivo na seksualnoj osnovi. Zbog toga što se ne pronalazi ispunjenje, dolazi ponovo do te želje.
Ja bih, ipak, veću važnost pridodao prvo planetama, pa tek onda zamišljenim tačkama.
 
Ni ja. Zanimljivo je ljudima, a pogotovo zenama, da prikazu kako su opasnice zbog Lilith-a :hahaha: A onda se na to nadoveže feminizam i zbog popularnosti među baba-devojkama koje su često urednice mnogih alternativnih magazina dolazi do gomile tekstova o LIlit i snažnoj, jakoj ženi koja se, jadna, bori u svetu muškaraca :roll:

Ako nije u konjukciji sa Venerom ja ni ne gledam jer, opet, ni pristup seksu nije mundana tema u astrologiji ni bila. Privatno treba da ostane privatno.

Skoro svaki tekst, ali svaki tekst koji postoji o Lilit je kao da se čita o malom Plutonu. I to je zato što Astrolozi generalno nemaju pojma o tome kako da posmatraju Pluton. A principijalno je drugačija energija i oslanja se na ljudsku veru u ništavilo ili makar neki površni oblik nihilizma.
Svi tekstovi o seksualnosti koja se vezuje za Lilit su nastali zbog Lilit u Škorpiji i to je cela istina. Energija je slična Veneri u Škorpiji. Štikle po kaldrmi. Onako, da se čuje, da odzvanja dok štiklom udara. Da pokaže da je tu. I to isključivo u crveno-crnoj kombinaciji. Škorpija dozvoljava da se ide u ekstreme i stvara se forma ženske superiornosti na prirodnoj bazi.

widow2.jpg


kako-bogomoljka-lovi-500x300.jpg


Nakon seksa mužjak je mrtav.

Kod ljudi slika je drugačija i takav Lilit može da dovede do nimfomanije čak, pogotovo sa Venerom u 11 kući. Može da dovede do preljuba, prevara i to isključivo na seksualnoj osnovi. Zbog toga što se ne pronalazi ispunjenje, dolazi ponovo do te želje.
Ja bih, ipak, veću važnost pridodao prvo planetama, pa tek onda zamišljenim tačkama.

Ja imam Lilit u Škorpiji
Mislim da je bitna
Meni
Šta god drugi pričali
 

Back
Top